Güz Masalı 58.Bölüm Özeti- 13 Ekim Salı

Janvi Raghav’a Onu Çok Sevdiğini Söylüyor!

Güz Masalı dizisinde Viraj’ın yaptıkları artık bayıyor. Viraj’ın karşısında herkes çok pasif. Viraj evde at koştururken polisler kapıda öylece dikiliyordur. Polisler eve girmeye karar verdiğinde Viraj eve düzenek kurmuş herkesin elini kolunu bağlar. Raghav sadece yaptığı planla Kavi’yi kurtarabilir. Güz Masalı 58.Bölüm özeti devam ediyor.

Viraj’ı sürekli Janvi yolda diye oyalarlar. Viraj,Raghav’dan telefonunu ister. Yalnız Janvi’nin numarası telefonda kayıtlı değildir. Bu olayların üstüne Janvi Raghav’ı arar ve duygularını ifade eder. Bunları duyan Viraj kulaklarına inanamaz. Janvi Raghav ile yaşamak istediğini söylüyordur. Viraj telefonu fırlatıp kırar. Janvi ise telefonun hiçbir şey denmeden kapanmasına bozulur. Ama anlar o evde bir şeyler ters gidiyordur.

Viraj ise Bayan Singh ile Komal’ın üzerine yürür. Janvi’nin aklını çelmekle suçlar onları.Polis tekrar içeriye girmeye karar verir. Viraj’ın yerini tespit etmeden odayı gazla doldururlar. Bir türlü yakalayamazlar. Nedense içeriye Raghav’ın girdiği yerlerden girmeyi akıl etmezler bir türlü. Viraj Raghav’ı vurur. Evdekiler çıkmayı başarmış bu seferde Raghav rehin alınmıştır.

Komal ise sinir krizi geçirir. Bütün bunların Sia’nın yüzünden olduğunu ifade eder. Kavi’nin bu yaşına kadar bir sürü travma yaşadığını dile getirir. Bayan Singh onu sakinleştirmeye çalışır.

Viraj Raghav’a telefonda Janvi’nin anlattıklarını söyler. Raghav gülmeye başlar. Duydukları onu mutlu etmiştir. Janvi ise içindeki şüpheleri dinleyerek tekrar konağa dönmüştür. Kapıda polisleri görür. Neler olduğunu sorsa da kimse ona bir şey demez. Ona durumu anlatan Kavi olur. Janvi içeriye girer. Dışarıda ordu kadar polis var ama Janvi tek polisle içeri girip Viraj’a yakalanıyor. Onu da Viraj vuruyor.

Bu arada Raghav kan kaybediyordur ve onu hastaneye yetiştirmeye çalışırlar. Janvi de Viraj ona ne yapıyorsa o da aynı şekilde karşılık verir. Janvi merdivenlerden düştüğünde Raghav hissedip uyanır ve Viraj’ın hakkından gelir. Bu arada yine polis veya evden kimse yok.

Olaylar çözüme kavuştuğunda Raghav ve Janvi sarılır. Janvi her şeyi Raghav’ın yüzüne karşı da söyler. Her şey yoluna girdi derken Viraj yerden kalkıp Janvi’yi sırtından kötü bir şekilde yaralar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir