Güz Masalı 46.Bölüm Özeti-1 Ekim Perşembe

Viraj’ın Tehditleri Bitmiyor! Janvi Raghav’ın Yanında !

Viraj,Janvi’yi korkuttuğunu düşünmüştü. Janvi ise Viraj’a artık boyun eğmeyeceğini göstermek için arabanın önüne atlamıştı. Viraj da arabanın direksiyonunu kırmak zorunda kalır. Janvi sinir krizi geçirip haykırmaya başlar. O sırada Janvi’nin yanına bir araba yanaşır. Yardımcı olmak istediğini söyler. Janvi’nin başından geçenleri anladığını söyleyerek tavsiye verir. Güz Masalı 46.bölüm özeti devam ediyor.

Janvi yine hastaneye ulaşarak herkese her şeyi anlatma düşüncesi içerisindedir. Ama Bayan Singh’i o halde görünce konuşamaz. Raghav’ın yanına gidince ise Raghav elleri kelepçeli polisler tarafından alıkonulmuştur. O sırada Viraj gelip kahramanlık imajı sergileyip Janvi’ye gözdağı verir. Raghav’ın kefaletini ödemiştir. Raghav ise Şekavat ve adamlarının peşine düşmeye karar verir.

Viraj Janvi’ye tehditlerine devam eder. Ama Janvi hala karşısında dediğini anlayacak bir insan varmış gibi davranır. Durmadan Viraj ile konuşmaya çalışır. Viraj’ın düşüncesi açık ve nettir. Janvi kendi evine dönmeye karar verdiğinde Viraj bu aileye zarar vermeyi bırakacaktır.

Güz Masalı 46.Bölüm Özeti-1 Ekim Perşembe

Bayan Singh ve tüm aile hastaneden çıkarken Janvi hastane de kalıp Sundar’a bakmak istediğini söyler. Viraj ise karşı çıkar. Tabi Viraj’ın bu çıkışı herkesin dikkatini çeker. Özellikle son olanlardan sonra Komal’ın Viraj’a bakış açısı değişmiştir. Viraj Janvi ile kalmayı teklif edince de Janvi buna çıkışır. Bu çıkış yine evdekilerin dikkatini çeker. Viraj daha fazla dikkat çekmemek için susmayı tercih eder ama Uniyal’i arayıp Janvi’nin peşine takar.

Janvi ise soluğu karakolda alır. Karakoldaki polisler Raghav’a zorluk çıkarıyordur. Kafalarına göre hareket ederler. Janvi gelir ve Raghav’ın hep yanında olduğuna dair tanıklık ifadesi verir. Polis dalga geçmeye başlayınca da Janvi polisi Bayan Singh’e şikayet etmekle tehdit eder. Böylece herkes görevini yerine getirmeye çalışır. Raghav tekrar Janvi’ye çok cesur bir insan olduğunu hatırlatır. Viraj ise bu ifadenin Janvi tarafından verildiğini duyunca öfkelenir.

Raghav Şekavat’ın yerini öğrenmiş ve depoyu basmıştır. O sırada da Viraj Şekavat ile konuştuğu için telefondan her şeyi duyar. Raghav Şekavat’ı rehin alır. Bakalım gelecek bölüm neler olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir