Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

fedakar dizisi

Kanal 7 Günlük Dizisi Fedakar Yakında Başlıyor!

Fedakar dizisi konusu ne? Fedakar dizisi oyuncuları kimler? Kanal 7 yeni günlük dizisi Fedakar’ı yayınlanmaya hazırlanıyor. Günlük dizilerin vazgeçilmezi Kanal 7 bu sefer Süreç Film’in dizisi Fedakar’ı yayınlayacak.

Kanal 7 günlük dizi ve Hint dizileriyle adından sıkça söz ettiriyor. Acaba bu yeni dizi Emanet dizisinin final yapmasının ardından mı gelecek izleyip göreceğiz. Şu an Kanal 7′ de Kan Çiçekleri, Esaret ve Emanet peş peşe yayında oluyor. Yeni dizi Fedakar ya hafta sonları ya da öğlen kuşağında ekrana gelebilir.

fedakar dizisi konusu

Fedakar dizisi konusu

Annesini çocuk yaşta kaybeden Elif, kardeşleri Sefer ve Narin’e kol kanat geren fedakar bir abladır. Elif zorluklarla dolu bir hayat sürerken küçük kardeşi Narin’i kaybeder ve yanında sadece Sefer kalır.

İki kardeş birbirine tutunurken Elif, hiç beklemediği bir anda kardeşi Sefer’in katil olduğu iddiasıyla yıkılır. Türkiye’nin sayılı şirketlerinden Karaca Holding’in tek veliahdı Tarık’ın mutlu ve huzurlu hayatı, canı gibi sevdiği ablasının öldürülmesiyle bir anda değişecektir. Elif’in fedakarlığı burada devreye girecek ve kardeşini korumaya çalışacaktır. Elif ve Tarık bilmeden çıktıkları bu yolda aşık olacak kader ağlarını örecektir.

Fedakar dizisi Oyuncuları

Fedakar dizisi oyuncuları Berkay Veli, Aybüke Yılmaz, Doğaç Meriçliler, Mihriban Er, Ejder Özkarslıgil, Batuhan Hantal ve Kahraman Sivri yer alacak.

Fedakar dizisi Berkay Veli

Beni Bırakma dizisinde ‘Emre’ karakterine hayat  veren Berkay Veli, oynadığı karakterle izleyicilerin gönlünde taht kurmuştu. 

Ankara doğumlu yakışıklı oyuncu Berkay Veli, 1 Temmuz 1993 yılında dünyaya geldi. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde tamamlayan Veli, çeşitli tiyatro oyunlarında da yer almıştır.

Berkay Veli, Lara Türkoğlu ile evlidir. Yengeç burcu olan yakışıklı oyuncu, 1.90 boyunda ve 80 kilo ağırlığındadır.

Fedakar dizisi Berkay Veli İnstagram hesabı ne?

Berkay Veli instagram adresi “berkay_veli”. Oyuncunun şu an 20.7 bin takipçisi bulunmaktadır.

Fedakar dizisi Aybüke Yılmaz

Aybüke Yılmaz tiyatro oyuncusudur. Hakkında çok fazla bir bilgi bulunamamıştır.

Fedakar dizisi Aybüke Yılmaz İnstagram hesabı ne?

Aybüke Yılmaz instagram hesabı “aybukeliy”. Oyuncunun şu an 15,4 bin takipçisi bulunmaktadır.

Aybüke Yılmaz’ın Fotoğrafları

Fedakar dizisi Doğaç Meriçliler

Tiyatro oyuncusudur.

Cosmos menajerliğin oyuncusu olan Doğaç Meriçliler ilk kez Fedakar dizisi ile kamera önü oyunculuk deneyimi yaşayacaktır. Doğaç Meriçliler oyuncu Hakan Meriçliler’in oğludur.

Fedakar dizisi Mihriban Er

 Mihriban Er 7Eylül 1966, İstanbul doğumludur.

1987 yılında TRT kanalında yayımlanan Saat Sabahın Dokuzu isimli televizyon dizisi ile ilk defa ekranlar karşısına geçmiştir. Bundan sonra 27 tane televizyon dizisi ve 5 tane filmde oynamıştır.

Ayrılsak da Beraberiz adlı dizide 4 sezon (1999-2002) oynamıştır.

Usta oyuncunun önemli rol oynadığı yapımlar arasında, Feraye Gürel karakteri ile yer aldığı 240 bölümlük Alın Yazım dizisi ve Gülten karakteri ile yer aldığı Köksüz filmi vardır.

Fedakar dizisi Mihriban Er instagram hesabı

Mihriban Er instagram hesabı mihribaner” . Oyuncunun şu an da 28,8 bin takipçisi bulunmaktadır.

Fedakar Dizisi Kahraman Sivri

Kahraman Sivri 24 Nisan 1968, İstanbul doğumludur. Tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu, sinema yönetmenidir.

1995 yılından bu yana “Biraz Katil Olur musunuz”, “Neden Güldün”, “Sigara Böreği”, “ Benimle Oynar mısın” “Yalancı Kahramanlar” gibi birçok tiyatro oyunu yanı sıra; Abdülhamit Düşerken, Büyük Sürgün , Eyvah Eyvah1- 2, Güzel Günler Göreceğiz , Peri Tozu gibi sinema filmlerinde ve Ayışığı , Bıçak Sırtı, Binbir Gece, Bir Çocuk Sevdim, Bizim Okul , Canım Ailem, Deli Yürek gibi tv dizilerinde oynadı.

Fedakar dizisi Ejder Özkarslıgil

Oyuncuyu daha önce Yemin, Gülperi, Üç Harfliler Adak, Savaşçı, Kırmızı Oda projelerinde gördük. Ejder Özkarslıgil, Fedakar dizisinde Sefer karakterini canlandıracak.

List of Turkish TV Series to Beginning

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir