Güz Masalı 44.Bölüm Özeti-29 Eylül Salı

Janvi Gerçekleri Bayan Singh’e Anlatır.

Janvi ve Kavi Raghav sayesinde eve ulaşmayı başardı. Bakalım Viraj’ın hamlesi nasıl olacak?Viraj hamlesini satranç oynayarak bulur. Alandaki herkesi emrine aldığını düşünerek oyunu bitirir. Güz Masalı 44.bölüm özeti devam ediyor.

Janvi’nin kafası ise Bayan Singh’in dediklerine takılmıştı. Valizini de alıp gerçekleri açıklamaya gider. Viraj da Janvi’yi görmüş ve ne planı olduğunu merak eder. Gizlice Janvi’nin konuşmasını dinler. Janvi ise Bayan Singh’in yanına gidip tüm gerçeği sakladığını söyleyerek konuşmasına başlar. Janvi sonunda hakkındaki tüm gerçeği açıklayacaktır. Janvi gözyaşları içerisinde evli olduğunu açıklar. Bayan Singh bunu duyunca çok şaşırır. Janvi evlendiği kişinin kendine eziyet ettiğini çocuğunu kaybettiğini başından sonuna kadar anlatır. Viraj’ın duydukları hoşuna gitmemiştir. Hala Janvi’yi mutlu etmiş olduğunu düşünür. Bayan Singh bundan sonra Janvi’nin yanında olduğunu söyler. Janvi aslında hakkındaki gerçeği yarım anlatmıştır. Viraj ile evli olduğunu söylemeyerek hem kendini hem de ev halkını hala tehlikede bırakmaya devam eder.

Raghav ise kapının önüne Viraj’ı görür. Janvi ile Viraj’ın birbirlerini sevdiğini zannettiği için sadece dost olduklarını ima edip durur.

Kızlar da Raghav’ın yanına gelir. Sia ile aralarını düzeltip düzeltmediklerini sorar. Raghav inkar edip durur ama Komal her şeyi anlamıştır. Raghav yine gözleri dolmuş şekilde Komal’ı dinliyordur.

Viraj Janvi’nin sözlerinden sonra normal insanlar gibi düşünmeye başlasa da kafasının içinde konuşan diğer ses onu yine gaza getirmeye başlar. Onun Janvi değil Sia olduğunu söyleyerek eziyet etmesini ister.

Güz Masalı 44.Bölüm Özeti-29 Eylül Salı

Janvi sığınma evindeki ilk iş gününe gidecektir. Ama Tanişya abisiyle Janvi’nin arasını tekrar yapmak için Raghav’dan Janvi’yi işe kadar bırakmasını ister. Raghav ise aradan çekilmesi gerektiğini düşünerek Viraj’dan Janvi’yi işe bırakmasını ister. Janvi kabul etmeyerek taksiyle gitmeyi kabul eder.

Viraj bu sefer Janvi’nin iş çıkışına gelir. Janvi mecbur kalıp biner. Sığınma evinin müdiresi Viraj’ı görünce endişelenir. Viraj yolsa Janvi’ye bir takım sorular sorar. Sabah anlattıklarına kulak misafiri olduğunu söyleyip eski eşiyle ilgili sorular sorar. Janvi gerilir ve yolda inmek istediğini söyler.

Janvi Raghav’ın yanına uğrar. Raghav’ın söylediği gibi korktuğu şeylerin listesini yapmıştır. Raghav ise Janvi’yi terslemeye başlar. Artık kendisine ihtiyacı olmadığını söyleyip durur. Bu sefer ağlayan taraf Janvi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir