Güz Masalı 70.Bölüm Özeti- 25 Ekim Pazar

Viraj, Janvi’nin Cesediyle YAŞIYOR!

Janvi’nin ölümünden sonra geriye Viraj’ın yankılanan sesi kalıyor. Bütün bölüm boyunca Janvi de Janvi deyip duruyor. Güz Masalı 70.bölüm özeti devam ediyor.

Gayatri ve Tanişya da Janvi’nin kalbinin bağışlanması hakkında kendi aralarında konuşular. Gayatri Janvi ile bu konuyu daha önceden konuşmuş olduğu için verme taraftarı. Tanişya ise aklındaki soru işaretlerinden bahsediyor. En doğru kararı annesi Umanın vereceğini düşünüyor ama oda baygın yatıyor. Gayatri doktora kararını açıklar. Janvi’nin kalbi nakledilecektir.

Diğer tarafta da Ananya’nın arkadaşı da Ananya’yı ameliyathaneye götürüyordur. Bu adamla Viraj çarpışırlar. Adam Viraj’a sen deli misin diye çıkışınca Viraj adamın boğazına sarılır. İlk karşılaşma gerçekleşmiş olur.

Polis de Viraj’ı sorgulayacaktır. Ama Viraj şok etkisinde olduğu için kendi kendine bir şeyler mırıldanıyordur. Onca olan şeyden Viraj’ın tüm manyaklıklarından sonra bile polis Viraj’ın Janvi’yi çok sevdiğine kanaat getirir ve onu öldürmek istemeyeceğini düşünür. Ardından Viraj’ın da avukatı gelerek yalan beyanlarda bulunup Viraj’ın çok rahat bir şekilde elini kolunu sallayarak dışarı çıkmasını bir kez daha sağlarlar.

Evde Janvi için tören yapılıyordur. Kalp naklinin bitip cenazenin gelmesini bekliyorlardır. Onlardan önce Viraj davranır. Janvi’nin cenazesini alır ve kendi evine götürür. Sundar hastaneyi aradığında gerçekleri öğrenir. Gayatri ise bunu yapanın Viraj olduğunu anlar. Janvi’nin ölüsü bile huzur bulamamıştır.

Viraj, Janvi’yi motoruna koymuş kendisine de bağlamış eve getirmiştir. Janvi’nin eve giriş törenini de yapmayı ihmal etmez.Evin güvenlikçisi tuhaf tuhaf bakar. Tabi herkes gibi Viraj’a olan korkuları ağır basar ve bu durum normalmiş gibi davranırlar.

Güz Masalı 70.Bölüm Özeti- 25 Ekim Pazar

Gayatri de komiserin yanına gitmiş ona adeta kan kusuyordur. Viraj’ı serbest bırakarak neyi amaçladıklarını sorar. Viraj’ın insan olmadığını bir canavar olduğunu anlatmaya çalışır.

Viraj iç baymaya devam ediyor. Önce Janvi’nin tırnaklarına oje sürüyor ardından makyajını yapıp sindirunu sürüyor. Sürekli Janvi’nin kalbine atıfta bulunur. O kalp sadece benim için atacak deyip durur. Viraj daha sonra Janvi ile Divali bayramını kutlar maytaplar yakar. Maytaplardan biri Janvi’nin sarisine gelir ve yanmaya başlar. Güvenlikçinin karısı gelir ve Janvi’ye yardım eder. Tabi oda bir tuhaflık olduğunu sezmiştir. Viraj bunu kadının bilerek yaptığını düşünüp kadını cezalandırmayı düşünür ve elinde maytap yakar.

Gayatri polisleri de alıp Viraj’ın izini sürerler. Viraj’ın evini aramaya başlarlar ama sağ olsunlar bulamazlar. Bulsalardı çok şaşırırdık. Viraj kaldığı yerden iç baymaya devam ediyor. Janvi ile dans etmeye çalışır. Janvi’nin ayağına paten takmış onunla idare eder. Janvi’ye yemeğini yedirmeye çalışır, yemeyince de kızmaya başlar sinirlenmeye başlıyormuş.

Viraj sinirlenip suyu Janvi’ni suratına döker ve diğer hizmetli kadından Janvi’nin üzerini değiştirmesini ister. Kadın kötü kokuyu fark eder. Viraj bunu sprey sıkarak engellemeye çalışır.

Ananya ise hırslı bir gazetecidir. Yatağında haberini izlerken değiştirilmiş olduğunu fark eder ve hemen stüdyoya gidip haberleri sunmaya başlar.

Viraj Janvi’nin yanına uzanmış ve Janvi’den kendisini sevdiğini söylemesini ister. Janvi den ses soluk gelmeyince onun kalbini kendisi için atmasını sağlayacak bir şey bulur. Oyuncak ayının pilini Janvi’ye takacaktır. Bakalım kalbin yerinde yeller estiğini görünce neler yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir