Güz Masalı 62.Bölüm Özeti- 17 Ekim Cumartesi

Viraj SinghKonağı’nda!

Raghav ve Sundar Viraj’ı kaçırıp depoya getirmişlerdi. Raghav aabisi ve Komal’ı öldüren kişinin Viraj’ı öldürmeye çalıştığını anlamış ve o kişiye ulaşmak için Viraj’ı elinde tutmaya karar verdi. Bu karar Raghav için epey zorlayıcı olacak. Evdekilere yalan söylemek durumunda kalacak. Janvi ise Raghav’ın bu durumundan işkilleniyor. Güz Masalı 62.bölüm özeti devam ediyor.

Janvi Raghav’ın adamlarının depoda nöbet tuttuğunu öğrenince hemen oraya gider. Etrafı kolaçan eder ama bir bilgi edemez. Viraj ise Janvi’ye çok yaklaşmıştır. Adamlar Viraj’ı son anda engelleyerek Janvi’nin Viraj’ı görmesini engeller.

Janvi eve dönünce Raghav ile aralarında soğuk rüzgarlar eser. Janvi Raghav’ın kendisinden bir şeyler sakladığını anlamıştır. Raghav ise yalan söylemenin verdiği vicdan azabıyla uğraşır.

Ertesi sabah komiser Viraj’ın yerini öğrendikleriyle ilgili açıklama yapar. Tabi bu basının sıkıştırmasıyla verilen yalan bir bilgidir. Ama bu yalan bilgi evdekileri bir müddet rahatlatır. Janvi, Raghav’dan şüphe ettiği için kendisine kızmaya başlar. Hemen Raghav’a yakınlık kurmaya çalışır. Raghav ise bu yalan haber sayesinde az da olsa Janvi’nin şüphelerinden kurtulup zaman kazandığı için mutlu olur.

Depodakiler Viraj ile uğraşmakta zorlanınca Raghav’ı ararlar. Raghav depoya gider. Viraj çocuk gibi Raghav ‘a sarılmak ister. Ama Raghav onun rol yaptığına inanır ve ona hiçbir şekilde güvenmez. Viraj Raghav’ı taklit etmeye çalışır ve bu Raghav’ı daha çok deli eder. Raghav sorular sordukça Viraj acıktım diye tutturur. Raghav onu ocağın başına götürür ve kendi yiyeceğini kendi yapmasını ister. Viraj beceremeyince patlama olur. O sırada Janvi ve Raghav telefonda konuşuyordur. Janvi Raghav için endişelenmeye başlar. Raghav ise Viraj ile uğraşıyordur. Viraj’ın kolu yanmıştır ona krem sürer.

Güz Masalı 62.Bölüm Özeti- 17 Ekim Cumartesi

Raghav Viraj’ı ormanlık alana getirir ve sorularını cevaplamazsa onu orada bırakıp gideceğini söyler. Viraj cevap vermez. Raghav gider gibi yapıp uzaktan Viraj’ın tavırlarını izler. Viraj etrafta dalgın dalgın dolanır. Acıktım diye söylenmeye başlar. O sırada mide bulandıran bir eylemde bulunur. Yanından geçen böceği ağzına alıp yer. Sonra bir dilenci görür ve onun gibi dilenmeye başlar. Raghav Viraj’ın kendisine gördüğünden emindir ve bu yüzden rol yaptığını düşünür.

Viraj’ın hastaneden kaçtığında çocuklarla kavga ettiğini hatırlayacaksınız. O çocuk babasıyla ifade vermeye geliyor. İfade sırasında Raghav’ın robot resmi çizilir. Komiser de vur emri verdirir.

Raghav bir anda Viraj’ı gözden kaçırır. Viraj bir kamyonetin arkasına atlamış yol alıyordur. Kamyonette gide gide Singh malikanesine girer. Viraj herkese uzaktan bakar. Hatırlayıp hatırlamadığını bilemiyoruz. Sadece Raghav ve Janvi’yi hatırlıyor. İkisinin fotoğrafını da duvarda asılı görüyor. Viraj Komal’ın fotoğrafına bakarken yansımasında Viraj’ı görüyor. Arkasını döndüğünde göremiyor. Ama bu bile Janvi’nin yüreğini ağzına getiriyor. Janvi Viraj ile karşılaşacakken Raghav Viraj’ı yakalayıp odanın birine kapatıyor. Raghav Viraj’a vuracakken Janvi onları görüyor. Sonrası ise tüm ev toplanmış Raghav’a hesap soruyordur. Raghav bir kez daha annesinin gazabına uğramış ondan azar işitiyordur. O sırada polis sirenleri duyulur. Bakalım gelecek bölüm neler olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir