Güz Masalı 63.Bölüm Özeti- 18 Ekim Pazar

Janvi Rana’nın Kimliğini Buluyor!

Tüm aile Raghav’ın Viraj’ı kaçırdığını öğrenmiş ve Raghav’a çok kızmışlardı. Raghav da Viraj’ı kaçırmasının sebebini ailesine anlatıp ikna etmeye çalışmıştı. Janvi Raghav’a onu bu yolda desteklemeyeceğini söyler. Gayatri de oğluna aynı şeyleri tekrarlar. Ama Raghav bu işten vazgeçmeyecektir. Raghav Viraj’ı da alıp evden ayrılırken polis tüm konağı sarmış Raghav’ın dışarı çıkmasını söyler. Güz Masalı 63.bölüm özeti devam ediyor.

Gayatri kapıyı açar ve komisere hesap sorar. Raghav’ın görüldüğü yerde vurulacak olmasını anlam veremez. Gayatri ve komiserin arasında gerilim yaşanır. Komiser, Gayatri’nin tüm sözlerini hiçe sayıp ev araması yapılmasını ister. Raghav ve Viraj polis içeriye girince pencereden atlayıp kaçar. Komiser, Sundar’ı görünce tanığın ifadesini hatırlar. Viraj’ın kaçmasına yardım edenlerden birisi de şişko ve gözlüklü tanımı aklına gelir. Hemen Sundar’ı gözaltına aldırır. Gayatri ve Janvi buna hemen karşı çıkar. Elinde arama belgesi olmadığından üstü kapalı tehdit ederler. Polis Sundar’a dokunmadan evden çıkmak zorunda kalır.

Polis her yerdedir. Raghav köşeye sıkışır. Bu yüzden Janvi de Raghav’ı bulmak için evden çıkar. Raghva ve Viraj arabadan çıkıp ormanlık alanda kaçmaya başlar. Önlerine Janvi çıkar ve onları arabaya alacakken polis Raghav’ı vurur. Janvi Raghav’ı sığınma evine götürür. Raghav’ın kolundaki kurşunu kendisi çıkaracaktır.

Güz Masalı 63.Bölüm Özeti- 18 Ekim Pazar

Viraj’ın yanına iki çocuk gelir. Viraj’a yemek verirler. Daha sonra kendi aralarında konuşmaya başlarlar. Çocuklar eş anlamlı sözcükleri birbirine söyler. Viraj da kendi kendine duvara eş anlamlı sözcükleri yazar.

Gayatri gelen telefonla Raghav’ın vurulduğu haberini almasıyla yıkılması bir olur. O da illa Raghav’ı göreceğim diye tutturunca kadın sığınma evine gider. Orada Gayatri ve Janvi arasında bir konuşma geçer. Raghav uyurken Janvi Viraj’ı polise Raghav’ın suçlarının kapaması karşılığı iade edecektir. Bu kararını Gayatri destekler. Komiser Janvi’den telefon gelince yüzü güler. Tabi ki Raghav’ın dosyasını kapatmayı düşünmüyordur.

Raghav uyanınca Janvi’yi sorup durur. En son Viraj’ın kaldığı odaya gidince onu da orada göremez. Raghav’ın dikkatini duvarda yazan sözcükler dikkatini çekmiştir. Viraj duvara Raghav’ın aslında ulaşmak istediği kişinin yani Rana’nın komiser olduğu yazıyordur. Raghav yazıları tam okuyamaz ve başı döner.

Janvi Viraj’ı teslim etmek için komiserin dediği yere gelmiştir. Doktor Viraj’ı arabadan almaya çalışırken telefonunu düşürür. Janvi telefonu eline aldığında en son aranan numaranın Rana olduğunu fark etmiş ve o numarayı geri arar. Komiserin telefonu çalınca da komiserin Rana olduğunu anlamış ve büyük şaşkınlık yaşamıştır. Komiser açık verdiğini fark edince Janvi’yi öldürmeye çalışır. Bakalım gelecek bölüm neler olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir