Güz Masalı 72.Bölüm Özeti- 27 Ekim Salı

Ananya, Janvi’nin Kalbini Taşıdığını Öğreniyor!

Ananya Viraj’ın evine gelmiş gizlice görüntü almaya çalışıyordu. Viraj’ın yanında kuzeninin olduğundan habersizdir. Görüntüleri aldıktan sonra hemen ofise gidip araştırmalarını yapar ve haberini hazırlar. Viraj ise Janvi’ye ait olduğu sandığı kalple konuşmaya devam ediyordur. En ünlü doktorları çağırmış Janvi’nin kalbini tekrar yerine koyduracaktır. Güz Masalı 72.bölüm özeti devam ediyor.

Uniyal soluk soluğa Viraj’ın yanına gelir ve bir sorun çıkığını söyler. Ou televizyonun başına götürür. Ekranda Ananya Viraj ile ilgili haberini sunuyordur. Haber de Viraj’ın aşkından bahseder. Filmlerde bile olmayan bir aşkı anlatıyordur. Bu Viraj’ın hoşuna gitmeye başlar. Adeta göğsü kabarmıştır ta ki Ananya madalyonun diğer yüzünü anlatmaya başlayana dek. Janvi’nin gördüğü şiddetten onun ölümüne kadar olan sancılı süreçten bahseder. Viraj bu ne cüret demeye başlar. Viraj’ı bekleyen bir sürpriz daha vardır. Ekrandaki kişinin adı geçince şok olur. Haberi yapan kişi Ananya Ghosh’dur. Ananya haberi anlatırken elini kalbine götürür. Viraj bu ayrıntıya kilitlenir.

Yapılan bu haber de şehirde yankı uyandırmıştır. Ananya eve gittiğinde annesi ve kuzenini baygın halde bulur. Hemen polis çağırılır ve gerekli araştırmalar yapılır. Ertesi sabah Viraj Ananya’nın evine gelir ve kendisinden özür dilemesini ister. Ananya özür dilemez. Bu arada Uniyal de tanınmamak için yüzünü kapamaya çalışır.Ananya yine kalbinde o baskıyı hisseder. Viraj dokunmaya çalışır.

Ananya ofise gittiğinde kadın platformları onunla görüşmek ister. Kadıların sesi olduğu için Ananya’ya teşekkür ederler. Konuşmanın ortasına Viraj gelir. Herkesin içinde Ananya’nın kendisinden özür dilemesini ister. Kadınlardan biri Viraj’ı tokatlar.Viraj’ın bir teklifi vardır. Ananya ile canlı yayında kapışacaklardır.

Güz Masalı 72.Bölüm Özeti- 27 Ekim Salı

Evde de Ananya’nın annesi eve giren adamın robot resmini çizdirir. Uniyal’in robot resmini tanıyamazlar. Singh ailesi ise televizyonda Ananya’nın yaptığı haberi görürler. Viraj’ın gerçek yüzünü belki herkes görür diyorlar. Tanişya ise Ananya’nın konuşmasını Janvi’ye benzetir. Umang ise korkuyordur. Çünkü Janvi’nin kalbinin Ananya da olduğunu biliyordur. Viraj’ın bunu öğrenmesi onun için tehlikeli olabilecektir.

Umang Ananya’nın ofisine gider ama onu orada bulamaz ev adresini alıp evine gider. Kapıyı Ananya’nın annesi açar.Umang kadına Ananya’nın dikkatli olmasını ve Viraj’dan uzak durmasını tembihler. Konuşmanın ortasına Ananya gelir ve nedenini sorar. Umang Janvi’nin annesi olduğunu söyler. Umang aynı zamanda çok duygulanmıştır. Elini Ananya’nın yüzüne götürür. Ananya da ona Janvi gibi hitap edince gözleri dolar.

Umang gözü yaşlı şekilde Gayatri’nin yanına gider. Arkasından Ananya da gelmiştir. Gayatri onu içeriye davet eder. Janvi’nin yaşadıklarından konuşurlar. Gayatri ellerinde Viraj’ın Janvi’ye uyguladığı işkencenin görüntülerinden bahseder. Ananya bu görüntüleri de dosyasına eklemek için ister. O anda Raghav ve Janvi’nin odası kapanır. Ananya o odaya bakmak istediğini söyler.Raghav ve Janvi’nin fotoğrafına bakar. Aynı zamanda yere düşen hastane dosyası dikkatini çeker.

Aynı zamanda bu belge Uamang’ın da aklına gelir ve endişelenmeye başlar. Gayatri de neden endişelendiğini sorar. Umang o dosyanın içinde yazanların Ananya’nın görmemesini ister. Çünkü Ananya Janvi’nin kalbini taşıyordur der. Gayatri bunları duyunca şok olur. Ama konuşulanları Ananya da duyar. Artık kendini daha çok sorumlu hissediyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir