Güz Masalı 32.Bölüm Özeti-17 Eylül Perşembe

Viraj Janvi’nin İzini Buldu! Janvi Kavi’yi Kurtardı!

Janvi sığınma evindeki arkadaşıyla mabede dua etmeye gider. Viraj ve Uniyal de mabettedir.Burada da sürekli yan yana gelinir ama iki tarafta bunun farkında olmaz. Janvi mabetten ayrılırken Viraj onu fark eder. Viraj donakalır. Gerçekten Janvi’nin olup olmadığını sorguluyordur. Ta ki Janvi araçla uzaklaşırken aklı başına gelir ve hemen o da arabasına atlayıp takibe başlar.Güz Masalı 32.bölüm özeti devam ediyor.

Viraj Janvi’yi takip ederken izini kaybeder. Başka bir taksinin peşinde oyalandığından onu bulamaz. Janvi de Raghvav’ın tamirci dükkanına gitmiştir. Raghvav arabanın altında tamir yapıyordur. Arkadaşından malzeme ister. Janvi de sesini çıkarmadan Raghav dediklerini yapmaya çalışır ancak Janvi malzemelerden anlamadığı için sürekli yanlış şeyler verir. Bu durumda Raghav’ın canını sıkar ve arabadan çıkıp bağırmaya başlar. O da Janvi’yi karşısında görünce bu sefer utanmaya başlar.Janvi Kavi’ye hediye almıştır.Kavi çok mutlu olur ve Janvi’ye sarılır onunla birlikte sığınma evine gitmek ister.

Viraj bu kadar çok yaklaşmışken Janvi’yi kaybetmiş olmanın sinirini yaşar. Ama mutlaka bir ipucu bulmalıyım diye düşünmeye başlar. Bulurda… Janvi’nin yanındaki kızı sığınma evinde görmüştür. Mutlaka Janvi’nin orayla bir ilişkisi olduğunu düşünerek oraya gider. Janvi de taksiden inip sığınma evine gidiyordur. Viraj dikiz aynasından Janvi’yi görür.

Janvi odada Kavi ile birlikte oynuyordur. Viraj da sığınma evine girer ve tek tek odalara bakar.Kadınlar karşılarında Viraj’ı görünce şaşırırlar. Viraj esip gürler.En sonunda müdirenin odasına girmiş dosyaları karıştırır. Her yeri darma duman etmiştir. Müdireye karşı da kaba konuşur.Sığınma evindeki kadınlar müdirenin odasına doluşur. Hepsi birden Viraj’a gözdağı vermiştir.Viraj çıkmak zorunda kalır.

Janvi de dışarı da Kavi ile oynuyordur. Kalabalık dikkatini çeker ve neler olduğunu sorar.

Güz Masalı 32.Bölüm Özeti-17 Eylül Perşembe

Ertesi gün Viraj Janvi’yi oradan almak için planını yapar. Arkadaşları Janvi’yi yine mabede götürür. Bu sefer yanlarında Kavi de vardır. Viraj polisi ayarlamış ve kadın sığınma evine iftira atıp orada başka işler döndüğünü ihbar eder.Bütün kadınlar dışarı çıkarılır.Müdire ne kadar çabalarsa çabalasın polis ikna olmaz. Bu yüzden müdire bunu sadece bir kişi halledebilir diyerek telefonuna sarılır.Viraj ise polis Janvi’yi yakaladığında karısını kurtarmak için arabadan çıkacak ve kendini kahraman ilan edecektir. Ama Janvi orada değildir.

Bir kadın gelir ve polisi tokatlar. Bu gelen kadın aynı zamanda Raghav’ı tokatlayan kadın çıkıyor.Kadın sığınma evinin kendisine ait olduğunu söyleyip polisten arama belgesini ister. Ama polis kendi başına iş yaptığı için kadın her yeri arayıp adamın burnundan getirir.Kadın tek başına herkesin hakkından gelir.

Bu arada Janvi de Kavi’yi kaybetmiştir. Kavi bir baloncunun peşinden gidiyordur. Janvi seslendiğinde Kavi yolun ortasında durur. Bir araba Kavi’ye doğru geliyordur. Janvi hiç düşünmeden arabanın önüne atlayıp Kavi’yi kurtarır. Raghav hemen Janvi’yi hastaneye götürür.

Raghhav ve Kavi Janvi’ni başından ayrılmaz.Kavi’nin annesi Janvi’nin durumunun iyi olduğunu söyler.Kadın oğluyla Janvi’nin birbirine ne kadar bağlı olduğunu görür.Zira Kavi Janvi’nin yanından hiç ayrılmaz ona sarılır ve oradan gitmek istemediğini belirtir.

Bu arada ortalığı inleten kadın yani Kavi’nin babaannesi de hastaneye gelir. Kavi hakkında sorular sorar. Gelinini kötü bir anne olmakla suçlar ve Janvi hakkında sorular sorar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir