Güz Masalı 38.Bölüm Özeti-23 Eylül Çarşamba

Viraj, Janvi ve Raghav’ı Kıskanıyor!

Güz Masalı dizisinde Viraj’ın gerçek yüzünü görmeye başladık. Janvi ve Raghav konuşurken Viraj da onları merdivende izliyordur. Durduğu yerde gözleriyle ikisini de resmen yiyordur. Janvi’yi Manali’ye götürmek için geldiği yerde nerdeyse Janvi Raghav ile beraberdir.

Janvi, Viraj’ın odasına gittiğinde onu yerde otururken bulur. Viraj’ın kafasındaki ses onu rahat bırakmıyordur. Sürekli aklını çelmeye çalışır. Janvi odasına geçtiğinde tüm bu olan süreci düşünür. Bir daha Viraj’ın hafızasının yerine gelmeyecek olması belki de onun için bir şanstır. Viraj da hayatına sıfırdan başlayacak diye düşünür. Güz Masalı 38.Bölüm özeti devam ediyor.

Ertesi sabah Janvi kahvaltı hazırlarken, Viraj’ın elinde çantası evden gitmeye karar vermiştir. Evdekiler Viraj’ı durdurmaya çalışır bu halde gidemeyeceğini söylerler. Ama Viraj gitmekte kararlıdır. Bir yandan gitmek istediğini söylerken diğer yandan da kafasını tutuyordur. Bayan Sing Viraj’ı böyle gönderemeyeceğini söylerken evde başka insan kalmamış gibi yolda yardımcı olması için Janvi’yi de onunla göndermek ister. Janvi neden Viraj ile onca yolu gitmek zorunda akıl alır gibi değil. Ayrıca Janvi evde Kavi’nin dadısı olarak o eve geldi ama dadılıktan başka her işi yapıyor. Janvi gitmek istemezken Viraj bıyık altı gülüyordur nerdeyse. Janvi ile Manali’ye gitme işi onu heyecanlandırmıştır. İstediğine kavuşmak üzeredir.

Tabi Janvi’nin Viraj ile gidecek olmasını Raghav olumlu karşılamaz. Hemen annesiyle konuşup kararını değiştirmeye zorlar.Viraj dinlerken tepesi atar ama çaktıramaz. Bayan Sing sonunda ikna olur ve Viraj’a başka bir isim eşlik edecektir. Viraj yola çıkmak üzereyken Tanişya gelir. Manali’ye gideceğim diye tutturur. Tanişya da Viraj ile birlikte yola çıkar.

Güz Masalı 38.Bölüm Özeti-23 Eylül Çarşamba

Tanişya’nın Viraj ile birlikte yola çıktığını duyan Raghav kıyameti kopartır. Birini kurtarırken diğeri Viraj’ın eline düşüyordur. Bu sebepten dolayı Raghav ve annesi arasında gerilim artar. Yine geçmiş defterler açılır. Kadın sürekli Raghav’ı suçluyordur. Ama ne için suçladığını bir türlü öğrenemiyoruz. Artık Raghav da dayanamayıp ben sana evlat olamadıysam senin yüzünden der. Annesini annelik yapamamakla suçlar. Bayan Sing bu suçlamanın altında ezilip odasına çekilir. Eski albüme bakıp videoları izleyip ağlar. Janvi bu işe de el atıp Raghav ve annesinin arasını düzeltmeye karar verir.

Yolda giderken Viraj, rüyasında Raghav ve Janvi’yi görür. Evlendiklerini ve birlikte kahvaltı yaptıklarını görür. Viraj yolda durup mola verdirir. Bu sırada kafasındaki seste peşindedir. Geri dönmesi gerektiğini söyler. Bunu da Tanişya aracılığıyla yapar. Kızın içeceğine ilaç katıp rahatsızlandı diyerek tekrar eve dönerler.

Evdekiler Viraj’ın tekrar geri döndüğüne mi şaşırsın yoksa Tanişya’nın mı haline bilemezler O sırada Manali’den Sundar gelmiş ve Viraj hakkındaki bilgileri vermeye başlar. Viraj karısı öldükten sonra işlere odaklanamadığından iflas etmiş. Gidecek yeri kalmamıştır. Yine Raghav tüm bunlara inanamaz. Akşam Viraj Janvi’nin uyuyamadığını görünce ona Manali hakkında bir şeyler söyler. Janvi gerilir. Viraj ise Janvi’yi gerdiği için mutludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir