Güz Masalı 49.Bölüm Özeti-4 Ekim Pazar

Janvi Ailesinin Karşısına Çıktı!

Viraj Janvi’yi Şekavat’ın elinden kurtarmak için çağrıldığı yere gitmişti. Tabi bu Raghav ve Şekavat tarafından yapılan bir oyundu. Viraj Janvi’yi arayıp bulamamıştı. Bir an Janvi’nin kaçıp Manali’ye ailesinin yanına gittiğini düşünmeye başlamıştı. Janvi,Viraj’ın bu düşüncesini öğrenince kendisine reset atmış gibi yollarda savrula savrula yürümeye başlar. Bu arada Raghav Janvi’yi göremeyince endişelenmeye başlamıştır. Güz Masalı 49.bölüm özeti devam ediyor.

Janvi sokaklarda etrafına bakmadan arabaların çaldığı kornayı duymadan öylece yürüyordur. Araba çarpacağı esnada Raghav onu fark edip kurtarır.Janvi öyle çok endişelenmiştir ki Raghav’ın dediklerini duymaz. Raghav onu kenara çekip su içirir.Janvi duyduklarını anlatmaya başlar. Raghav,Janvi ve Viraj şimdi Manali yolculuğuna başlıyor.

Janvi,Viraj’ın kendilerinden önce ailesinin yanına ulaşmasından endişe ediyor. Yine Raghav devreye girip polisin Janvi hakkında bilgiye ulaştığını öğrendiğini Viraj’a haber veriyor.Viraj u dönüşü yapıp geri dönüyor. Böylece Raghav ve Janvi öne geçiyor. Ama Viraj’ın aklı başına geliyor ve kendini yine Manali yollarına atıyor. Bu yolda karşılaşmalarına sebep oluyor. Janvi ve Raghav saklanmaya çalışıyorlar. Raghav Viraj’ın arabasına kırıyor ve yoldan çıkıp çamura saplanmalarına neden oluyor. Viraj geceyi her ne kadar bu çamurlukta geçirmesine sebep olsa da izlerken peş peşe vardıklarını görüyoruz.

Janvi evine gelir ama kapı kilitlidir. Ailesinin mabet de olduğunu düşünerek oraya yönelir. Janvi ilk babaannesine sarılır. Babaannesiyle konuşurken anne ve babası onun sesini fark eder. Arkalarına dön ünce şoke olurlar. Janvi koşup anne babasına sarılır. Herkes ağlıyordur. Janvi başından geçenleri anlatır. Anne ve babası o kadar çok Viraj’ı övüyorlardı ki bu kadar çabuk kabullenmelerini beklemiyorduk. Ayrıca Janvi’nin ailesi Raghav’a da teşekkür ederler. Janvi’nin annesi kızına son bir nasihat eder. Viraj’dan boşanmasını ister. Janvi ailesini güvenli başka bir şehre yollayarak veda eder.

Güz Masalı 49.Bölüm Özeti-4 Ekim Pazar

Viraj ise Janvi’nin ailesini evde bulamamış komşularına sormuştur Raghav onlardan önce davranmış ve komşuyu ayarlamıştır. Komşu ailenin taşındığını söylemiştir.

Janvi ve Raghav geri dönüyorlardır. Viraj’ın Şekavat ile olan konuşmasını kamerayla çeke Raghav bu kanıtı polislere teslim edecektir. Ama eve vardıklarında Viraj onardan önce davranmış Raghav’ın Sundar ile olan fotoğraflarına polise vermiştir. Polis Raghav’ı tutuklar. Raghav kaseti de taksi de unutmuştur. Raghav tutuklanıp giderken Janvi çok endişelenir ama Raghav ona ağlamamasını işaret eder.

Raghav’ın ardından Bayan Singh ve Komal da karakola gidince Janvi yine koca evde tek kalır. Ardından korkulu rüya Viraj gelir.Yine tüm iticiliğiyle konuşmaya başlar. Her zamanki gibi Janvi’yi haksız görür ve kendisinden özür dilemesi için ayaklarına kapanmasını ister. Bu sırada Janvi Viraj’a okkalı bir tokat geçirir. Janvi öldü der. Janvi bugüne kadar içinde tüm biriktirdiklerini Viraj’ın suratına kusar. Viraj hiç sesini çıkarmadan odasına gider. Ama bu Viraj’dır Nato kafa nato mermer. Laf anlamaz.

Viraj devletin malı karakolu da satın alıp tüm hıncını Raghav’dan çıkarır. Viraj Raghav’ı dövmeye başlar. Ama Raghav ondan korkmadığını göstererek Viraj’ı daha da çok mağlup eder. Siniri bozulan Viraj bugün ağlayan isim olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir