Güz Masalı 64.Bölüm Özeti- 19 Ekim Pazartesi

Komiser Rana Kavi’yi KAÇIRIR!

Janvi,komiserin Rana olduğunu anladığında komiserde elinde silahla Janvi’ye doğru yaklaşıyordu. O anda Raghav arabasıyla gelir Viraj ve Janvi’yi arabaya alıp geri döner.Raghav Janvi’ye kızmaya başlar. Kendi başına karar alıp uygulamamasını ister üstelik komisere de güvenmediğini onu tehikeli bulduğunu söyler.Bu sözlerin üstüne Janvi komiserin Rana olduğunu öğrendiğini söyler. Raghav fren yapar ve şoke olur. Güz Masalı 64.bölüm özeti devam ediyor.

Kadın sığınma evine dönen çift bütün bunların nasıl olabileceğini konuşuyordur. Büyük sırrı öğrenmişlerdir. Rana’nın buna karşılık tepkisi ne olacaktır. Tehlikeli biridir ve üstelik konaktakilerin bundan haberi yoktur.

Rana tekrar basının karşısına geçerek yeni bir hamle yapar. Tüm olanların yanlış anlamadan ibaret olduğunu Raghav’ın vur emrinin kaldırıldığını açıklar. Bunun üzerine komiser konağa gider. Raghav ve Janvi de eve doğru gidiyor tüm olanları evdekilere açıklamayı düşünüyorlar. Raghav evi aradığında Gayatri telefonu açar.

Raghav evin tüm kapılarını kapatmalarını ve eve kimseyi almamalarını tembihler. Özellikle de komiseri vurgular. Gayatri’ye komiserin Rana olduğunu söyler. Gayatri şok geçirirken onun şu an yanlarında olduğunu söyler. Komiser de Kavi’nin yanına gitmiş ona çikolata uzatıyordur. O anda evin elektrikleri gider. Komiser Kavi’yi kaçırır.

Güz Masalı 64.Bölüm Özeti- 19 Ekim Pazartesi

Komiser Rana Raghav’ı arar. Kavi’nin karşılığında Viraj’ı istiyordur. Ama onu ölü bir şekilde getirmesini ister. Bu saatten sonra ev halkının sürekli Viraj üzerinde gelgitli halleri olacak. Raghav Kavi’yi kurtarmak için her şeyi yapacağını söyler. Janvi de onu destekler.

Her zamanki gibi Gayatri karşı çıkar. Raghav Viraj’ın odasına gider. Viraj duvarda resim yapıyordur. Viraj hırsız polis oyunu oynayacağını düşünüyordur. Raghav her ne kadar silahı uzatsa da ateş edemez. Aralarında çıkan arbede sonucunda silah patlar. Herkes şoke olur. Koşarak odaya çıkarlar. Viraj yatıyordur. Ama Viraj şaka yapıyordur. Bu sefer silah onun eline geçer ve ateşler. Neyse ki silah boştur. Viraj küsmeye başlar. Raghav beni kandırdı yalancı deyip küser gider.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir