Gökberk Demirci’den Klip Çekimi

Gökberk Demirci

Gökberk Demirci Kimin Klibinde Rol Aldı!

Yemin dizisinin finalinin ardından ünlü Oyuncu Gökberk Demirci gelen teklifleri değerlendirmeye başladı. Sevenlerinin karşısına klip çekimiyle yeniden çıkmaya hazırlanan oyuncu 22 Temmuzu işaret etti.

Yemin dizisiyle birlikte geniş bir hayran kitlesine sahip ünlü oyuncu yeni bir projesiyle adından söz ettirmeyi başardı. Gerek yurt içi gerek yurt dışında azımsanmayacak derecede hayran kitlesine sahip.

Gökberk Demirci Kimin Klibinde Rol Aldı!

Gökberk Demirci ünlü şarkıcı Nalan’ın klibinde yer aldı. Nalan Tokyürek’in klibi 22 Temmuz’da yayında olacak.

 • Halil İbrahim Ceyhan’dan Sıla Türkoğlu’na Mesaj Var! “Yolu Açık Olsun”…

  Emanet dizisinde geçen iki sezon partner olan Halil İbrahim Ceyhan’la Sıla Türkoğlu’nun yolları ayrılmıştı. Sıla Türkoğlu diziden ayrılmasının ardından Halil İbrahim Ceyhan’ı takipten çıkması ikili arasında iplerin koptuğu şeklinde yorumlanmıştı.

  Halil İbrahim Ceyhan vereceği konser öncesi Sıla Türkoğlu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kızılcık Şerbeti çekimlerine başlayan eski partnerine başarılar diledi ve “Kariyer planlaması herkesin kendi hedeflerine yöneliktir. Herkes için hayırlısı olsun, onun yolu oysa oradan ilerliyor. Benim yolum burası ise buradan ilerliyorum. Allah herkese gönlündekini versin. Umarım çok başarılı olur. Onun da yolu açık olsun. Hepimizin yolu açık olsun.” dedi.

 • Gerçek Bir Hikaye: ‘Bandırma Füze Kulübü’ Geliyor!

  ’’Otur oturduğun yerde’’ diyenlere İNAT, hayalleri çalınsa da pes etmeyen ve ülkelerinden uzakta, dünyanın bir ucunda, NASA’da hayallerine ulaşan Bandırmalı lise öğrencilerinin gerçek hikayeleri…

  Senaryosu, Bandırma’da yaşanmış gerçek bir hikayeye dayanan “Bandırma Füze Kulübü” “Ayla”, “Müslüm”, “Naim” gibi başarılı filmlerin yapım şirketi Dijital Sanatlar tarafından çekiliyor. “Bandırma Füze Kulübü” filminin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak yapacak.

  Bandırma Füze Kulübü Mustafa Uslu’nun 4 yıllık bir projesi. Filmin bir kısmı Mudanya, Bandırma ve çoğunluğu Beykoz Kundura Fabrikası’nda geçiyor. Sanat yönetmeni 1950’lerin Bandırmasını, mekanlarını, sokaklarını inşa ediyor. Filmde kullanılacak füze, roket denemeleri yapılıyor. Kostüm, sanat grubu gece gündüz çalışıyor. Film çekimleri ise 10 Kasım’da saat 9’u 5 geçe anma töreninden sonra başlıyor.

  1950’li yılların sonunda, imkansızı mümkün kılıp dünyada ilk defa uzaya füze gönderen milletler arasına girmemizi sağlayan liseli gençlerin unutulan hikayesini beyazperdeye taşıyan film, sinemanın evrensel dilini kullanarak anlatıyor. Gerçek olaylardan esinlenen “Bandırma Füze Kulübü”, “İcat çıkarma otur oturduğun yerde” diyenlere inat engellemelere, alay edilmelere, imkansızlıklara rağmen bir avuç idealist liseli gencin muhteşem iradelerini tarihin tozlu sayfalarından çıkartıp unutulmaz kılıyor.

  Bandırma Füze Kulübü

  Takvimler 1950’lileri gösterdiğinde uzaya karşı merak ve ilgi üst seviyeye çıkmış, başta Amerika Birleşik Devletleri ile Sovyetler Birliği olmak üzere Avrupa’dan Asya’ya kadar pek çok ülkede uzay programları başlatılıp bilinmezlerle dolu semanın ötesine geçebilmek için kıyasıya bir mücadeleye girilmişti. Yıl 1957’ye geldiğinde ise SSCB Sputnik’le uzaya roket gönderen ilk ülke olarak ipi göğüslemiş ardından ABD ikinci olarak tarihe geçmişti.

  Bandırma Füze Kulübü

  İşte bu yıllarda Bandırma’da yaşayan liseli gençler ve arkadaşları, Sputnik’ten ilham alarak hayallerini fezaya taşımış, ne uzay programı ne devlet desteği ne de maddi güçleri olmadan imkansızı başarmak için uzaya roket göndermek üzere “Bandırma Füze Kulübü’nü kurmuşlardı.

  Bandırma Füze Kulübü

  Ülkemizin yüz akı olan bu gençlerin Türkiye’de küçük bir kasabada engellemeler, zorluklar ve alaylarla başlayan, “uzay yarışında biz de varız” dememize olanak tanıyan çalışmaları inanılması güç bir başarı öyküsüne dönüşmüştür. Ne yazık ki hak ettiği ilgiyi görmez ve zamanla unutulur.

  Bandırma Füze Kulübü

  Öykü Gürman, senaryoyu okuduğunda Nurgül öğretmeni çok benimsediğini belirterek, “Şarkıcı kimliğimle filmde yer almak, sesimle karaktere renk katmak, Nurgül’ün müzik öğretmeni olması karaktere daha yakın ve samimi hissettirdi. Hikayenin gerçeklere dayanması, yaşanmış olması beni heyecanlandırdı” ifadelerini kullandı.

  Bandırma Füze Kulübü

  Başrollerini, Alina Boz, Deniz Can Aktaş, Erkan Kolçak Köstendil, Atay Yıldız, Aslı Bekiroğlu, Görkem Sevindik, Öykü Gürman, Tolga Canbeyli, Gökhan Yıkılkan, Ahmet Saraçoğlu ve Altan Erkekli’nin üstlendiği, Nizam Namidar, Bülent Alkış, Bahtiyar Engin, Başak Akan, Çiçek Acar, Asaf Doğan, Emre Yılmaz, Hande Oktan, Cemalettin Çekmece, Bartu Mutlu, Özkan Ayalp, Kayra Orta, Mustafa Konak, Batuhan Nil, Mennan Şahin gibi değerli oyuncularımızın da yer aldığı, filmin yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Sorak oturuyor. 

  21 Ekim’de vizyona girecek filmin afiş tasarımı, bugüne kadar “Erşan Kuneri”, “Kurak Günler”, “Hamlet”, “Ahlat Ağacı”, “Fi”, “Aşk Tesadüfleri Sever”, “Yahşi Batı” gibi çok sayıda film ve dizinin afişinde imzası bulunan, ödüllü tasarımcı Arda Aktaş (Daire Creative) tarafından yapıldı.

  1957 yılında Bandırma Şehit Mehmet Günenç Lisesi öğrencisi olan beş arkadaş; Artuğ Sayıner, Atilla Yedikardaşlar, Adnan Zanbak, Ali Osman Caran ve Güngör Gezer tarafından kurulan Bandırma Roket Kulübü’nün çalışmaları ile ülkemizde ilk füze 1959 yılında Bandırma’da atılmıştı. 1962 yılında 15 kilometreden fazla bir yüksekliğe ulaşan Marmara-2 roketiyle Bandırma Roket Kulübü, amatörler arası dünya üçüncülüğünü kazanmıştı. Bu anlamlı öykü Ahmet Şerif İzgören tarafından “Bandırma Roket Kulübü” adıyla kitap haline getirilmiş ve Bandırma Belediyesi tarafından ilçedeki tüm ortaokul öğrencilerine ücretsiz olarak dağıtılmıştı.

 • Düşman Başına 119

  Düşman Başına 119. Bölüm Özeti – 12 Ekim Salı

  Mohit Preeti’yle Evlenecek! Düşman Başına 119.bölümde neler olacak? Düşman Başına 119.bölüm özetinde Mohit kadın kılığında Shanti Sadan’a geliyor. Preeti’yi bağlayıp kendisiyle evleneceğini söyler. Düşman Başına 119.bölüm özeti devam ediyor. Düşman …

 • Legacy 428

  Legacy Episode 428 Promo

  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …

 • emanet 428

  Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı

  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.