Güz Masalı 71.Bölüm Özeti- 26 Ekim Pazartesi

Ananya, Viraj ile KARŞILAŞIYOR!

Viraj,Janvi’ye oyuncak ayının pilini takacakken Janvi’nin kalbinin yerinde olmadığını fark etmişti. Viraj Dobriyal bu işe çok bozulur ve Janvi’nin kalbinin peşine hastaneye düşer. Hastane de doktoru bulur ve onun yanına ulaşabilmek için kalp hastası numarası yapmaya başlar. Doktorun yanına gidince de doktorun üzerine çullanıp sorduğu soruların cevaplarını aramaya başlar. Güz Masalı 71.bölüm özeti devam ediyor.

Doktor Viraj’ı kayıtların olduğu odaya yönlendirir. Viraj tek tek dosyalara bakıyordur. Ama o kadar çok dosya vardır ki siniri bozulmuştur. Viraj’dan önce odaya gelip dosyayı ondan önce alan biri daha vardır. Janvi’nin annesi Umang… Viraj’a bu dosyanın peşine düşeceğini biliyordum der. Virj’ın gözü önünde dosyayı yakar. Ömür boyu bu isme ulaşmaya çalışacaksın senin cezanda bu diyerek oradan ayrılır.

Viraj yine dört ayaküstüne düşer. Yanan kağıttan sadece Anan ismine ulaşır. Geriye kalan harfleri de scrabble oynayarak ve bölgedeki isimleri araştırarak bulmaya çalışır.Bu arada Ananya ise Viraj’ın Janvi’ye seslendiği bazı anlarda onu hissediyor kalbinde dayanılmaz bir ağırlık oluştuğunu fark ediyordur.

Ananya hastaneden çıkar. Viraj da yolun kapandığını görmüş oradaki adamlarla kavgaya tutuşmuştur. Ananya da bu kavgayı telefonuna kaydeder. Patronu ise bu bu kavgayı rutin haber olarak değerlendirir. Ananya ise madem bu haberi yayınlamıyorsun diyerek sahte bir isimle rakip kanala bu haberi yollar. Viraj akşam ekranlarda yayınlanıyordur. Viraj görüntüleri izler. Haber çok ses getirmiştir. Viraj birden meşhur olduğunu fark eder. Aklına saçma bir plan gelir ve bu haberi yapan kişinin onu Ananya’ya ulaştıracağını düşünür. Aşk hikayesini anlatmak için haberi yapan kanala gider.

Güz Masalı 71.Bölüm Özeti- 26 Ekim Pazartesi

Ananya’nın patronu ise çok kızmış ve derhal Viraj ile röportaj yapmasını ister. Ananya ise bu ismi duyunca adını koyamadığı tuhaf şeyler hisseder.

Ananya sahte isimle Viraj’ı arar ve onuna röportaj yapmak istediğini söyler. Viraj onu evine getirmiştir. Evde Janvi ile olan görüntüleri yansıtmış mutlu anlarını gösterir. Ananya kendini kötü hisseder ve baygınlık geçirir. Kendine geldiğinde ise oradan uzaklaşır.

Ertesi gün ise Ananya aslında Viraj’ın deli değil aşkından böyle davrandığını anlatmaya çalışır. Yanındaki arkadaşı ise ona yanıldığını söyler. Viraj ise hastanede Janvi’nin yattığı gece kalp nakli olan isimleri araştırır ve Ananya Ghosh ismine ulaşır. Viraj aradığı isme ulaşmış ve Uniyal’i evin önüne göndermiştir. Uniyal eve girip Ananya’nın annesini bayılttıktan sonra Ananya’nın kuzenini Ananya diye kaçırıp Viraj’ın yanına getirir.

Ananya da aynı zamanda Viraj’ın evine gelmiş akşam haberlerde hikayesini yayınlayacağını sadece elinde görüntü olmadığını söyler. Viraj ise buna ihtiyacının kalmadığını söyler çünkü istediğine ulaşmıştır. Ananya ise gizlice eve girip evin her yanını kameraya almaya başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir