Güz Masalı 50.Bölüm Özeti- 5 Ekim Pazartesi

Raghav Kaçtı, Janvi’nin Yanına Geldi !

Raghav karakoldayken annesi ve Komal onu ziyarete gider. Annesi Raghav’ın suçsuz olduğunu ve ona güvendiğini söyler. O sırada dışarıdan sesler gelir. Raghav’ın sevenleri kapıda onun suçsuz olduğunu savunup serbest kalmasını istemektedirler. Raghav dışarı çıkıp kalabalığa seslenip onları ikna eder. Güz Masalı 50.bölüm özeti devam ediyor.

Janvi’nin korkulu belası yine etrafında dolanmaya devam eder. Son olanlardan sonra hiç akıllanmamış olacak ki Janvi’den özür beklemektedir. Janvi de Viraj’ın kolunu tuttuğu gibi ittirir. Viraj Janvi de ki bu değişimi anlayamamaktadır.

Janvi avukata konuşmak için ofisine gider. Arkası dönük bekleyeni kişi Viraj’dır. Janvi’yi aklı sıra oyuna getirmiştir. Janvi de Viraj’ın isteklerine ve sözlerine boyun eğmeyeceğini söyleyerek oradan ayrılır ve karakola Raghav’ı yanına gider.

Janvi ve Raghav son konuşmasında kavga etmişlerdi. Bu yüzden Raghav Janvi’ye söylediği sözlerden dolayı pişmanlık duyup ondan özür diler. Ama Janvi Raghav’a da kızmıştır. Ben sadece korkağım başka da bir şey bilmem hakkım değil diyerek Raghav’a çıkışır. Raghav özür dilerken Janvi Raghav’ın gömleğindeki kanı görür.Bu işte Viraj’ın parmağı olduğunu anlamıştır. Raghav’ın evire girmesini sağlar. O esnada bütün yaralarını görmüştür. Raghav ağlamaması gerektiğini söyler. Aslında yaralarının acımadığı Viraj’ı mağlup ettiğini anlatmaya çalışır. Viraj’ın karşısında durarak onu yıkıma uğrattığını dile getirir.

Janvi odasına girince Viraj dolabından çıkarak ona kötü bir sürpriz yapar. Bütün gün dışarıda olduğunu ve ayaklarını yıkaması gerektiğini söyler. Viraj dumanı tüten kaynar suyu odaya getirmiştir. Janvi’den intikam alacağını düşünür. Janvi tereddüt etmeden suyun içine girer. Viraj büyük bir şok yaşar. Hizmetçilerin suyu soğuk getirdiğini düşünüp azarlamaya başlar. Eliyle kontrol etiğinde ise zıplayarak havaya fırlar. Janvi ise sesini çıkarmadan öylece beklemektedir.

Komal kapıya gelir ve Raghav’ın Janvi’yi aradığını söyler. Janvi canı yana yana sudan çıkar. Raghav ise telefondan Janvi’nin ağlama seslerini duyar. Janvi’nin Viraj’ın yanında tehlike de olduğunu anlamıştır.Raghav da dayanamayarak ağlamaya başlar. Raghav o hızla karakoldan kaçar.

Polisler evi basar. Raghav’ın kaçtığını söylerler. Viraj da odasında artık Janvi’nin kendisinden korkmadığını anlamış ve artık onu nasıl seveceğini anlamaya çalışıyordur. Su çok sıcak olduğu halde neden sesini çıkarmadığını düşünür ve Janvi’nin bir hayalet olduğu kanısına varır.

Raghav polisler gidince Janvi’nin odasına gelmiş ve cama vuruyordur. Janvi Raghav’ı görünce neden kaçtığıyla ilgili sorular sorarken Raghav Janvi’nin yanık ayaklarına kilitlenmiştir. Raghav ağlamamak için kendini zor tutar. Janvi ise üzülmemesini ona olanla kendisine olan şeyinin aynı olduğunu söyler. Asıl yaralanan burada da Viraj’dır.

Herkes sofradayken Janvi Viraj’ın sözleri karşısında Raghav’ı savunmuştur. Viraj bu duruma bayağı bir bilenir. Janvi’ye hesap sormak için odasına gider. Raghav da odadadır hemen saklanır. Viraj yine Janvi’ye eziyet edecekken Rgahav görünmeden müdahale eder. Janvi yine korkmadığını ona göstermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir