Güz Masalı 25.Bölüm Özeti-10 Eylül Perşembe

Janvi Raghav’ı Düşünmeye Başlar!

Güz Masalı 24.bölümde temizlikçi kadın Janvi’nin fotoğrafına bakıp onu nerede gördüğünü düşünmeye başlamıştı.. Güz Masalı 25.bölümde kadın Janvi’yi nerede gördüğünü hatırlıyor. Bu bölümde bu temizlikçi kadına çok sinir olacaksınız. Burnunu her şeye sokmaya başlıyor. Üstelik bunu illa Viraj’a söylemeliyim diye de tutturuyor.Güz Masalı 25.Bölüm özeti devam ediyor.

Janvi yeni işinde biraz zorlanmaya başlar. Yanına gelen erkeklerden korkmaya başlamıştır. Faturayı keserken çok gerilir sürekli arkasını döner. Onun bu tavrıyla adam parayı ödemeden kaçmayı düşünür ama patron olayı farkedip hemen çözer. Ev sahibi kadın Janvi’ye telefon eder. Uzun zamandan sonra Janvi’nin eline tekrar telefon geçmiştir.

Raghav da manyak çıktı 😀

İkili eve dönerken sebze halinde durup alışveriş yaparlar.Tekrar taksiye binip eve dönerken Janvi bir şey farkeder. Birisi peşlerinden koşuyordur. Janvi bunu teyzeye söylediğinde pek oralı olmaz. Janvi kafasını çıkartıp baktığında bu kişinin otobüsteki kavga çıkaran adam olduğunu görür. Şimdi ikisi adamın intikam almaya geldiğini düşünür.Taksiyle hızlı gitmeye çalışırlar ama adam da olimpiyat koşucusu gibi hiç durmadan peşlerinden koşuyordur. İkili gerilir. Eve vardıklarında Raghav hala koşuyordur.Kadın polisi arar. Raghav ise evin önüne gelmiş durmadan zile basıyordur. Yani hakikaten normal bir insan yok. Janvi’yi hep deliler buluyor. Ev sahibi adam ise en korkakları çıkıyor. Raghav camı kırıp içeri giriyor. Adamın bıçak çektiğini görünce yakasına yapışıyor. Bu sefer yere düşen kesici aleteiJanvi ele geçiriyor. Raghav uzun uzun Janvi’ye bakıyor. Polisler de geliyor Raghav’ı yakalıyor. Yani bu Raghav’ın derdi neymiş diyorsunuz eminiz. Janvi pazarda telefonunu unutmuş Raghav da geri vermek için o kadar yolu koşmuş camı kırıp içeriye girmiş.

Bu zaten manyaktı 😀

Güz Masalı 25.Bölüm Özeti-10 Eylül Perşembe

Viraj ise artık eski hayatına geri dönmesinin zamanı geldiğini düşünüyor. İlk olarak spora başlıyor. Temizlikçi kadın da çöpteki gazeteden Janvi’nin öldüğü ile ilgili haberi okuyordur. Janvi’nin birkaç gün önce öldüğü için Viraj’ın bu kadar sinirli olduğu kanısına varıyor. Kadın hafızasını zorlayınca otobüs terminalinde çarpıştığı kadın olduğunu anımsıyor. Kadın parçaları birleştirince Janvi’nin ölmediğini anlıyor.Bunu mutlaka patrona söylemeliyim diyor. Seni insan yerine bile koymuyor Viraj onunla neyi konuşmayı düşünüyorsun ki!

Kızım uzak dur buralardan !

Viraj ise hala geçen gece yanına gelen kişinin kim olduğunu düşünüyordur. Araştırmaya kalkınca yanında çalışan adamın kızı olduğunu öğrenir.Kız Viraj’ın yanına gelince tıpkı Janvi gibi konuşuyordur ve sürekli özür diler. Bu ayrıntı Viraj’ın dikkatini çeker. Bu kız ona Janvi’yi hatırlatıyordur.

Janvi olimpiyat koşan adam sana telefonunu vermeye çalışıyormuş 🙁

Janvi ise Raghav’ın etkisinden kurtulamamıştır. Adam gerçekten telefonu vermek için geldiyse ona haksızlık yaptığını düşünür. Teyze de kimsenin yol boyu koşması kadar saçma bir şeyin olamayacağını söyler. Janvi telefonu en son nerede bıraktığını düşünür. Düşünürken pazarın önünden geçer. Alışveriş yaptıkları adamın tezgahına gidip telefonunu sorar. Adam burada unuttuğunu ve teslim alıp almadığını sorar. Durumu teyzeye anlatır ama o pek oralı olmaz.

Bu da manyak 😀

Temizlikçi kadın ise derin nefes alır ve Viraj’a karısının ölmediğini onu bir otobüs terminalinde Delhi otobüse binerken gördüğünü söyler. O ölmedi anlaşılan sizi terk etti deyip bombayı patlatır. Ama Viraj’ın kulağında kulaklık vardır ve onu duymamıştır. Yine konuşmaya çalıştığı için onu azarlar. Temizlikçi kadınsa tribe girmiş Janvi’nin yüzünden azar işittiğini söyleyip fotoğrafa bakarak kin kusar. Bir gün herkese senin yaşadığını söyleyeceğim der. Temizlikçi kadın madem konuşamıyorum o zaman bende yazarım der. Bakalım bu kadın sonunda Viraj’a ağzındaki baklayı çıkartabilecek mi?

Çen Janvi’yi mi düşünüyorsun 😀

Raghav ise yine karakoldan çıkmayı başarmıştır. Yanındaki polisle kavgaya tutuşur. Bu adama da hiçbir şey denmeyecek anlaşılan! Polis uzun yıllar hapisten çıkamayacağını ama şikayetini geri çeken kız sayesinde çıktığını söyler. Raghav şaşırır , dalar gider.

Viraj aklında neler geçiyor !

Diğer tarafta ise Viraj’ın yanına yine yanında çalışan adamın kızı gelmiştir. Kız eğitimini müzik üzerine yatığını söyler. Viraj şarkı söylemesini isteyince yine Janvi’nin Viraj’a söylediği şarkıyı söyler. Viraj şoke olur,surat ifadesi değişir. Umarız Viraj bu kızın başına çorap örmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir