Güz Masalı 60.Bölüm Özeti- 15 Ekim Perşembe

Aradan 1 Yıl Geçti. Komal Ölüyor!

Güz Masalı bu bölümde 1 sene sonrasına gidiyoruz. Dizi de 1 sene geçmiş durumda. Ekrana Viraj geliyor. Viraj şok tedavisi nedeniyle aklı küçük bir çocuk gibi çalışıyormuş. Duvarlara resim çiziyor. Ama yine duvarda Janvi’nin resmini görüyoruz. Viraj’ı ziyaret eden komiser onu yine ziyaret ediyor ve şok tedavisine devam edilmesini istiyor. Sürekli gelip onu kontrol ediyor. Onunda başkasından emir aldığını görüyoruz.Güz Masalı 60.bölüm özeti devam ediyor.

Singh ailesindeki durumlara bakalım. Gayatri, Janvi ve Raghav için yıldönümü pastası hazırlıyor. Tanişya da abisiyle yengesinin fotoğrafını duvara asıyordur. Sundar da Tanişya’nın yanından ayrılmıyor. İkisi artık evli. Janvi ise kadın sığınma evinde çalışıyor oradaki faaliyetleri yürütüyor. Kocasından dayak yiyen kadını kurtarır. Raghav’ı ise kumar masasında görüyoruz. Abisi Dev’in katilerine ulaşmaya çalıştığı aşikar.

Raghav, Janvi’yi almaya her zamanki gibi geç kalıyor. Janvi, Raghav’a küsüyor. Raghav da Janvi’nin gönlünü almak için gitarıyla şarkı söylüyor ve barışıyorlar. İkili de eve geç kalıyor ve herkes onları beklerken uyuyakalmış oluyor. Uyandırıp herkesten özür dileyince hep birlikte evlilik yıldönümünü kutlarlar.

Janvi ve Raghav iş bölümü yaparlar. Janvi kadın sığınma evindeki kadının kocası için kıl hastanesine gidecektir. Raghav da onula gelecektir. Kavi de müzik kursuna gidecektir. O sırada Kavi’yi annesinin fotoğrafıyla konuşurken görüyoruz. Kavi artık okuldan kaçmıyor aksine daha çok sorumluluklarının farkına varmış ve istekli davranıyor. Maalesef Kavi babasından sonra da annesi Komal’ı kaybetmiş. Dev’i öldüren kişiyle annesini de öldüren kişi aynı. Kavi böyle konuştukça Rahgav ve Janvi de gözyaşlarını tutamıyor. Kavi onlara ağlamamasını onlar ağladıkça annesinin üzüldüğünü söylüyor.

Güz Masalı 60.Bölüm Özeti- 15 Ekim Perşembe

Janvi işi için akıl hastanesine gidince tabi ki Viraj’ı görmeden olmaz. Viraj bahçede otururken yerde bulduğu kibritle yaprakları tutuşturur. Viraj aynı küçük bir çocuk gibi hareket eder. Janvi ve Raghav onu böyle görünce şaşkınlığını gizleyemez. Üstüne Viraj Raghav ve Sia diyerek onlara seslenir. Hasta bakıcıları hemen Viraj’ı odasına götürürler.

Doktor,komisere haber verir. Komser de bu kadar zaman yapılan şok tedavisinin hiçbir işe yaramadığını görmüştür. Telefonla yeni bir emir alır ve Viraj’ı artık öldürmeleri gerektiğini söyler. Bunu da azılı bir katil yapacaktır. Raghav bu kişiyi tanır. Bu kişi abisini ve Komal’ı öldüren aynı kişidir.

Viraj ise odasında duvardaki çizdiği resimlere bakıyordur. Sia ve Raghav’ı çizmiş kendini de onların elini tutan çocuk olarak resmetmiştir. Raghav bu adamı takip eder ve Viraj’ı öldürmeye çalıştığını fark eder. Bu işin arkasındaki ismi öğrenir ama adama da araba çarpar. Raghav cevapsız sorularıyla baş başa kalır. Komiser de bu işin peşinde olduğunu söyler. Ama işin ucu zaten komiserdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir