Güz Masalı 40.Bölüm Özeti-25 Eylül Cuma

Viraj Vuruluyor! Anne ile Oğul Barıştı …

Güz Masalı dizisi son bölümde Raghav’ın tamirci dükkanı polisler tarafından yıkılmıştı. Raghav ve Sundar bu olayı araştırınca ucu annesine dokunmuştu. Raghav bu tamirhaneyi kendi evi gibi gördüğü için annesine tekrar rest çekmişti ve evi terketmeye karar vermişti. Komal ve Kavi için evdeki mutluluk kısa sürmüştür.

Raghav eşyalarını toplarken Janvi yanına gider. Raghav ile konuşmayı dener. Yine sinirle acele iş yaptığını söyler. En azından evden gitme nedenini ailesine açıklaması gerektiğini söyler. Raghav Janvi’nin dediği gibi yapar. Tekrar dönüp ailesine gidiş sebebini açıklar. Güz Masalı 40.bölüm özeti devam ediyor.

Viraj merdivenlerden ev halkını izliyordur. Raghav’ın gidecek olması onu mutlu ediyordur. Raghav polislerle kavga nedenini açıklar. Aynı durumun annesinin başına gelse nasıl tepki vereceğini sorar. Daha sonra ise tüm bunları annesine neden yaptın der. Tamirci dükkanının annesinin isteği üzerine yıkıldığından haberi olduğunu söyler. Evdekilerle birlikte Bayan Singh de bu duruma şaşırır. Neden böyle bir şey yapayım ki diye yanıtlar. Viraj ise yukarıdan izlerken bu konuşmaların yapılmaması gerektiğini düşünüyordur.

Bayan Singh hemen olayı araştırmaya başlar. Birlikte çalıştığı kişiyi arayıp olayı araştırmasını ister. Olayı Viraj ile birlikte araştıracaklardır. Viraj ofise gittiğinde eline bulaşan mürekkebi temizler. Kağıttaki mürekkep izleri Baal’ın dikkatini çeker. Saf adam hemen Viraj’ın yanında Bayan Singh’i arıyordur. Bunu kimin yaptığını bulduğunu söylerken telefon birden kesilir.

Raghav, Sundar ve Janvi hep birlikte tamirhaneyi eski haline döndürmek için çalışırlar. Yanlarına Kavi de gelince takım tamamlanır. Bu sırada Bay Baal eve giriş yapar. Mürekkep izlerinden yola çıkarak sahte imzayı atan suçluyu bulduğunu söyler. Viraj da endişeli gözlerle bakar. Bu sahne de boşa gerilim yaratmışlar. Viraj’ın dört ayak üstüne düşeceğini biliyoruz zaten. Başka bir adama iftira atarlar. Raghav, Janvi ve Kavi eve dönerler. Janvi Bayan Singh’e Raghav’ın tamirci dükkanındaki açılışı onun yapmasını istediğini söyler. Bayan Singh bunu duyunca duygulanır. Buzlar çözülmek üzeredir. Viraj ise bu durumdan hiç memnun değildir.

Güz Masalı 40.Bölüm Özeti-25 Eylül Cuma

Açılış töreni gerçekleşir. Herkes birbirine teşekkür eder. En çok teşekkürü alan isimlerden biri Janvi’di. Bu aileyi bir araya getirmiştir. Bir diğer ayrıntıysa Sundar’ın Sia ile ilgili sorulardan kaçması. Manali’den dönerken Janvi hakkındaki gerçekleri biliyor olabilir.

Viraj evdekilerin güvenini kazanmakla kalmayıp ailenin içine iyice sızmaya başlar. Ailenin düşmanlarından haberdar olan Viraj onlarla iletişime geçer. Bayan Singh ve Viraj arabada seyahat ederken Viraj silahın önüne atlayıp kadının hayatını kurtarır.

Evdekiler Viraj’ı görünce tekrar bir telaş haline bürünürler. Raghav ise bunu annesine yapanı bulmaya gidecektir. Annesi durdurur. Tekrar aynı şeylerin olmasını istemediğini söyler. Oğlum der ve Raghav’a dokunur. Herkes çok duygulanır. Ama Raghav’ın içi hiç rahat değildir. Annesine söz vermiştir. Bu yüzden odasına geçip kum torbasını yumruklamaya başlar. Annesi tekrar yanına gelir ve anne oğul ağlayarak birbirine sarılır. Artık Raghav’ın müştemilatta değil kendi odasında kalmasını ister.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir