Güz Masalı 23.Bölüm Özeti-8 Eylül Salı

Janvi ve Raghav İLK KARŞILAŞMA!

Güz Masalı dizisi geçen bölüm Janvi gergin geçen yol macerasını atlatıp bu ailenin yanına yerleşmişti. Güz Masalı dizisi 23.bölüm özetinde Janvi yeni hayatının ilk gecesini yaşayacaktır. Bizler Janvi’nin uzun zamandan sonra rahat bir nefes alıp sakin kafayla uyuyacağını düşündük. Ama maalesef Janvi hala Viraj’ın yanında yaşadığını hayal edip korkuyordur. Janvi kendiyle baş başa kalınca travmaları ortaya çıkıyor. Gözünü her kapattığında sıçrayarak Viraj’ın yaptığı kötülükleri hala yaşıyor hissine kapılır. Janvi çocukluğunda babaannesinin anlattığı hikayeleri hatırlar. Janvi uyandığında Viraj’ın yanında olduğunu sanıp bağırmaya başlar. Sesine ev sahipleri uyanıp gelir. Janvi öyle bağırınca onlarda oda da gerçekten birisinin olduğunu sanırlar. Kadın Janvi’yi sakinleştirip tekrar yatırır. Janvi yine aynı kabusları görünce kalkıp yatağın kenarına oturur. Güz Masalı 23.bölüm özeti devam ediyor.

Viraj,Janvi’nin kıskanıp kıskanmadığını kontrol ediyor 😀

Viraj da ise durumlar aynı. Janvi öldüğü için ona çok kızgın. Sürekli küpün içindeki Janvi’ye ait olduğunu sandığı küllerle konuşur. Janvi’yi kıskandırmak için eve bir kadın getirmişti. Kadına da Janvi diye seslenip duruyor. Kadın neye uğradığını şaşırıyor. Bütün geceyi elleri ayakları bağlı şekilde geçirmiştir.

Sabah olduğunda Viraj kahvaltı hazırlıyordur. Yine küle bakarak beni kıskandın mı diye sorar. Beni çok ağlattın şimdi ağlama sırası sende diyerek soğanı küllerin yanına bırakır. Viraj daha sonra kızı serbest bırakır.

Janvi ise sabah alarmın sesiyle uyanır. Viraj’ın kahvaltı saati geçtiği için epey telaşlanır. Yine Janvi nerede olduğunun farkında değildir. Odasına giren ev sahibi kadın bugün Janvi ile dua etmeye gitmek istediğini söyler. Ev sahibi adamın ise kafası karışıktır. Janvi’nin başlarına iş açacağını düşünüyordur.

Janvi ile kadın otobüse binerler. Bilet kestirip yerlerine oturunca araba hareket eder. O sırada otobüsün peşinde koşan birisi gösterilir. Bu sahne bayağı bir uzatılır. Öyle böyle değil. Gereksiz yere uzayan sahneler sizi bekliyor. Birde yüzü gösterilmiyor.

Bilet kesen adam koşmamasını bir sonraki durakta duracağını söyler. Ama bu adam inat etmiştir. Yol boyu otobüse vurup durmasını ister. Otobüs şoförü de gaza basar ve şimdi koş bakalım diye dalga geçer. Raghav kestirmeden gidip otobüsün önünde duracaktır. Elinde elması otobüsün gelmesini bekliyordur. Adama derler bu neyin artistliği diye. Otobüs mecburen adamı ezemeyeceğinden durur. Adam da işte böyle durdururum edasıyla otobüse döner. Bu arada herkesin gözü Raghav’dadır.

Raghav ve Janvi İLK KARŞILAMA! -Güz Masalı 8 Eylül

Otobüsteki bir diğer gereksiz adam Raghav’ı dövmeye başlar. Canı sıkılan gelir. Adam durduk yere Janvi’yi rehin alır. Ne alaka şimdi diyorsunuz? Biz de anlamadık. Bu Raghav da normal olmayan bir biçimde Janvi’yi kurtarıyor.

Polis olaylar bitince dahil olur. Raghav’ın elinde kesici alet olduğu için gözaltına alırlar.

Viraj ise evde bir anda düzeni bozulmuş o çok sevdiği disiplini uygulayamıyordur. Janvi den önce bütün işini halledebilen adam nasıl olur da birden iş bilmez birine dönüşür.

Raghav gözaltında iken bir baba ve kızı onu ziyarete gelir. Baba, Raghav’ın ayaklarına kapanmaya başlar ve Raghav ona böyle davrandığı için kızar. Raghav kızın hayatını kurtarmıştır. Raghav kıza bir kaç öğüt verir. Polislerle Raghav’ın arası pek iyi değildir. Köyün kahramanı mısın sen diye sorarlar. Raghav duymamış gibi yapar yatar.

Janvi ve yanındaki kadın ifade vermek için gelirler. Raghav’ın kavga çıkardığı yönünde ifade verirler. Raghav sert bir bakış atar.

Viraj iyice şaşırdın 😀

Viraj ise ofisinde oyun oynamaya devam ediyordur. Hala bir umut diyerek kameradan evini izliyordur. Bir de elindeki küpe Janvi’nin yüzünü yapıştırmış konuşmaya devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir