Güz Masalı 45.Bölüm Özeti-30 Eylül Çarşamba

Viraj: ” Geri Döndüm Janvi”

Güz Masalı son bölümde Janvi,Raghav’ın yanına gitmişti ama Raghav yanlış anlaşılmalar yüzünden Janvi’ye çıkışmıştı. Janvi Raghav’ın üstüne gittikçe Raghav da içinden geçen duyguları Janvi’ye söylemişti. Güz Masalı 45.bölüm özeti devam ediyor.

Raghav yine dertleşeceği kimseyi bulamayınca Kavi’ye başından geçenleri anlatıyor. Tabi çocukcağız neler olduğunu algılayamıyor. Janvi Kavi’yi okula hazırlamaya çalışırken Raghav ile çarpışıyor. Raghav tamirhanedeki davranışları yüzünden özür dilemeye başlıyor ve lafı Viraj’a getiriyor. Raghav,Janvi’nin Viraj’ı sevdiğini düşündüğü için Viraj’ın belki de iyi biri olabileceğini düşündüğünü söyler. Janvi konunun Viraj’a gelmiş olmasına şaşırır. Ne alaka diye düşünmeye başlar. Raghav ona mektup da geçen Viraj ile ilgili yerleri söyler. Janvi Raghav’dan mektubu geri ister ama Raghav’a acil telefon gelmiştir. Janvi tesadüf eseri mektubu bulur.

Raghav’a telefon Sundar’dan gelmiştir. Peşinde adamların olduğunu ve tamirhaneye gideceğini söyler. Raghav tamirhaneye gittiğinde tekerleklerin altında yaralanmış Sundar’ı bulur. Sundar’ın sırtından kesici aleti çıkarır. O sırada Raghav’ın fotoğrafı çekiliyordur.

Janvi mektubu bulduğunda şoka girer. Başından beri tüm bu olanların Viraj’ın altından çıktığını anlamıştır. Viraj yine rol yaparak Janvi’yi kandırmayı başarmıştır. Janvi gerçekleri söylemeyerek ilk kurban Sundar olmuştur. Janvi sığınma evine gidince müdirenin Viraj hakkındaki uyarısıyla Janvi her şeyi anlamıştır. Viraj’ın sığınma evine gelip olay çıkaran kişi olduğunu yeni öğrenmiştir.

Janvi kaçmayı düşünür ama yine Viraj’ın karşısına çıkmakta bulur çareyi. Eve geldiğinde Viraj Kavi ile saçma oyunlarından birini oynuyordur. Janvi korkmaya başlar. Evdeki herkeste hastane de beklemektedir. Janvi ve Viraj evde tek kalıyordur. Janvi tehlike de olduğunun farkında. Sürekli hastaneyi aramaya çalışır ama Viraj buna mani olur. Bu saatte kiminle konuşacak diye kıskançlık krizlerine girer.

Güz Masalı 45.Bölüm Özeti-30 Eylül Çarşamba

Mektup Viraj’ında eline geçer. Böylece Janvi’nin bildiğini anlamıştır. Janvi Viraj’ın odasından gelen seslere bakmaya gidince Viraj geri döndüm Janvi diye seslenmeye başlar. Şimdi ikili arasında yüzleşme yaşanıyordur. Viraj kör sağır olup her şey normalmiş gibi davranmaya başlar. Janvi ise onun öldüğünü artık Sia olarak hayatına devam edeceğini söyler. Viraj oldukça sinirlenir ve sürekli Janvi’yi sıkıştırmaya başlar. Evin içinde kovalamaca oynayıp dururlar. Viraj ve Janvi sinirlenip sağı solu kırmaya başlar. Viraj kemerini çıkarıp Janvi’ye vurmaya başlar. O sırada Komal içeri girer. Bayan Singh de rahatsızlanmıştır onun raporlarını almak için eve gelmiştir. Neler olduğunu anlayamaz ,Viraj durmadan lafı çevirip kılıf uydurmaya çalışır. Janvi konuşmaya çalışsa da sürekli Viraj tarafından susturuluyordur.

Raghav ise polisler tarafından suçlu bulunmaya başlamıştır. Viraj Komal’ın evde kalıp dinlenmesini hastaneye kendisinin gideceğini söyler. Janvi’yi yanında götürmek istediğini söyleyerek zorla onu da yanında götürür. Janvi zorla Viraj’ın arabasına binmiş hastaneye doğru gidiyordur. Ama yolda Viraj Janvi’yi delirtmeye başlar. Janvi arabayı durdurup arkasına bakmada iner. Viraj Janvi’nin kendisine karşı gelmesine dayanamamış olacak ki Janvi’nin Sia’nın esareti altında olduğunu düşünerek arabayı üstüne sürer. Janvi korkunca Viraj istediğine ulaşmayı başarmıştır. Ama Janvi gücünü toplayıp arabanın önüne kendisi geçer ve Viraj direksiyonu kırmak zorunda kalır.Artık Janvi o eski Janvi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir