Güz Masalı 22.Bölüm Özeti-6 Eylül Pazar

Janvi’nin YENİ HAYATI! Başına Gelmeyen Kalmıyor.

Güz Masalı 21. Bölümde Janvi ,Doktor Rana sayesinde kimliğini değiştirmiş ve yeni bir hayata başlayacaktır. Viraj ise Janvi’nin ölüp ölmediği konusunda endişeleri vardır. Güz Masalı 22.Bölüm özetinde Janvi’nin yolda başına neler gelecek Viraj hangi ipuçlarına ulaşacak bunu izliyor olacağız. Güz Masalı 22.Bölüm özeti devam ediyor.

Janvi bilet almış otobüse bineceği sırada bir kadınla çarpışır ve kadın düşer. Kadın ortalığı yıkar ve Janvi’nin üzerine yürür. Janvi özür diledikçe kadın ortalığı yıkar ve polis çağırır. Janvi polisin geldiğini görünce hemen hareket eden otobüsüne atlar ve rahat bir nefes alır.

Janvi’nin yol arkadaşı.

Janvi’nin yanına hepimizin yolculuklarda başına gelen çok konuşan biri oturur. Ona sorular sorar. Nereye gittiğini yorgun göründüğü gibi klasik sorular.

Viraj ise hala evdeki kamera görüntülerine bakıp ipucu elde etmeye çalışır. Ve olay gecesi annesinin süte ilaç attığını görür. Tüm suçlunun annesi olduğuna karar verir. Onun ölüsünü ya da dirisini istiyordur. Polise ise Janvi’nin ölmediğini öldürüldüğünü söyler.

İyilik Meleği Janvi 🙂

Janvi’nin yanında oturan kadın Janvi’nin çantasındaki paraları görür. Janvi’ye tatlı verir. Tabi bu tatlıların ilaçlı olduğunu anlıyoruz. Janvi’de yedikten sonra uyuya kalıyor.Kadın da çantayı alıp kaçıyor. Janvi sabah uyandığında çantasının olmadığını görünce yanında oturan kadının çantasını çaldığını söyler. Janvi hem parasız hem de adressiz kalmıştır. Bilmediği bir şehir de yalnız başına mı kalacaktır?Otobüstekiler kadını görür ve Janvi’ye haber verir. Kadın Janvi’den özür dilemeye başlar.Herkes cezalandırılıp polise haber verilmesi gerektiğini söylese de Janvi karşı çıkar ve kadının otobüse tekrar binmesini ister. Kadın kendi dertlerinden bahsedince Jnavi paranın bir kısmını kadına verir. Kadın teşekkür eder. Son durağa gelince kadın ve Janvi vedalaşır. Janvi onu karşılamaya gelecek kişileri bekliyordur. O bekleye dursun iki kişi gözüne Janvi’yi kestirir. Otobüsteki kadın Janvi’nin yardımına koşar.Onu karşılamaya gelen kişiler gelene kadar yanından ayrılmayacaktır. Janvi telefon etse de kimseye ulaşamaz. Kadın farklı durakta bekliyor olma ihtimalini göz önünde bulundurarak onu yazan adrese kadar götüreceğini söyler.

Sinsi Viraj!!!

Bu arada Viraj Janvi’nin ailesinin evine gelmiştir.Bir nevi nabız yoklama yapıyor. O sırada telefon çalar. Gangader Janvi diye seslenir. Janvi sen naptın diye hayıflanıyoruz. 2 gün sabredemedin ailensiz. Viraj çayını yudumlarken sinsi sinsi bakışını görüyoruz. Babaanne ise heyecanlanıyor. Gangader de biri bizimle dalga geçiyor diye telefonu kapatıyor. Viraj sessizce dışarı çıkınca telefonu çalıyor. Aslında Viraj başkasına kendisi aratmış ve ailenin gerçekten Janvi’nin öldüğüne inanıp inanmadığını deniyormuş. İnanılır gibi değil. Çünkü Janvi yaşasa ilk geleceği yerin ailesi olduğunu biliyor. Bu yersiz düşüncelerini bir kenara bırakıyor.

Janvi Tutuklanmak Üzere! Güz Masalı 5 Eylül Cumartesi

Canı sıkılan kızı tutukluyor 😀

Bu arada Janvi geleceği eve ulaşıyor. Kadınla tekrar vedalaşıyorlar. Janvi evde kimsenin olmadığını kapının kilitli olduğunu farkeder. Korksa da beklemekten başka çaresi yoktur. Ama Janvi olduğu yerde sessizce dursa da başı yine belaya giriyordur. Polis gelir ve Janvi’nin hareketlerini şüpheli bulduğundan tutuklamaya çalışır. Janvi kendini anlatmaya çalışsa da nafile polis kafayı takmıştır. O sırada evin sahipleri gelip Janvi’yi kurtarıyor. Evin sahibi kadın Janvi’ye sıcakkanlı davransa da adamın davranışları agresif. Yakında bu Janvi’yi evden atar diyorsunuz.

Psikopat Viraj!

Bu arada Viraj eve bir kadın getirmiş ve ona Janvi diye hitap etmeye başlar. Kadından yemek yapmasını ister ve kadın şaşırır. Dışarıda her yerin kapalı olduğunu sipariş veremeyeceklerini söyler. Viraj’ın zaten sipariş verme gibi bir derdi yoktur. İlk bölümlerdeki Janvi’ye yaptığı gibi kadının elini kolunu bağlayıp keyifle yemeğini yer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir