Güz Masalı 56.Bölüm Özeti- 11 Ekim Pazar

Raghav ve Janvi YAKINLAŞIYOR! Viraj KAÇIYOR!

Sundar sonunda gözlerini açmış Raghav görmeye gitmiştir. Raghav ondan özür dilerken Sundar ise Viraj’ın başına gelenlere sevindiğini belirtir. Sundar ve Raghav Janvi hakkında konuşurken Gayatri onları duyar. Gayatri oğlunun Janvi’yi sevdiğini öğrenmiştir. Ama bu aşkın karşılıksız olduğunu öğrenince Gayatri oğluna destek olur. Anne oğul arasında duygusal anlar yaşanır. Gayatri oğlunun gözyaşlarını silip sarılır. Güz Masalı 56.bölüm özeti devam ediyor.

Viraj ise Uniyal’i döver ve polisleri çağırır. Polisler Uniyal ile ilgilenirken Viraj da kaçmaya çalışır. Yolda başka bir polise rastlar Viraj hadi yürü Uniyal’e bak der. Polis de Viraj mahkum değilmiş gibi onu orada bırakıp gider. Allahtan kadın polis akıllı da Viraj’ı tekrar içeri tıkar.

Janvi’nin aklı ise Raghav’dadır. Onu düşünmeden edemez. Raghav’a karşı ne hissediyor bunu anlamaya çalışır. Viraj’ın yeni oyunu ise kendini asmış gibi yapıp oradan kaçmak. Yine birilerine para teklif etmiş ve onlarda paraya tamah etmiştir. Viraj’ı öldü gibi göstermeye çalışırlar. Ama yine kadın polis devreye girince Viraj’ın yalandan oyun tezgahladığı ortaya çıkıyor.

Janvi ve Raghav haberi alınca hastaneye Viraj’a bakmaya giderler. Janvi Viraj’ın bilerek yaptığını sırf mahkemeye çıkmayarak boşanma sürecini ertelemeye çalıştığını biliyordur. Janvi mahkemeye gittiğinde Viraj’ın avukatı boşanmanın ertelenmesini Viraj’ın üzüntüden hayatına son vermek istediğini söyler. Hakim de Viraj olmadığı için boşanmayı gerçekleştiremeyeceğini söyler. Önce Raghav sinirlenir karşı gelmeye başlar. Daha sonra Janvi konuşur ama hakim bir türlü fırsat vermez. Janvi hemen cd ile görüntüleri izletmeye çalışır. Herkes bir kez daha Janvi’nin çığlıklarını duyar. Avukat ve kadın polis de Viraj hakkında rapor verir. Hakim Janvi ve Viraj’ı boşar. Mahkeme salonundan alkışlar yükselir. Ev halkı mutluluk gözyaşlarını döker. Janvi ise şaşkındır. Sonunda özgürlüğüne kavuşmuştur. Annesi koşup Janvi’ye sarılır. Zaferini kutlamasını ister.

Güz Masalı 56.Bölüm Özeti- 11 Ekim Pazar

Viraj ise mahkemeden olanlardan habersiz müzik dileyip keyfine bakar. Haber ulaşınca sinirlenir ve hakimi dava edeceğini söylemeye başlar. Siniri geçince gülmeye başlar ve Janvi ile arasında resmi bir bağa gerek olmadığını düşünür.

Gayatri ise Janvi’nin annesiyle konuşur. Janvi’nin gelini olmasını çok istediğini belirtir. Janvi’nin annesi de aynı şekilde onaylar. Ama Janvi’nin zamana ihtiyacı olduğunu düşünür. Komal ve Tanişya ise olaya el atmadan duramazlar.

Viraj hastane çarşafında kaçma planı yapar. Tanişya ise Janvi’nin odasına girer ve Viraj’ın kaçtığını Raghav’ın da onun peşine düştüğünü söyler. Janvi endişelenip Raghav’ı aramaya koyulur. Janvi parka gelince Raghav’a bağırmaya başlar. Raghav da Janvi’yi görmüş ve ikili birbirine sarılır. Tanişya ve Komal ikiliye aynı şeyi söyleyip ayarlamıştır. Birbirlerini gerçekten sevdiklerini göstermeye çalışmışlardır. Ama haberleri yok ki Viraj gerçekten kaçmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir