Güz Masalı 43.Bölüm Özeti-28 Eylül Pazartesi

Raghav,Janvi ve Kavi’yi Kurtarır!

Güz Masalı 42.bölümde Kavi ve Janvi kaçırılmıştı. Yine tüm bu olanlar Viraj’ın başının altından çıkmıştı. Janvi ve Kavi birlikte kaçma planı yaparlar. Başlarında bekleyen adama Kavi’nin bir şeyler istediğini söyleyip saklanırlar. Adam yanlarına gelince Kavi adamın ayaklarına sarılıp kımıldamasını engeller. Arkadan da Janvi gelip adamın kafasına vurup bayıltır. Adamın ayakkabılarını birbirine bağlayıp kaçarlar. Güz Masalı 43.bölüm özeti devam ediyor.

Şimdi ormanda uzun uzadıya bir kovalamaca başlar. Viraj da Şekavatya’yı arayıp Janvi’nin Kavi’yi kaçırıp para ister gibi görünen pozisyona bürünmesini ister. Ama Janvi ve Kavi kaçmıştır. Kavi çok susadığını söylemeye çalışırken çantada telefon bulurlar.Janvi Raghav’ı aramak ister ama numarası yoktur. O yüzden cevapsız arama gözüken numarayı arar. Telefonu açan Sundar olur. Janvi kaçırıldığını anlatmaya çalışırken telefon kapanır. Sundar bu işte Viraj’ın parmağı olup olmadığını düşünür. Soluğu Raghav’ın yanında alır.

Janvi ve Kavi uzun uzadıya kaçıştan sonra adamların eline tekrar düşer. Ama Janvi Kavi’yi göndermeyi başarır. Kavi biraz sonra amcası Raghav’ın omzunda geri dönecektir.

Raghav, Janvi’nin kanayan ayağına bandaj koyup yola devam ediyorlar. Kaçmaya çalışırken bu sefer adamlar cipe atlamış takibe öyle devam ederler. Raghav motoruyla ormana girer. Geceyi depo gibi bir yerde geçiriyorlar.

Polis eve gelmiş ve Janvi’nin de Kavi’yi kaçıran çeteyle birlikte olduğunu ima etmeye başlar. Viraj da ona destek vermeye çalışır. Raghav Sundar’ı arar ve yerini kimseye söylememesini ister. Bu sırada onları Viraj dinliyordur.

Ertesi gün yola çıktıklarında Viraj Sundar tarafından kandırıldığını düşünmeye başlar. Raghav da Tanişya’yı arar. Janvi’nin Kavi’yi kaçırmadığını onu koruduğunu söyler. İyi olduklarını ama kimseye bir şey söylememesini ister. Sağ olsun Tanişya da ailesine haber verdikten sonra Viraj’ı da bilgilendirmeyi ihmal etmez. Viraj da Şekavatya’yı arayıp adamlarını aynı noktaya yöneltmesini ister.

Şekavatya’nın adamlarını Raghav alt eder. Daha sonra elinde silahla Viraj içeri girip Raghav’ı hedef alır. Janvi bağırır ama Viraj ateş eder. Viraj aslında Raghav’ın arkasında duran kişiyi vurur.

Sonuç olarak herkes eve döner. Bayan Singh bu arada yeni aklına gelmiş olacak ki Janvi’ye geçmişini sormaya karar verir. O sırada laf karışır ve Janvi’nin dinlenmesi gerektiği söylenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir