Güz Masalı 26.Bölüm Özeti-11 Eylül Cuma

Raghav, Janvi’ye Teşekkür Etmeye Çalışır!

Güz Masalı dizisi bir önceki bölümde Janvi Raghav hakkında yanlış düşündüğünü farketmiş ve içi hiç rahat etmemişti. Bu yüzden karakola gidip şikayetini geri çekmişti. Raghav da Janvi’nin şikayetini geri çektiğini öğrenince şaşırmış ve dalıp gitmişti. Bu bölüm Janvi Raghav’ın sık sık karşılaşmasını izliyor olacağız. Güz Masalı 26.bölüm özeti devam ediyor.

Raghav, Janvi’nin bu davranışı sonucunda ona teşekkür etmek için iş yerine gider. İş yerine gidince içerisi bir hayli kalabalıktır ve gözleri Janvi’yi arar. Satıcı kızlara sormayı dener ama onlar da Raghav’ın konuşmasına hiç fırsat vermezler.Onu müşteri sanıp durmadan kıyafet gösterirler. Raghav o sırada içeri giren Janvi’yi görür. Yanına gidip ne diyeceğini düşünür. Janvi de Raghav’ı farketmez Raghav Janvi’ye öylece baka kalmıştır. Ta ki teyze gelene kadar. Kadın yine hiç nefes almadan konuşmaya başlar. Raghav’ı Janvi’yi takip etmekle suçlar. Raghav da teşekkür edemeden çıkmak zorunda kalır. Teyzeye de çok konuşuyorsun demeyi de ihmal etmez.

Viraj ise Priya’ya takacak gibi duruyor. Çünkü o konuştukça gözünün önüne Janvi geliyordur. Temizlikçi kadında da durumlar aynı. Janvi’nin fotoğrafına bakıp patronu kandırdığını ona söyleyeceğim diyor. Yazarak anlatacağı için evin içinde deli danalar gibi kağıt kalem arar. Bu kağıt kalemi de gardıropta arayanı ilk kez görüyoruz. Tabi gardırobu açınca da Janvi’nin takılarını görüyor. Takıları görünce gözleri yerinden çıkacak neredeyse. Hepsini tek tek takıp deniyor. Viraj da kameradan kadını kontrol etmeye kalkınca soluğu evde alacaktır. Kadın bu arada kağıdı kalemi bulmuş Janvi’nin ölmediğini yazmayı başarmıştır.

Viraj eve girince Janvi’nin fotoğrafıyla konuşur. Senin olana asla bunu yapmamalıydı cezasını çekecek der. Temizlikçi kadın da Viraj’ı konuşurken duymuş ve gerilmiştir. Kadın çay yapayım mı diye sorduğunda yaşarsan yaparsın cevabını alır. O sırada elindeki kağıdı düşürür. Viraj kadını evden kovarken durumunun hiçte iyi olmadığını göreceksiniz. Kadın evde gitti ama kağıtta evin bir köşesinde kaldı. Kağıdın Viraj’ın eline geçmesi an meselesi.

Güz Masalı 26.Bölüm Özeti-11 Eylül Cuma

Janvi bugün eve tek başına dönmek zorunda kalıyor. Karşıdan karşıya geçmeye zorlanıyor. Tesadüf o ki Raghav da oradadır. Janvi dikkatini çeker. Janvi’nin çekingen davranışlarını izler. Raghav, Janvi’ye yardım etmeye karar verir. Janvi, Raghav’ı karşısında görünce irkilir. Gene bu adam nereden çıkmıştır.

Janvi,Raghav ve Raghav’ın elindeki çay hep birlikte karşıdan karşıya geçmeye çalışırlar. Arabalarda oldukça hızlıdır. Janvi’nin korktuğu kadar var.Janvi bu gerilimli yolu geçtikten sonra arkasını dönüp Raghav’a teşekkür eder. Ama Raghav gitmiştir. İkili birbirine teşekkür edememiştir.

Bu arada teyzenin bir süre işi çıkmıştır. Eve gelemeyecektir. Janvi ve ev sahibi adam yalnız kalacaktır. Bu saatten sonra Janvi sürekli izlendiğini hissedip gerilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir