Güz Masalı 59.Bölüm Özeti- 14 Ekim Çarşamba

Janvi Komadan Uyandı.EVLENDİLER !

Güz Masalı son bölümde Janvi Viraj’ın elinden son anda kurtulmuştu. Her şey yoluna girdi derken hiç beklenmedik bir anda Viraj yerinden kalkıp Janvi’yi sırtından yaralar. Janvi yerde yatıyordur. Raghav Viraj ile kavga etmeye başlar. Janvi gözünü açar ve Raghav’ı Viraj’a zarar vermemesi için seslenir. Zaten o anda da polisler içeri dolmaya başlar. Raghav Janvi’yi kucağına alıp hastaneye yetiştirmeye çalışır. Viraj ise polislerin kollarında öylece bakıyordur. Güz Masalı 59.bölüm özeti devam ediyor.

Apar topar hastaneye gidilir. Janvi ameliyata alınır. Gayatri Uma’yı yani Janvi’nin annesini arar. Gayatri çok duygulanır ve konuşması için telefonu Komal’a uzatır. Komal da neler olup bittiğini anlatır. Uma yıkılır. Doktor ameliyatın başarılı geçtiğini fakat Janvi’nin kan kaybından dolayı durumunun kritik olduğunu söyler. Aile üyeleri Raghav’a sarılıp destek olmaya çalışır.

Janvi yavaş yavaş kendine gelir. Raghav ile ikisi durmadan ağlıyordur. İkisi birbirinin gözyaşlarını siler derken Janvi derin ir uykuya dalar. Raghav hemen doktora haber verir ve doktor Janvi’nin komaya girdiğini söyler.

Günler bir bir ilerler. Uma kızının başında iki gözü iki çeşmedir. Raghav hergün Janvi’yi ziyarete gelip onunla konuşur. Bir yandan da hayat akıp gider. Raghav annesinin yorgunluğunu görür ve şirkette oda işe başlar. Gayatri odasını Raghav’a verir. Raghav hastaneye her gidişinde Janvi’ye sindirunu sürer. Öğle yemeklerini Janvi’nin yanında yer. Tüm aile toplaşıp Janvi’nin doğum gününü gözyaşları içinde kutlar.

Diğer yanda da Viraj’ın mahkemesi olur. Tüm bu suçlar için Viraj sadece 7 yıl hapse mahkum edilir. Hasta olduğu içinde tedavisi için akıl hastanesine yatırılır.

Janvi bir gün Raghav’ın ona ziyareti sırasında tepki verir. Gözlerini açtığında tüm ailesi başında bekliyordur. Ama onun gözü Raghav dadır. İkisi yine ağlamaklı konuşur. Raghav Janvi’ye onu bu kadar beklettiği için kızmaya başlar.

Evde de ufaktan düğün hazırlıkları başlar. Hazırlıklar esnasında Komal’ın yüzü gülmüyordur. Nu Gayatri’nin dikkatini çeker. Komal Janvi’yi seviyordur fakat Viraj korkusu ağır basıyordur. Onun endişesi de Kavi’dir. Gayatri tüm bu olanlar da Janvi’nin suçu olmadığını söyler. Konuşulanları Raghav duyar. Komal söyledikleri için mahcup olur.

Bu arada hastanede bir adam görünür. Adamın gözü Viraj’ın üzerindedir. Viraj ise Janvi diye ortalığı inletiyordur. Viraj’a müdahale ederler. Adam onun çok hırpalanmamasını ister.

Janvi ve Raghav evlenir. Akşamında ise evde tören yapılır. Viraj’ı hastanede ziyaret eden adam Gayatri’nin davetlisi olarak gelir. 4 yıl sonra tekrar komiser olarak atanmıştır. Anlaşılan bu kişinin arası Raghav ile iyi değil. Adam tokalaşmak istediğinde Raghav elini uzatmaz. Adam Raghav’ın karşısında rol yapar halde. Gayatri ile birlikte Dev’in fotoğrafına bakıp tüm suçluları bulduğunu sadece Dev’in katillerini bulamadığını söyler. Burada da Raghav ile aralarında sürtüşme yaşanır.

Janvi ve Raghav ise mutludur. Şimdilik onların tarafında bir sorun görünmüyor gibi. Ertesi gün Viraj yine birilerini ele geçirmiş Raghav ve Janvi’yi aratmaya çalışır. Raghav konuşmayı reddeder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir