Güz Masalı 61.Bölüm Özeti- 16 Ekim Cuma

Raghav,Viraj’ı SAKLIYOR!

Raghav akıl hastanesinde başına gelenleri Sundar’a anlatır. Şimdilik herkesten saklaması gerekiyordur. Çünkü ev halkı endişelenmeye başlayabilir. Raghav kimseyi üzmemek için sadece Sundar ile paylaşır. Raghav ve Sundar konuşurken Janvi Viraj’ın adını duyunca bile tepkisini gösterir. Güz Masalı 61.bölüm özeti devam ediyor.

Komiser ve doktor Viraj’ı öldürme işini ilk etapta becerememişti. Şimdi tekrar deneyeceklerdir. Viraj’ı bayıltıp dışarı götüreceklerdir. Orada da doktor devreye girecektir. Plan istedikleri gibi gitmez ve Viraj ellerinden kaçar.

Komiser evdekilerin huzursuzluğunu bozmak için gelir ve Raghav ve Viraj arasında geçenleri anlatır. Herkes ağzı açık dinler.Raghav ise komisere çok sinirlenir. Ama Raghav’ın Viraj’ı ölümden kurtarmasının tek sebebi abisi ve Komal’ı öldüren kişiye ulaşmak. O kişi aynı zamanda Viraj’ı da öldürmek istiyor. Raghav o kişiye ulaşmak için Viraj’ı kullanacak. Gayatri endişeli ve Raghav’a hiç güvenmiyor. Komiser de bütün taşları döker ve demek haberiniz yoktu deyip gider. Onun da amacı Raghav’ın ne tür bilgiler elde ettiğiyle ilgili endişeleri vardır.

Güz Masalı 61.Bölüm Özeti- 16 Ekim Cuma

Janvi Raghav’a sırt çevirmek yerine ona destek olmaya çalışır. Ama bunu doğru yoldan yapması gerektiğini savunur. Janvi daha sonra Gayatri’nin de yanına gider ve onunla da konuşur. Gayatri yaşadığı onca kayıptan sonra pek teselli bulamaz.

Sundar ve Raghav akıl hastanesine gideceklerdir. Viraj ise yolda bir çocuk gibi elinde oyuncağıyla dolanıyordur. Çocuklar Viraj’ın elinden oyuncağı alırlar. Viraj da onlara vurur derken çevredekilerin de gelmesiyle arbede yaşanır. Kalabalık Viraj’ı dövmeye başlar. Raghav arabasının önündeki kalabalığa bakmak için indiğinde Viraj’ı görür. Viraj da Raghav’ı görünce kendini güvende hisseder. Raghav Viraj’ı hemen arabasına atar.

Raghav Viraj’ı evin deposuna getirmiştir. Ayrıca Viraj’ın hastaneden kaçtığı eve de ulaşmıştır. Komiser eve güvenliği sağlamak için polis getirmiştir. Janvi reddeder. Raghav’ın evde kendi adamlarıyla güvenliği sağladığını söyler.

Raghav, Viraj’a onu öldürmek isteyen adamı sorup durur. Viraj yanıtlamaz. Onun yerine çok acıktığını söyleyip durur. Viraj bir çocuk gibi hareket ettiği için onlara epey sorun çıkaracaktır. Bakalım Viraj Janvi ile karşılaşacak mı? Raghav aradığı soruların cevabına ulaşabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir