Güz Masalı 20.Bölüm Özeti-4 Eylül Cuma

Janvi ve Gita Kaçıyor! Gita Ölüyor. Janvi Bu Sefer Başaracak mı?

Güz Masalı 20. Bölüm özetinde Viraj evde yeni bir dönemi başlatmıştır. Janvi ile yeniden evlendiğini düşünen Viraj evde kutlama yapmak için evin her yerini süslenmiştir. Gita ise vicdan azabı duyuyordur. Janvi giderken Viraj’ın değiştiğine onu ikna etmişti. Gita ağlıyordur oğlu Viraj gelir ve mutluluktan mı yoksa hüzünden mi ağladığını sorar. Annesinin akan göz yaşlarını alıp tadına bakar ve mutluluktan olduğuna karar verir.

Gita oğluna ilaçlı süt götürüyor.

Viraj daha fazla beklemeye tahammülü kalmamıştır. Janvi’nin yanına gidecekken Janvi inmiş olur. Viraj zorla Janvi ile dans etmeye çalışır. Janvi oldukça gergin bir gece geçiriyordur. Gita da Janvi için dua ediyordur. Viraj’a ilaçlı süt götürür. Viraj sütü içtikten sonra kendindeki tuhaflığı fark eder. Aşk bir rüya dizisi olsa Dhruv çoktan uyuya kalmıştı.Ama bu Viraj farklı. Direniyor,uykuya yenik düşmemeye çalışıyor.

Gita,Janvi’yi kaçmaya ikna ediyor.

Gürültülere gelen Gita oradan Janvi’yi alıp hemen çıkmaya ikna etmeye çalışıyor.Ama Janvi’nin gözü hala Viraj da . Gitmekle kalmak arasında direniyor. Gita zar zor Janvi’yi evden çıkarmayı başarıyor. Janvi hala neyi düşünüyor merak ediyoruz doğrusu. Gita kapıyı Viraj’ın üzerine kilitliyor.Güz Masalı 20.Bölüm özeti devam ediyor.

Gita’nın desteğiyle Janvi arabayı kullanıyor.

Viraj sütü görünce bunu annesinin yaptığını anlıyor ve daha çok hırslanıyor. Her yeri kırıp döküyor. Janvi Viraj’ın sesini her duyduğunda geri adım atıyor. Gita ite kaka Janvi’yi arabaların yanına ulaştırıyor. Janvi araba sürmeyi bilmediğini söylüyor. Gita yine burada devreye girip Janvi’ye destek veriyor. Janvi’ye güven gelince arabayı sürüyor.Araba demir kapının önüne geliyor. Artık güvenlikçi de pes ediyor. Kapıları Janvi için sonuna kadar açıyor. Janvi ve Gita teşekkür ediyor. Güvenlikçi de arkasına bakmadan çıkıyor Dobriyal Malikanesinden. Anahtarı da fırlatıp atıyor.

Gita Ölüyor! Güz Masalı 4 Eylül Cuma

Gita arabayla uçuyor.

Viraj düşe kalka kapıya ulaşıyor. Adam uyumamakta kararlı. Kafasını suların içine sokuyor. Uykusunu açacak şeyler yiyor. Viraj arabasına takibe başlıyor.Sonuç olarak Janvi kaza yapıyor. Bir uçurumun kıyısında araba kalıyor. Gita kendini feda ediyor. Janvi arabadan iniyor ve araba uçurumdan yuvarlanıyor ve sonunda patlıyor. Janvi baygın yatıyor. Viraj ise patlamayı görüp o da Janvi diye bağırıyor.

Janvi,Gita’nın arkasından ağlıyor.

Sabah olduğunda Viraj hastanededir. Gözleri Janvi diye bağırarak açıyor. Aynı sıralarda Janvi de uyanıyor ve Gita’ya sesleniyor. Viraj Janvi’yi bulacağını söyleyerek kalkıyor. Viraj’ın adamı geliyor ve artık Janvi’nin bu dünya da olmadığını söylüyor. Viraj buna inanmak istemiyor. Bakalım bu sefer gerçekten Janvi Viraj’ın elinden kurtulabilecek mi? Umarız kurtulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir