Güz Masalı 29.Bölüm Özeti-14 Eylül Pazartesi

Viraj,Janvi’nin Yaşadığını Öğrendi!

Güz Masalı dizisinde Janvi, Viraj’ın kendisini bulacağı korkusuyla kendisini kaldığı dernekten hemen dışarı atmıştı. Oysaki dışarısı onun için daha güvensizdir. Janvi’nin gittiğini farkeden kadın hemen Raghav’a haber vermişti. Raghvav Janvi’ye yetişmiş ve bir süre yanında yürüyerek eşlik etmişti. Raghav, Janvi’ye içine kapanmamasını yaşama umudunu kaybetmemesini söyler. Her ne derdi varsa mücadele etmeli ve onunla yüzleşmelidir. Raghav Janvi’yi kadın sığınma evine dönmeye ikna etmiştir. Yolda giderken Raghav Janvi’ye telefonunu uzatır. Kimden haber almak isterse onu aramasını ister. Güz Masalı 29.Bölüm özeti devam ediyor.

Viraj,Priya’yı alıkoymuş elini ağzını bağlamıştır.Asla Janvi gibi olamayacağını söyler. Dediğimiz gibi Priya çok erken hayallere daldı.Priya Viraj’ın kalbinden Janvi’yi söküp alacağını ve bu evde kendisi yaşayacağını söylerken Viraj duymuştur. Tüm bunlara çok sinirlenmiştir. Priya babasının sözünü dinlemedi Viraj’ın tuhaf hareketlerine aldırış etmediği için bu noktaya geldi.

Raghav ve Janvi geri döndüklerinde oranın sahibi kadın karşılar. Janvi’yi çok merak ettiğini ve mutlaka bir şeyler yemesini tembihler.Yanlarına yine orada kalan bir kadın gelir ve soğan doğramasına yardım etmelerini ister. Raghav’ında zorlamasıyla ikili şimdi soğan doğruyordur.

Viraj Priya’dan kurtulmaya çalışırken Priya Janvi’nin yaşadığını söyler. Evde bulduğu not kağıdını gösterir. Viraj şimdi yapboz parçalarını birleştirecektir. Önce otopsi raporunu hazırlayan doktoru bulup gerçekleri öğrenir. Doktor Rana’nın bu işte parmağını olduğunu öğrenir. Viraj mutlaka Doktor Rana’yı da ziyaret edecektir.

Janvi ona yardım etmek isteyen insanların dediği şeyleri yapmaya çalışıyor. Ama her defasında Viraj’a olan korkusu ağır basıyordur. Meditasyon yapıp rahatlamak isterken yine kulağına Viraj’ın sesi gelir ve oradan uzaklaşır.Derneğin müdiresi Janvi’yi izler ve onu hayata kazandırmaları gerektiğini düşünür. Bu yüzden de Raghav ile konuşup ondan yardım ister.

Birde dernekte Kavita vardır.Ara ara Janvi ile bakışırlar. Hatırlarsanız Janvi’nin de kaybettiği bebeğinin adı Janvi’ydi. Bu Kavita’nın Raghav ile ne bağı var onu çözemedik.Ama Raghav’ın herkes onun ailesiymiş gibi davrandığını da biliyoruz.

Raghav, Kavita’nın kulağına bir şeyler fısıldar.Kavita da Janvi’nin yanına gidip onunla oynamaya çalışır. Bir zaman sonra Janvi ve Kavita yakalamaca oynarlar.

Güz Masalı 29.Bölüm Özeti-14 Eylül Pazartesi

Viraj eve gelmiş ve artık Janvi’nin yaşadığını biliyordur. Önce Janvi’nin fotoğrafının önüne gidip ona ihanet etmekle suçlar. Daha sonra delirmiş gibi kahkaha atar. Tekrar kavuşacağız deyip hunharca güler.

Viraj’ın yanında çalışan adam kızı Priya’ya ulaşamayınca Viraj’a sormaya gelir. Adamcağız iki gündür kızının nerede olduğunu düşünmekten bitkin düşmüştür. Viraj onu bir şekilde ilgileniyorum deyip gönderir. Priya’yı ise doktorlarla hastaneye gönderir.

Viraj dediğimiz gibi soluğu Doktor Rana’nın evinde alıyor. Doktor Rana’nın arabasına binip ona sürpriz yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir