Güz Masalı 65.Bölüm Özeti- 20 Ekim Salı

Viraj Eski Haline Döndü!

Raghav Viraj’ı öldüremeyeceğini anlayınca arkadaşlarına Rana’yı takip ettirip Kavi’nin yerini bulmalarını ister. Raghav gittiğinde Kavi yoktur. Rana tehditler savurup dalga geçmeye başlar. Raghav’ın bir arkadaşını gözünü kırpmadan yaralar. Tanişya ise ipleri eline almaya karar verip annesini ve Janvi’yi odaya kilitler. Viraj’ı Tanişya öldürecektir. İki tane sütlaç hazırlar. Bir tabağa zehir koyar ve Viraj’ın kendi kaderini belirlemesini ister. Viraj iki tabak sütlacı da yeyip bayılır. Gayatri ve Janvi de odanın kilidinden kurtulup dışarı çıkarlar. Hemen Viraj’ı iyileştirmeye çalışırlar. Güz Masalı 65.bölüm özeti devam ediyor.

Raghav gelir ve tekrar başka bir çaremiz yok deyip tekrar Viraj’ı öldürmeye teşebbüs eder. Anlayacağınız bir taraf Viraj’ı öldürmeye çalışırken diğer taraf iyileştirmeye çalışıyor. Raghav silahını da alıp Viraj’ın odasına gider. Yine bir el silah sesi duyulur ve herkes bir kez daha şok olur.

Raghav üstü kanlı merdivenlerden iniyordur. Janvi de onu o halde görünce çok korkar. Rana’nın adamları Viraj’ı ve Raghav’ı alıp götürürler. Sundar ise geride kanıt bırakmamak için temizlik yapmaya karar verir. Sundar odaya gittiğinde Janvi’ye bağırmaya başlar. Anlaşılan Sundar oda da bir şey buldu. Tanişya ve Janvi odaya girdiklerinde ağızları iki karış şok içinde bakıyorlar.

Güz Masalı 65.Bölüm Özeti- 20 Ekim Salı

Adamlar arabayla giderken Viraj’ı yol kenarına atıyorlar. Raghav’ı da komiserin yanına getiriyorlar. Raghav ve Kavi buluşur. Ama komiserin Raghav için başka düşünceleri vardır. Viraj’ı öldürdüğü için onu hapse yollayacaktır. Raghav ise aksini iddia eder. Viraj’ı öldürmediğini söyler. Eğer öyle değilse bile Rana’nın adamları Viraj’ı gömüyordur. Ölmediyse bile havasızlıktan ölecektir.

Raghav ve Rana kavga etmeye başlar. Bütün polisler etrafını çevirmiştir. Raghav ona gerçekleri itiraf ettirir. O sırada Janvi ve başkomiser de gelir. Rana’nın gerçek yüzünü görürler. Raghav onlara yaptığı planı anlatır. Viraj ile birlikte oyun yapmışlardır. Raghav Viraj’a gözünü ben aç diyene kadar açma demiştir. Viraj ise gömülürken gözlerini açar. Komiser Rana ile iş bittikten sonra şimdi herkes Viraj’ı aramaya başlar. Raghav ve Janvi yerini bulurlar. Viraj hastaneye yetiştirilir. Viraj havasız kalınca beynine oksijen gitmeyince 😀 anlaşılan kafası yerine geliyor. Geçmişini hatırlayan Viraj birden uyanır. Singhler Viraj’ı öldürmedikleri için gelecek günler çok pişman olacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir