Güz Masalı 47.Bölüm Özeti-2 Ekim Cuma

Janvi Raghav’a Gerçekleri Anlattı!

Raghav Şekavat’ın bulunduğu depoyu basıp onu rehin almıştı. Tüm adamları etkisiz hale getiren Raghav, Kavi’yi kaçıranı,annesine yapılan saldırının kim tarafından yaptırıldığını sorar. Telefonun ucundan olanları dinleyen Viraj da strese girmiştir. İsminin verilecek olmasından endişe ediyordur. Şekavat Viraj’ın adını vermez. Sonra kargaşa çıkar ve Şekavat ve adamları oradan kaçar. Yine Raghav’ın elinde elde var sıfırdır. Güz Masalı bölüm özeti devam ediyor.

Viraj ise planlarının yolunda gitmemesini Sia’ya bağlar. Janvi odasına girince Viraj da arkasından girip kapıları kilitler. Janvi’yi tehdit etmeye başlar. Raghav’ın Sundar’a yardım ederken ki görüntülerini çekmiştir. Hapse attırmakla tehdit eder. Janvi ise Viraj’ın karşısında dik duruş sergiler. Raghav hapse girerse bende girerim der. Çünkü Raghav ile ilgili ifade vermiştir. Böylece Viraj Janvi’nin de hapse girmesine göz yumamaz.

Raghav kolu yaralı halde eve gelir. Herkes Bayan Singh’e çaktırmamaya çalışır ama Viraj gelip yüksek sesle Bayan Singh’in duymasını sağlar. Bayan Singh endişelenmeye başlayınca Viraj Janvi’ye bakış atar. Ama Raghav ile annesinin arası her geçen gün daha da düzeliyordur. Janvi de bu tabloyu görünce mutlu olur. Ama Janvi’nin mutlu olmasını Viraj kaldıramaz ve Bayan Singh ile Raghav’ı tatile göndermek ister. Ama Bayan Singh tabi ki bu durumu kabul etmez. Şirketteki imza yetkisini birine vermek istediğini söyler. Viraj üstüne alınırken Bayan Singh bu yetkisini Raghav’dan yana kullanır.

Janvi,Kavi’ye sütlacını yedirmek için odasında onu arıyordur. Janvi Kavi’yi ararken sütlacın bir anda kaybolmuş yerinde de küçük bir şişe vardır. Janvi koşarak Viraj’a bakmaya odasına gider. Viraj da o sırada Kavi’ye sütlacını yedirir. Janvi korkarak zehir diye bağırır. Viraj gözdağı vermeye devam ediyor.

Viraj Janvi’nin odasına gitmiş tehditlerine devam eder. O sırada odanın önünden Raghav geçiyordur. Viraj onu görünce Janvi ile iyi konuşup onu sinir eder.Janvi ise Viraj’ın karşısında rol yapmaya başlar.n Ondan korkuyormuş o ne isterse o şekilde davranıyor gibi yapmaya başlayacaktır. Küçük bir fırsat yakalayınca da Rahav’ın yanına gidip her şeyi anlatacaktır.

Janvi hızlıca evden çıkar. Janvi’nin yokluğu hemen Viraj’ın dikkatini çeker. Tamirhaneye doğru yola çıkar. Janvi ise Raghav’ın dükkanına gitmiş kendini dinletmeye çalışıyordur. Raghav da oralı olmaz derken vakit kaybı yaşanır. Janvi ağlayarak artık dinle diye bağırır. Raghav bu duruma kayıtsız kalamaz. Janvi Viraj benim kocam diyerek söze başlar. Raghav duyduklarına inanamaz. Neyse ki Janvi Viraj oraya varmadan başından geçen her şeyi sonunda anlatır ve herkes rahat bir nefes alır. Raghav, Janvi’nin kocasının Viraj olması şaşkınlığını üstünden atamaz. Hakkında duydukları ise onu daha da üzer. Janvi’nin başından beridir kurtulmak istediği hayaleti Viraj’dır.

Viraj tamirhaneye ulaşır. İçeri girdiğinde Janvi yoktur. Raghav işiyle meşgul oluyordur. Viraj ortamın nabzını yoklayıp gider. Raghav Janvi’nin yanına gider ama Janvi onun geri döneceğini söylerken Viraj gerçekten de geri döner. Arabasının bozulduğunu söyleyip oyalanmaya başlar. Resmen kokusunu almış gibi şüphelenmeye başlar. Viraj’ı kandırıp onu sığınma evine yönlendirirler.

Janvi ve Raghav Viraj’ı atlatmayı başarınca konuşurlar. Janvi Raghav’ın ailesinin başına bir iş gelmemesi için Manali’ye dönmesi gerektiğini savunurken Raghav kurban rolüne girmemesi gerektiğini söyler. Janvi ve Raghav birlikte yol alacaklardır.

Viraj ise evde deliye dönmüştür. Janvi nerededir.? Viraj sonunda Janvi’yi mutfakta bulur ve eziyetine devam eder. Akşam olduğunda ise Janvi bu sefer gerçekten kayıptır.Ev halkı endişelenmeye başlar. Raghav ise ortaya Şekavat ismini atar. Bakalım gelecek bölüm neler olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir