Gönül Dağı 36.Bölümde Neler Olacak?

Gönül dağı trt

Gönül Dağı Dizisinden Dilek Ayrılacak mı?

Trt 1 ‘in en sevilen dizilerinden olan Gönül Dağı her hafta olduğu gibi bu hafta da neler olacağı merak ediliyor? Sezonun başından beri Dilek’in diziden ayrılacağı konuşuluyordu. Son bölümde yaşanan Halime Dilek kavgasında Taner büyük bir şok yaşamıştı. Dilek Taner’e yüzüğünü geri vermişti. İzleyiciler yoksa Dilek, Gönül Dağı dizisinden ayrılacak mı sorusunun cevabını aramaya başladı. Gönül Dağı’nın yeni bölümünde neler olacak?

Gönül Dağı 36.bölümde Dilek ve Taner bir yol ayrımında. Dilek Taner’e ilişkileri hakkında düşüneceğini söyler. Dilek annesiyle çıkacağı yolculukta bir karar aşamasında olacak.

Veysel ise iki gün gülmesinin ıstırabını yaşayacak. Muammer yine durmuyor. Veysel’in kalbini bir kez daha kırıyor. Üstelik hem misafir Doktor Kenan hem de eşinin yanında. Böylece Kenan’ın aile içindeki gerilimlere bizzat yakından şahit olacak. Belki de bu Kenan ve Veysel’in samimiyetini arttıracak.

Ramazan’ın durumlar ise bir hayli karışık. Anne ve babası onu evlendirmek için kız arayışına girmiş durumda. Ramazan Asuman’dan kaçtıkça yine onun yanında bittiğinin farkında değil.

Ciritçi Abdullah bu kez de torunu Taner ile ders veren bir konuşma yapacak. Aslında bu konuşmadan sadece Taner değil, izleyici de nasiplenecek.

Gönül Dağı 35.Bölümde Neler Olmuştu?

 Bebeklerini kucaklarına alan Cemile ve Veysel’i ebeveynliğe alışma sürecindeki heyecanına ortak olduk. Halime’nin herkesin  içinde kendisine “Elif” demesi, Dilek için bardağı taşıran son damla olmuştu. Bir de üstüne yaşananları Gülsüm’ün de öğrenmesi, ilişkideki gerilimi iyice büyütür.

Remziye Teyze’nin ölüm haberiyle kolları sıvayan Ramazan’ın, tabutu düşürmesiyle işler iyice karışır. Remziye Teyze’nin cenazesi, amcaoğullarını nasıl bir maceraya sürükleyecek? Bu maceranın sonunda Ramazan’ı bekleyen sürpriz ne?”

Gönül Dağı Dizisinin Konusu Ne?

Bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatan Gönül Dağı, küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtıyor.

GÖNÜL DAĞI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Gönül Dağı 36. Yeni bölümü 16 Ekim Cumartesi günü, 20.00’de TRT 1 ekranlarında olacak.

Gönül Dağı dizisi Oyuncuları

Yönetmen: Yahya Samancı

Senarist: Ali Asaf Elmas, Mustafa Becit

Oyuncu Kadrosu: 

Gülsim Ali İlhan – Dilek

Berk Atan – Taner

Cihat Süvarioğlu – Ramazan

Yavuz Sepetçi – Ciritçi Abdullah

Ege Aydan – Münir

Semih Ertürk – Veysel

 Ecem Özkaya – Zahide

 • Emanet Legacy Episode 269 Promo
  Yaman’s Big Mistake! What happened in the safety series happened. As we expected, Yaman came to the fishing line of two devils and attacked Fikret. What will Yaman do now, …
 • Emanet 269.Bölüm Fragmanı – 9 Aralık Perşembe
  Yaman’ın Büyük Hatası!  Emanet 269.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 269.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 269.bölüm …
 • Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba
  İçerik Tablosu Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can …
 • Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı
  İçerik Tablosu Sandiya Hamile mi? Suraj ENDİŞELİ!Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …
 • Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi
  İçerik Tablosu Sandiya Başarısız OLDU! Saçları KESİLECEK!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti Devam Ediyor!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir