Güz Masalı 33.Bölüm Özeti-18 Eylül Cuma

Janvi Artık Raghav’ın Evinde Yaşamaya Başlar!

Janvi Kavi’nin hayatını kurtarmış ve gözlerini hastanede açmıştı.Gözlerini de ilk açınca da Kavi’yi sorar. Bu babaannenin dikkatini çeker.Babaanne çok despottur. Kavi’nin evden dışarı çıkmamasını verilen kurallara daima uymasını ister.

Janvi karşısında bu kadını görünce şaşırır.Kavi ise hala eve gitmek istemediğini Janvi ile kalmak istediğini belirtir. Babaannenin kafası daha da karışır. Kavi’nin annesi onu ziyaret etmeye gideceklerini söyleyip oğlunu ikna etmeye çalışır. Babaanne ise hemen lafa girer ve Kavi’nin oraya gidip onu görmeyeceğini söyler.Kadın Kavi’nin dadısı olarak Janvi’nin evlerinde kalmasını ister. Kavi’nin annesi bu haberle mutlu olur.Çünkü oğlunun Janvi’ye ihtiyacı olduğunu düşünür.Bu arada Raghav da onları dinler.Bu habere oda sevinmiş gibi olur. Güz Masalı 33.bölüm özeti devam ediyor.

Viraj yine kapıda nöbet tutuyordur. Janvi özel bir arabadan yani şoförü olan bir arabadan inmiştir. Viraj tekrar onu gördüğü için sevinmiştir. Uniyal de canlı canlı sonunda Janvi’yi görmüştür. Uniyal de hemen gaza gelmiş Janvi’yi almaya gidecektir. Viraj onu durdurur çünkü kafası karışmıştır.Janvi eşyalarını toparlamış ve büyük bir kalabalık ona veda eder. Uniyal yeni gelin gibi evden çıkıyor diyerek Viraj’ın kafasını iyice bulandırır.

Janvi şimdi saray gibi bir eve gelmiştir.Viraj da peşinde onu izliyordur. Viraj onu kolayca alamayacağını anlamıştır. Janvi’yi ikna edeceğini düşünür.

Janvi eve girince onu Kavi koşarak karşılar. Babaanesi ise bu saatte yatması gerektiğini söyler. Janvi’ye dönüp Kavi ile ilgili düzene saati saatine uymasını istediğini söyler.

Raghav’ın dükkanına Viraj arabasını almak için gelir. İkili birbirini görünce gerilim yaşanır. Viraj yine artistlik hareketler peşindedir. Raghav’ın istediği paradan daha fazlasını vermeye kalkar. Raghav Viraj’dan daha önce yaptıkları için özür dilemesini ister. Tabi bu mümkün değildir. Viraj sen kimsin ki senden özür dileyeyim diye çıkışır. Viraj arabasına binmek üzereyken Raghav onu durdurur. Viraj’ın gözüne bir şeyler takılır. Yerde duran benzini motora dökmeye başlar. Aklı sıra Raghav’a gzdağı vermeye çalıyordur. Kibriti yakıp atar ama alev anmaz. Beklediği gibi bir ambiyans oluşmaz. Üstelik herkes ona gülmeye başlar. Çünkü aslında döktüğü sudur.Viraj mors olup arabasına atlayıp hızlıca oradan uzaklaşır.

Güz Masalı 33.Bölüm Özeti-18 Eylül Cuma

Janvi,Kavi’nin başında uyanmasını bekliyordur. Annesi gelip Kavi’yi uyandırmaya çalışır. Yarınki tören için hazırlık yapılması gerektiğini söyler. Janvi bu yarınki töreni çok duyduğunu ama onunla ilgili bilgisinin olmadığını söyler. Komal yarınki törenin ölen kocası olduğu için söyler.Janvi Kavi’nin kıyafetlerini hazırlarken dolaptan abüm düşürür. Önüne Raghav’ın fotoğrafları düşer. Janvi şaşırır. aghav’ın fotoğrafının burada ne aradığını merak eder. Merakını Komal giderir. Raghav’ında aslında bu evin bir üyesi olduğunu söyler. Raghav Komal’ın ölen kocasının kardeşi.Artık bu evde neler olduysa Raghav o evi terketmiştir.

Janvi bu tören için çiçek almaya çıkmıştır.Yine Viraj Janvi’yi görür. Yine onu kendisine çektiğini düşünüyordur. Adım adım sinsi sinsi Janvi’nin yanına yaklaşır. Ama karşısına çıkmadan Janvi taksiye atlayıp gider.

Viraj karşılama töreni için garsonları asker gibi dizmiş eline çiçekleri tutturmuş Janvi’yi karşılamak için tören hazırlığı yapıyordur.

Raghav da endişelidir. Arkadaşı evine gitmesi gerektiğini söyler. Raghav gitmeyeceğini söylerken Janvi yanına gelir. Kendisine söylediği gibi onunda gerçeklerle yüzleşmesini ister.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir