Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

fedakar dizisi

Kanal 7 Günlük Dizisi Fedakar Yakında Başlıyor!

Fedakar dizisi konusu ne? Fedakar dizisi oyuncuları kimler? Kanal 7 yeni günlük dizisi Fedakar’ı yayınlanmaya hazırlanıyor. Günlük dizilerin vazgeçilmezi Kanal 7 bu sefer Süreç Film’in dizisi Fedakar’ı yayınlayacak.

Kanal 7 günlük dizi ve Hint dizileriyle adından sıkça söz ettiriyor. Acaba bu yeni dizi Emanet dizisinin final yapmasının ardından mı gelecek izleyip göreceğiz. Şu an Kanal 7′ de Kan Çiçekleri, Esaret ve Emanet peş peşe yayında oluyor. Yeni dizi Fedakar ya hafta sonları ya da öğlen kuşağında ekrana gelebilir.

fedakar dizisi konusu

Fedakar dizisi konusu

Annesini çocuk yaşta kaybeden Elif, kardeşleri Sefer ve Narin’e kol kanat geren fedakar bir abladır. Elif zorluklarla dolu bir hayat sürerken küçük kardeşi Narin’i kaybeder ve yanında sadece Sefer kalır.

İki kardeş birbirine tutunurken Elif, hiç beklemediği bir anda kardeşi Sefer’in katil olduğu iddiasıyla yıkılır. Türkiye’nin sayılı şirketlerinden Karaca Holding’in tek veliahdı Tarık’ın mutlu ve huzurlu hayatı, canı gibi sevdiği ablasının öldürülmesiyle bir anda değişecektir. Elif’in fedakarlığı burada devreye girecek ve kardeşini korumaya çalışacaktır. Elif ve Tarık bilmeden çıktıkları bu yolda aşık olacak kader ağlarını örecektir.

Fedakar dizisi Oyuncuları

Fedakar dizisi oyuncuları Berkay Veli, Aybüke Yılmaz, Doğaç Meriçliler, Mihriban Er, Ejder Özkarslıgil, Batuhan Hantal ve Kahraman Sivri yer alacak.

Fedakar dizisi Berkay Veli

Beni Bırakma dizisinde ‘Emre’ karakterine hayat  veren Berkay Veli, oynadığı karakterle izleyicilerin gönlünde taht kurmuştu. 

Ankara doğumlu yakışıklı oyuncu Berkay Veli, 1 Temmuz 1993 yılında dünyaya geldi. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde tamamlayan Veli, çeşitli tiyatro oyunlarında da yer almıştır.

Berkay Veli, Lara Türkoğlu ile evlidir. Yengeç burcu olan yakışıklı oyuncu, 1.90 boyunda ve 80 kilo ağırlığındadır.

Fedakar dizisi Berkay Veli İnstagram hesabı ne?

Berkay Veli instagram adresi “berkay_veli”. Oyuncunun şu an 20.7 bin takipçisi bulunmaktadır.

Fedakar dizisi Aybüke Yılmaz

Aybüke Yılmaz tiyatro oyuncusudur. Hakkında çok fazla bir bilgi bulunamamıştır.

Fedakar dizisi Aybüke Yılmaz İnstagram hesabı ne?

Aybüke Yılmaz instagram hesabı “aybukeliy”. Oyuncunun şu an 15,4 bin takipçisi bulunmaktadır.

Aybüke Yılmaz’ın Fotoğrafları

Fedakar dizisi Doğaç Meriçliler

Tiyatro oyuncusudur.

Cosmos menajerliğin oyuncusu olan Doğaç Meriçliler ilk kez Fedakar dizisi ile kamera önü oyunculuk deneyimi yaşayacaktır. Doğaç Meriçliler oyuncu Hakan Meriçliler’in oğludur.

Fedakar dizisi Mihriban Er

 Mihriban Er 7Eylül 1966, İstanbul doğumludur.

1987 yılında TRT kanalında yayımlanan Saat Sabahın Dokuzu isimli televizyon dizisi ile ilk defa ekranlar karşısına geçmiştir. Bundan sonra 27 tane televizyon dizisi ve 5 tane filmde oynamıştır.

Ayrılsak da Beraberiz adlı dizide 4 sezon (1999-2002) oynamıştır.

Usta oyuncunun önemli rol oynadığı yapımlar arasında, Feraye Gürel karakteri ile yer aldığı 240 bölümlük Alın Yazım dizisi ve Gülten karakteri ile yer aldığı Köksüz filmi vardır.

Fedakar dizisi Mihriban Er instagram hesabı

Mihriban Er instagram hesabı mihribaner” . Oyuncunun şu an da 28,8 bin takipçisi bulunmaktadır.

Fedakar Dizisi Kahraman Sivri

Kahraman Sivri 24 Nisan 1968, İstanbul doğumludur. Tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu, sinema yönetmenidir.

1995 yılından bu yana “Biraz Katil Olur musunuz”, “Neden Güldün”, “Sigara Böreği”, “ Benimle Oynar mısın” “Yalancı Kahramanlar” gibi birçok tiyatro oyunu yanı sıra; Abdülhamit Düşerken, Büyük Sürgün , Eyvah Eyvah1- 2, Güzel Günler Göreceğiz , Peri Tozu gibi sinema filmlerinde ve Ayışığı , Bıçak Sırtı, Binbir Gece, Bir Çocuk Sevdim, Bizim Okul , Canım Ailem, Deli Yürek gibi tv dizilerinde oynadı.

Fedakar dizisi Ejder Özkarslıgil

Oyuncuyu daha önce Yemin, Gülperi, Üç Harfliler Adak, Savaşçı, Kırmızı Oda projelerinde gördük. Ejder Özkarslıgil, Fedakar dizisinde Sefer karakterini canlandıracak.

List of Turkish TV Series to Beginning

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın