Güz Masalı 48.Bölüm Özeti-3 Ekim Cumartesi

Raghav ve Janvi Viraj’ı Kandırıyor!

Janvi bir anda ortadan kaybolmuştu. Evdekiler endişeli. Raghav ise ortaya Şekavat’ı atıp Viraj ile birlikte aramaya koyulurlar. Raghav tabiki Janvi’nin nerede olduğunu biliyor. Onu kendisi sakladı. Viraj’ı kendi oyununa düşürmeye çalışıyorlar. Bakalım bu planlarında başarılı olabilecekler mi? Güz Masalı 48.bölüm özeti devam ediyor.

Raghav ve Viraj Janvi’yi aramak için yola çıkarlar. Raghav yolda telefonunun şarjını bitmiş gibi gösterip Viraj’ın telefonunu alır. Viraj’ın Şekavat’ı aramış olduğunu görür. Böylece ikilinin iş birliği içerisinde olduğunu anlar. Raghav’ın şimdiki planıysa Şekavat ve Virajı birbirine düşürmeye çalışmak. Raghav tüm düşmanlığına rağmen Şekavat ile buluşup Janvi’nin elinde olmuş gibi davranmasını ister. Böylece Viraj dan istediği parayı alabileceğini söyler.

Viraj ise otobüs terminallerinde Janvi’yi arıyordur. Bu kadar kişinin aramasına rağmen bulunmaması dikkatini çeker ve şüphelenmeye başlar. Ama Şekavat arayıp Janvi’nin elinde olduğunu öğrenir.

Raghav Janvi’nin yanına gitmiştir. Janvi’nin elindeki yarayı fark edip sinirlenir. Viraj’dan daha çok nefret etmeye başlar.Janvi öfkeyle kalkıp zararla oturacağını söyler. Janvi Raghav’ı sakinleştirir. Janvi başından geçenleri tekrar anlatmaya başlar. Raghav’ın gözleri dolar. Janvi’nin nelerle mücadele ettiğini öğrenir.

Bayan Singh’te polislere haber verir. Viraj ise dört koldan sıkıştığını farketmiştir. Planları eskisi gibi yolunda gitmiyordur. Viraj soluğu Şekavat’ın yanında alır. Şekavat ondan para ister. Raghav da Janvi’nin yanındayken Viraj ve Janvi konuşturulur. Viraj şimdi gerçekten Janvi’nin Şekavat’ın elinde olduğunu anlamıştır. Özellikle durmadan Janvi’yi sevdiğini söylemesi Raghav’ı ve Janvi’yi deli eder. Janvi de mecburen bu konuşmaya karşılık verir.

Viraj o kadar paraya ulaşmak için Bayan Singh’i soymaya karar verir. Gece yarısı kasayı boşaltır. Evdeki alarmlar çalınca tüm aile bir çanta dolusu parayla Viraj’ı görünce şaşırırlar. Janvi ve Raghav isteğine kavuşmuştur. Viraj suç üstü yakalanmıştır. Ama Viraj hemen olayı başka yöne çekip güvenlikle ilgili açığı bulduğu için böyle davrandığını söyler.

Raghav ve Janvi bunu duyunca hemen geri saklanır.Sonuç olarak Viraj bu işten de sıyrılmıştır. Bu hint dizilerinde de gerçekleri iki kişi bilir ve gerçeği anlatmak yerine herkesin gözüne gerçekleri sokmaya çalışırlar. Böylece bu durum uzar gider.

Direk sonuca bağlarsak Viraj Janvi’nin Şekavat’ın elinden kaçıp Manali’ye ailesinin yanına gittiğini düşünmeye başlar. Janvi Viraj’ı duyar. Şimdi Janvi ne yapacaktır. Ailesini korumak için Manali’ye mi gidecektir? Ailesi öldü bildikleri kızlarını karşısında görünce ne yapacaktır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir