Güz Masalı 24.Bölüm Özeti-9 Eylül Çarşamba

Janvi’yi Gören Kadın Temizlikçi Olarak İşe Başlıyor!

Güz Masalı dizisi geçen bölümde Janvi ve Raghav’ın ilk karşılaşmasını izlemiştik. Viraj da ise Janvi’yi kaybedince az da olsa yaptıklarından pişman olur mu diye bekledik ama onu bırakıp gittiği için daha da kinlenmiştir. Güz Masalı 24.Bölümde Janvi yine kabuslarında Viraj’ı görmeye devam ediyor. Aslında sadece kabus değil normal hayatına devam etmesine de engel oluyor. Her şey ona Viraj’ın yaptıklarını hatırlatıyor. Ocağın yanması bile Janvi’nin kriz geçirmesine sebep oluyor. Güz Masalı 24.bölüm özeti devam ediyor.

Kadın,Janvi’ye nasihat ediyor.

Ev sahibi kadın Janvi’ye öğütler vermeye devam ediyor. Geriye bakarak gidersen ileriye gidemezsin o yüzden her şeyi arkasında bırakması gerektiğini söylüyor. Janvi’yi kendi elleriyle yatırıyor yanında bekleyeceğini söylüyor. Hiçbir şey düşünmeden uykuya dalmasını ister. Ev sahibinin kocası ise Janvi’yi deli olarak görüyor. Kadın kocasını hemen susturup gönderiyor.

Viraj hayal mi görüyor?

Viraj ise elini eteğini işten evden çekmiştir. Sürekli beyni Janvi diye çalışıyordur.Anlaşılan disiplin ustası kontrolünü kaybetmiştir. Viraj alkole başlar. Alkolün etkisi mi yoksa gerçekten mi Viraj hayal meyal oda da birini görüyor. Bu kişiyi Janvi’ye benzetiyor. Sabah olduğunda iş yerindekiler Viraj’ın yanına gelip uyandırırlar. Viraj ise gece olanları düşünüp kendi kendine konuşur. Yanındakiler kafayı yediğini düşünür ki zaten sağlam bir kafa yapısı yoktur da. Viraj ayakkabıların çıkmış olduğunu ve kolunda da Janvi’nin parfümü olduğunu farkediyor. Eğer Janvi geldiyse mutlaka eve gitmiştir diyerek oradan ayrılır. Bakalım burada da bir işler dönüyor sanki.

Janvi’nin hali içler acısı:(

Janvi ise yine kabus görerek yataktan düşüyor. Gerçek ve hayal ayrımını yapamıyor. Oda da Viraj’ın olduğunu sanıyor. Yere çömelip öylece kalıyor.Ev sahibi kadın Janvi’ye toparlanması için sert konuşur. Sabah olduğunda ise kadın pişman olacaktır. Çünkü Janvi’yi oda da bulamayacaktır. Telaşlanan kadın kocasına haber verir ve Janvi’yi aramak için dışarı çıkacaklardır. Ama Janvi bahçeyi suluyordur. Janvi’yi görünce sevinirler. Janvi de evden gitmek gibi bir fikri olmadığını söyler. Kadına ev işlerinde yardımcı olmak istediğine söyler. Böylece kendini iyi hissedecek hem de bir şeyleri düşünmemeye çalışacaktır.

Bir sen eksiktin !

Bu arada Viraj eve gelmiş Janvi’yi arıyordur. Tabi ki bulamayacak. Evin ne kadar pis bir halde olduğunu görüp eve hizmetçi çağırıyor. Eve gelen hizmetçi ise Janvi ile yolda çarpışıp ortalığı yıkan kadın çıkıyor. Viraj kadının başından bir dakika ayrılmadan yaptığı temizliği kontrol ediyordur. İkili anlaşamaz. Kadın çok konuşur ve Viraj onu konuştuğu için cezalandırır. Kadın tek elle çalışmak zorunda kalır. Temizlikçi kadın duvarda Janvi’yi nerede gördüğünü düşünüp durur.

Janvi Yine Raghav’ı Görüyor! – Güz Masalı 9 Eylül Çarşamba

Kadersel Karşılaşmalar 😀

Ev sahibi kadın Janvi’nin zeki bir insan olduğunu anlamış ve onu iş yerinde kasiyer olarak çalışmasını ister. Taksiye bindiklerinde trafik bir türlü akmaz. Yolda ne olup bittiğine bakmak isterler. Karşılarına yine Raghav çıkar. Polisle kavga ediyordur. El arabasını polisler ittiriyordur. Raghav da tek başına engel olmaya çalışıyordur. Yine Raghav’ın sahneleri çok uzatılıyor. İleri sararak izlemek istiyorsunuz. Janvi ve kadın Raghav’ın kendilerinden intikam alacağını düşünüp oradan uzaklaşırlar. Raghav da polislerle olan mücadelesinden galip gelir. Raghav’ın yanına biri gelip teşekkür eder.Polisin zorla haraç aldıklarını söylemiş ve Raghav sayesinde kurtulduklarını dile getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir