Güz Masalı 73.Bölüm Özeti- 29 Ekim Perşembe

Viraj KAHRAMAN İLAN EDİLDİ!

Güz Masalı sona yaklaşıyor. Viraj’ı bekleyen son ne? Raghav ve Janvi’nin başına gelenler Ananya’nın da mı başına gelecek? Virajı gerçekten durduracak güç yok mu? Hepsinin cevabını bu hafta almayı planlıyoruz. Son bölümde Ananya ve Viraj canlı yayında kapışacaklar ve kararı da halk verecekti. Ananya dersine çok iyi çalışır. Viraj ile ilgili tüm ayrıntıları Uma ve Gayatri’den öğrenmiştir. Viraj’ın Janvi’ye uyguladığı işkenece görüntüleri de elindedir. Güz Masalı 73.bölüm özeti devam ediyor.

Viraj tabi ki bu programa konuk olarak gelmeyecektir. Her zamanki gibi ev sahibi moduna girer. Uniyal Viraj’ın oturacağı sandalyeye kadar düşünür.. Uniyal rejideki adamı da bayıltıp koltuğa kendisi geçer. Ananya programın açılışını yapacaktır. Rolü Viraj kapar ve Uniyal spot ışıklarını Viraj’a yönlendirir. Viraj programın açılışını yapıp Ananya’yı davet eder.

Bu arada programa yoğun ilgi vardır. Herkes pür dikkat bu programa odaklanmıştır. Ananya Viraj hakkındaki her şeyi anlatır. Hatta tanık olarak anne Umang, Gayatri de dinlenir. Seyirciler Viraj’a tepki gösterir. Viraj’a şişe vs fırlatırlar. Ananya istediğine kavuşmuştur. Ama bu kadar erken gelen bir tepki ve Viraj’ın hiç konuşmayışı gelecek olan fırtınanın bir habercisi gibidir.

Reklamlardan sonra sıra Viraj’a gelir. Viraj saf ve gerçek aşık numarasını sürdürerek seyircileri etkilemeyi başarır. Saf duygularla Janvi’yi sevdiğini onun başkasına gitmesini kıskançlık olarak yorumlar. Seyirciler bu konuşma sonrası Viraj’a karşı yumuşar. Ayrıca Viraj, Janvi’nin ailesine geçmişte çok yardımcı olduğunu para vermeyi kestiği için böyle davrandıklarını söyleyip zeytinyağı gibi üste çıkar.

Güz Masalı 73.Bölüm Özeti- 29 Ekim Perşembe

Ananya seyircilerin Viraj’ın yönüne kaymasını engellemek için Janvi’nin işkence gördüğü görüntülerini yayınlar. Umang Janvi’nin sesini duymaya dayanamaz. Bir çok kişi görüntülerden etkilenir. Tekrar Viraj’a tepki yağmaya başlar. Herkes görüntüler karşısında şok olmuştur. Ama Viraj dersine çalışıp gelmiştir. O da bir görüntü yayınlar. Görüntü de Viraj ve Ananya dans ediyordur. Ananya bu görüntüler sahte diye bağırmaya başlar. Viraj da evet bu görüntüler sahte bilgisayardan değiştirdim der. Tıpkı senin yaptığın gibi deyince seyirciler Ananya’ya tepki göstermeye başlar. Birden Ananya suçlanmaya başlamıştır. Viraj’ı hedef göstermeye çalıştığı için herkes ona tepkisini gösteriyordur. Biri de çıkıp demiyor ki görüntülerin oynanıp oynanmadığına bakalım. Bu görüntüler emniyetten geldi demiyor. Neyse zaten dizide bir çok soru havada kalıyor.

Hatta kadın derneğinden gelen Viraj’ı tokatlayan kadın Viraj’dan özür diler. Viraj da o naif halini takınıp kadının karşısında süklüm büklüm olur. Programın yankıları devam eder. Ananya’nın evine gelen sütçü bile gelmeyi keseceğini söyler. Ananya’nın evinin önünde eylemler yapılır. Olay saçma bir şekilde kontrolden çıkmış Viraj kahraman ilan edilmiş Ananya ise görevini kötüye kullanan biri olarak lanse edilmiştir.

Viraj o kadar havalanır ki tüm şehirde bilbortlarda fotoğraflarının asılmasını ister. Ayrıca Ananya’yı bir sürprizde ofisinde bekliyordur. Çünkü halk o kadar tepkilidir ki patronu haberleri sunmasını istemez. Onun yerine o koltuğa Viraj Dobriyal oturacaktır. Viraj herkesin içinde Ananya’nın kendisinden özür dilemesini istiyordur ve bunu kafasına takmıştır. Ananya asla böyle bir şey yapmayacaktır. Haberlere tekrar Viraj ile çıkmayı kabul eder ama canlı yayında Viraj dan özür dilemeyi ret ettiğini söyleyince program kesilir.

Bu arada Viraj Ananya’nın ofisine odanın her yanını kaplayacak şekilde çiçekler göndermiştir. Ananya ise buna karşılık Viraj’a kaktüs yollar. Kaktüs Viraj’ın eline batar ve kanatır. Viraj bir kez daha Ananya’ya sinir olmuştur.

Bu arada garip bir kadın Viraj’ın evine girmeyi çalışır. Gözleri fel fecir oynayan bu kadın yeni komşuları olduğunu söyler ve içeri girmek ister. Uniyal ise kadını kovmak zorunda kalır. Kadın daha sonra bir daha gelir ve içeri girer. Viraj’a tatlı getirdiğini söyler. Kadın bu evde başka bir kadın daha var demeye başlar. Viraj kadını kovmaya çalıştıkça kadın tuhaf sözler söyler. Janvi seninle konuşmak istiyor o burada deyip durur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir