Güz Masalı 69.Bölüm Özeti- 24 Ekim Cumartesi

Viraj, Janvi’yi ÖLDÜRDÜ!

Raghav’ın ölümü herkesi yasa boğmuştu. Janvi’nin acısı dinmeden Viraj, Janvi’yi kaçırmış içindeki Sia’yı yok edeceğini düşünür. Kedisine uygulanan şok tedavisini Janvi’nin üzerinde deneyecektir. Janvi böylece Raghav’ı unutacak ve Viraj ile eski zamanlarına geri dönecektir. Güz Masalı 69.bölüm özeti devam ediyor.

Evdekiler Janvi’nin yokluğunu fark eder. Her yerde onu ararlar ama bir türlü bulamazlar. Kapıdaki güvenlikçilerinde hepsinin baygın yatıyor olması akıllara Janvi’nin kaçırılmış olmasını getirir. Tabi ki bunu yapanın Viraj olduğunu anlarlar.

Polis yine Viraj mesaisine başlar. Janvi gözlerini açtığında yanında uyuyan Viraj’ı görür. O baygın haliyle evden kaçmaya yeltenir. Bir müddet ilerledikten sonra fark eder ki bir iple bağlanmıştır. Viraj onun kaçmaması için iple bağlamıştır. Janvi Viraj uyandığında tıpkı onun gibi rol yapması gerektiğine inanır. Raghav’ı hatırlamıyor gibi davranır. Hemen temizliğe kalkışır. Viraj sevinmeye başlar. Janvi ona kızmıyordur ve Janvi sürekli özür diliyordur. Viraj kendince eski mutlu günlerine döndüğüne inanır. Viraj evde sevinç naraları atmaya başlar. Benim Janvim geri döndü deyip durur. Janvi ise kaçmak için bir şeyler bulmaya çalışır ve aradığını sonunda bulur. Viraj’ın bastonunu alır.

Viraj odaya geldiğinde Janvi’yi arar ama bulamaz. Janvi gizlenmiştir ve arkadan Viraj’a yaklaşıp bastonla kafasına vurur. Ben Janvi değil Sia’yım diye bağırmaya başlar. Raghav’ın karısıyım ve onu çok seviyorum deyip defalarca söyler ve Viraj’a vurmaya devam eder. Viraj baygınlık geçirir. Janvi onu küvete su koyup içine bırakır. Böylece Viraj’ın öldüğünü düşünür. Janvi evin anahtarlarını da bulup evden çıkar. Janvi eve gitmek yerine karakola gidip Viraj’ı öldürdüğünü söyler.

Polis Janvi’nin dediği eve gider ama orada Viraj’dan yeller esiyordur Viraj bu kadar basit bir yöntemle ölecek insan değildir. Janvi ise Viraj’ı öldürdüğünü ailesine söylüyordur. Asla da pişmanlık duymadığını söyler. Tıpkı ünlü düşünürün aklım hala yapamadıklarımda misali gibi. Polis gelir ve Viraj’ın evde olmadığını söyler. Ama Janvi hala onu öldürdüğünü iddia eder.

Viraj yeni planlarına başlar. Çocuğunun erkek olması için getirttiği adamın yanına gider ve zehir ile panzehir alır. Aldığı şeyi de adamın üzerinde kontrol eder.

Güz Masalı 69.Bölüm Özeti- 24 Ekim Cumartesi

Viraj yine elini kolunu sallayarak Singh ailesinin evine girmeyi başarır. Evlerde yol geçen hanı gibi. Biz böyle bir olaydan sonra herhalde 10 kişi bir oda da yaşardık 😀 Odanın birinde yangın vardır. Sundar, Tanişya ve Gayatri öksüre öksüre odaya girerler ve oda üstlerine kilitlenir. Biraz vakit geçince baygınlık geçirirler.

Janvi de duştan çıkmış evdekilerin bağırma sesi duymuştur. Bir evde o kadar çok oda var ki hangisinden ses geliyor anlayamıyor kızcağız. O sırada merdivenlerden Viraj Dobriyal iner. Bay mükemmel Viraj Dobriyal…

Viraj defalarca Janvi’ye kendisini sevdiğini itiraf etmesini ister. Janvi senden nefret ediyorum dedikçe Viraj zehri enjekte eder. Janvi’nin geri sayım süreci başlar. Janvi panzehiri kabul etmez. Viraj’ın elinden aldığı gibi fırlatır. Viraj’ın eli ayağına dolanmıştır. Ne yapsa etse de Janvi’yi ikna edemiyordur. Viraj panzehire ulaşmaya çalışır. O sırada da Janvi hayata gözlerini yumar. Viraj panzehiri alınca Janvi’ye vermeye çalışır ama Janvi çoktan ölmüştür.

Gayatri,Tanişya ve Sundar da kapıya anca kibarca vururlar. O kapıyı Sundar o cüsseyle kıramasında biz mi kıralım? Zaten kıytırıktan kapı kilitleri var. Ayrıca Hindistan da artık bu kapılar da kaldırılmalı ne o öyle arkadan kilit koymalar.

Viraj, Janvi’yi döndüremeyeceğini anlayınca Janvi’yi hastaneye götürür. Bir güzel sedye de bulmuş Janvi’yi ameliyathaneye götürür. Ameliyathane de ki doktorlarda alık alık bakalar. Viraj’a acile götürmesini isterler. Viraj vakit kaybedildiğini anlayınca doktorlara saldırmaya başlar. Doktorun biri Janvi’ye bakacağını söyler. Ama oda Janvi’nin çoktan öldüğünü söyler. Viraj onu da döver. Viraj daha sonra elektroşok uygular. Elektroşokun etkisiyle havaya kalkan Janvi’yi yaşıyor zanneder.

O sırada Gayatri Tanişya ve Sundar da Janvi’yi hastane de ararlar. Janvi’nin ameliyathaneye gittiğini öğrenirler. Patır patır koşup ameliyathaneye girerler. Ameliyathane de yol geçen hanı oldu. Yani olayın baş karakteri ölüyor ama siz bu sahnelerde gülmemek için zor duruyorsunuz. Diğer hastada garibim sedye de ameliyat olmayı bekliyor. Diğer doktorlarda dönmüş olayı izliyor.

Gayatri ve diğerleri ameliyathaneye girince Janvi’nin öldüğünü duyunca şoka girerler. Viraj çırpınıp duruyordur. Üstüne ameliyathaneye 3-4 tane polis de gelir oh adım atacak yer kalmadı. Polisler Viraj’ı da alır götürür. Geriye sadece Viraj’ın yankılanan sesi kalır. Janvi’nin ise huzura erdiğini düşünüyoruz. Gayatri ağlamaya başlar. Doktor Janvi’nin organlarını bağışlayıp bağışlamayacaklarını sorar. Gayatri Janvi ile aralarında böyle bir konuşmanın geçtiğini ve Janvi’nin organlarını bağışlamak istediğini söyler. Janvi’nin kalbi Ananya isminde bir kıza bağışlanacaktır.

Küçük enişte Sundar da kapıda tüm olan biteni anlatır. Viraj’ın tutuklanmasını ister.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir