Güz Masalı 39.Bölüm Özeti-24 Eylül Perşembe

Raghav Evini TERKEDİYOR!

Janvi bahçede durmuş düşünüyorken Raghav onu görür . Yine Janvi’nin dalmış ve uzaklara gitmiş olduğunu farkeder. Onu kum torbasının yanına götürür. Moralin bozukken buna yumruk at der. Janvi ağlayarak kum torbasına vurmaya başlar. Güz Masalı 39.bölüm özeti devam ediyor.

Herkes bir arada yemek masasında otururken Raghav içeriye girer. Annesinin sofraya oturmasını istemediğini düşünerekten geri gider. Annesi masaya oturmasını ister. Aradaki buzlar böylece çözülmeye başlar.

Viraj odasına gittiğinde Uniyal ile telefonda konuşur. Buraya gelmesini ve Raghav’a zarar vermesini ister. Bu sırada oda da biri daha vardır. Kavi… Viraj’ın konuştuklarını duyar ama konuşmadığından kimseye bir şey diyemez. Viraj onu fark ettiğinde yanına gidip ona sihirbazlık gösterisi yapıp kafasını dağıtmaya çalışır.

Bahçede Janvi ve Raghav yine küçük bir aksilik yaşayıp yere düşerler. Camdan Viraj onları izleyip sinirlenir. Raghav’a telefon gelir ve koşup tamirci dükkanına gider. Gittiğinde polis her yeri yakıp yıkmıştır. Raghav polislerle kavgaya tutuşur. Polis aile fotoğrafına zarar vermek isteyince Raghav ortalığı inletir ve herkesi tek tek döver.

Güz Masalı 39.Bölüm Özeti-24 Eylül Perşembe

Raghav gözaltına alınmıştır. Viraj haberi Bayan Sing’e ulaştırır. Komal ve Janvi Raghav’ın boşuna boşuna kimseyle kavga etmeyeceğini savunurken annesi ise Raghav’ın her zaman ki hali olduğunu söyler.

Raghav dükkanıyla ilgili gerekli belgeleri aratırken hiçbirine ulaşamaz. Üstüne tüm bu olanları annesinin yaptığını öğrenir. Aynı zamanda Bayan Singh Raghav’ı içeriden çıkarmaya gelir. Viraj anne ile oğulun arasına bir kez daha girmiştir. Raghav eve gelir ve tamirci dükkanında çok daha mutlu olduğunu söyleyerek evden ayrılır. Böylece Viraj isteğine kavuşur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir