Evlilik Hakkında Her Şey 12.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Evlilik Hakkında Her Şey 12

Yeni Bölümde Koray Ölüyor Mu?

Evlilik Hakkında Her Şey 11.bölümüyle Fox Tv ekranlarında yerini aldı. Yayınlandığı günden beri sevilen dizide Melisa’nın Koray’ı öldürüp öldürmediği merak ediliyor. Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Evlilik Hakkında Her Şey 12.bölüm fragmanında neler oluyor? Evlilik Hakkında Her Şey 12.bölümde neler olacak?

Evlilik Hakkında Her Şey 11.bölümde Neyran ve Koray’ın planları istedikleri gibi gitmedi. Yıldırım ve Azra, Koray ve Neyran’ın yapmak istediklerini onlardan önce yaparak ilk hamleyi geri püskürtmüş oldular.

Yalın ve Güneş ise evliliğe dair ilk adımlarını atarken Yalın’ın anne ve babası bu evliliğe onay vermezler. Ahsen Cevher ise Yalın’ın aşkına sahip çıkışından etkilenmiş onlara kendisinin bakacağına söz vermiştir.

Ural cephesindeyse kızının aslında başkasının çocuğu olmasının şokunu yaşar. Bu şoku yaşarken Sanem ile ters düşerler. Sanem Ural’ın numarasını silerken artık yeni dava ve maceralara atılırlar.

Koray uzaklaştırma kararını hiçe sayıp Melisa’nın evine gelip üzerine yürümeye çalışır. Melisa’nın Koray’a karşılık verirken merdivenlerden düştüğü düşünülüyor. Melisa Koray’ın öldüğünü söylese de olayın şokunda olduğu belli. Koray ve Melisa’nın üstelik Neyran gibi bir karakterin girişiyle kısa sürede ölümle bitmeyeceği kesin. Gelecek bölümler çok çekişmeli geçeceği kesin!

 • Maske Kimsin Sen Tavuskuşu Kim Çıktı?

  ‘Maske Kimsin Sen?’ programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Farklı kostümlerle şarkı söyleyen yarışmacıların performanslarının yanı sıra kimlikleri dikkat çekiyor. Sosyal medyada, ‘Maske Kimsin Sen?’ damga vurdu. İzleyenler maskelerin altındaki ünlüleri merakla bekliyor. Maske Kimsin Sen yayınlandığı günden beri birçok tahmin yapılıyor. Bunlardan biri de Tavuskuşu! Peki Maske Kimsin Sen Tauskuşu kim çıktı?

  Tavuskuşu hakkında verilen ipuçları

  • Tavuskuşları çok uzun mesafeler aşabilir ve hiç yorulmazlar. Tıpkı kariyerimde yol kat ettiğim gibi diyor.
  • Elini atıp da başaramadığı hiçbir iş olmadığını söylüyor.
  • Tavuskuşu bir ara çok sıcaklıyor.
  • Top oynuyor.
  • Elinde bir pusula bulunuyor.

  Ünlülerin maskeli ünlülere bir soru sorma hakkı var. Eda Ece futbolcu olup olmadığını soruyor. Tavuskuşu ise herkesin bir dönem futbolcu olduğunu söylüyor.

  Jürilerin ilk tahminine göre

  Eda Ece : Emre Belözoğlu

  Doğu Demirkol: Semih Şentürk – Haluk Levent – Onur Buldu

  Alican Yücesoy: Fatih Terim

  Maske Kimsin 4.bölümde ise öne çıkan ipuçları şu şekilde:

  • Tavuskuşu elinde Hayat Bilgisi kitabını tutuyor.
  • Motoruyla gezerken adrenalin tutkusuyla her yeri gezdiğini söylüyor.
  • Golf oynuyor.
  • Eski performansı gösterilirken Gel beni güldür güldür türküsü çalıyor.

  Tavuskuşu’nun stüdyoya getirdiği ipucu ise radyo oluyor. Radyo dinlemeyi çok sevdiğini söylüyor.

  Alican Yücesoy: Onur Buldu

  Eda Ece: Fatih Kısaparmak

  Melis Sezen: Sinan Engin

  Doğu Demirkol: Çağlar Çorumlu

  Sosyal medyaya damga vuran program için Twitter’da hastagerle zirveye taşındı. Tavuskuşu için en çok öne çıkan isimler Emre Altuğ, Bülent Çolak ve Ceyhun Yılmaz oldu.

 • Maske Kimsin Sen Aslan Kim Çıktı?

  ‘Maske Kimsin Sen?’ programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Farklı kostümlerle şarkı söyleyen yarışmacıların performanslarının yanı sıra kimlikleri dikkat çekiyor. Sosyal medyada, ‘Maske Kimsin Sen?’ damga vurdu. İzleyenler maskelerin altındaki ünlüleri merakla bekliyor. Maske Kimsin Sen yayınlandığı günden beri birçok tahmin yapılıyor. Bunlardan biri de Aslan! Peki Maske Kimsin Sen Aslan kim çıktı?

  Aslan hakkında verilen ipuçları

  • Doğum günü pastası üflüyor.
  • Doğum günü pastasının yanında hediye paketleri var.
  • Aslan o kutuları açmaya başladığında yüzücü gözlüğü ve youtube yastığı çıkıyor.
  • Sahne öncesi sıcak bir içecek sevdiğini söylerken yanına ıhlamur geliyor.

  Ünlülerin maskeli ünlülere bir soru sorma hakkı var. Doğu Demirkol profesyonel olarak dalgıç mısınız diye sorar. Aslan ise uzun yıllardır daldığını ama profesyonel olmadığını söyler.

  Aslan’ın ilk söylediği şarkı ” Everyway That I Can”

  Jürilerin ilk tahminine göre

  Alican Yücesoy: İdil Fırat

  Doğu Demirkol : Deniz Akkaya

  Melis Sezen: Burcu Esmersoy

  Maske Kimsin 3.bölümde ise öne çıkan ipuçları şu şekilde:

  • Lunaparkta elindeki kuklayla oynadığı görülüyor.
  • Dans etmenin aileden gelen bir yetenek olduğunu söylüyor.
  • Spor yorumcusu gibi bir izlenim veriyor.
  • Rüzgar çıkıyor ve pullarının uçmasından korkuyor.

  Aslan’ın evinden getirdiği obje ise maske oluyor.12 yaşından beri maskeler hep hayatımda oldu diyor. Jüriler bunu tiyatrocu bir aileden geldiğini savundu.

  Doğu Demirkol : Pınar Altuğ

  Alican Yücesoy: Özge Borak

  Eda Ece: Defne Samyeli

  Melis Sezen: Çağla Şikel ve Burcu Esmersoy arasında gidip geliyor. Burcu Esmersoy’da karar kılıyor.

  Sosyal medyaya damga vuran program için Twitter’da hastagerle zirveye taşındı. Aslan için en çok öne çıkan isim Özge Borak oldu.

 • Maske Kimsin Sen Geyik Kim Çıktı?

  ‘Maske Kimsin Sen?’ programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Farklı kostümlerle şarkı söyleyen yarışmacıların performanslarının yanı sıra kimlikleri dikkat çekiyor. Sosyal medyada, ‘Maske Kimsin Sen?’ damga vurdu. İzleyenler maskelerin altındaki ünlüleri merakla bekliyor. Maske Kimsin Sen yayınlandığı günden beri birçok tahmin yapılıyor. Bunlardan biri de Geyik! Peki Maske Kimsin Sen Geyik kim çıktı?

  Geyik hakkında verilen ipuçları

  • Güneşin Kızı olduğunu söyleyip güneşin doğuşunu çok sevdiğini vurguluyor.
  • Hayvanları ve doğayı çok seviyor.
  • Pişmaniye yiyor.
  • Ok atıyor ve bir kalbi vuruyor.

  Ünlülerin maskeli ünlülere bir soru sorma hakkı var. Alican Yücesoy soru sorma hakkını yakın bir ünlü arkadaşının adını söylemesi yönünde oldu. Geyik ise Kuzgun ve Ayna ismini verdi.

  Jürilerin ilk tahminine göre

  Eda Ece: Bahar Candan

  Doğu Demirkol: Bahar Candan

  Alican Yücesoy: Sedef Avcı ismini veriyor.

  Sunucu Tansel Öngel‘in yorumu ise Demet Özdemir’den yana oldu.

  Geyik’in ilk seslendirdiği şarkı Martı…

  Maske Kimsin 4.bölümde ise öne çıkan ipuçları şu şekilde:

  • Koltukta oturup dizi izliyor.
  • Elinde mikrofon şarkı söylüyor. Birçok projede yer aldığını söylüyor.
  • Eline ödül alıyor ve ödülün kenarında kelebek simgesi var.

  Geyik’in stüdyoya getirdiği ipucu ise kedi maması oluyor. Bebeklerimin, yavrularımın yemeğini yanımda getirdim diyerek birçok hayvan beslediğini belli ediyor.

  Melis Sezen : Burcu Özberk ve Melisa Döngel ve Seda Bakan isimlerini öne çıkarırken Demet Özdemir cevabını verdi.

  Alican Yücesoy : Sedef Avcı ve Demet Özdemir arasında gidip geldi.

  Doğu Demirkol Demet Şener cevabını verdi.

  Eda Ece ise Burcu Esmersoy dedi.

  Sosyal medyaya damga vuran program için Twitter’da hastagerle zirveye taşındı. Geyik için en çok öne çıkan isim Burcu Özberk oldu.

 • Yılın En Çok Aranan Dizileri Belli Oldu!

  Her yılın sonunda dünyada ve ülkeler bazında yükselen arama trendlerini paylaşan Google, 2021’in en çok merak edilenlerini açıkladı. Buna göre Türkiye’de en çok aranan diziler belli oldu.Squid Game açık ara önde. İşte Türkiye’de aranan ilk 10 dizi sıralaması…

  1.Squid Game

  2.Sadakatsiz

  3.Aşk Mantık İntikam

  4.Masumiyet

  5.Yargı

  6.Üç Kuruş

  7.Masumlar Apartmanı

  8.Sen Çal Kapımı

  9.Son Yaz

  10.Maraşlı

  https://youtu.be/Zl0Y5POgXVA
 • Hindistan’da 2021 Yılına Damga Vuran Filmler

  Her yılın sonunda dünyada ve ülkeler bazında yükselen arama trendlerini paylaşan Google, 2021’in en çok merak edilenlerini açıkladı.Google Trendler 2021 yılına damga vuran aramaları yayınlandı. Buna göre Hindistan’da en çok aranan 5 filmi sizler için derledik.

  1.Jai Bhim

  IMDb 9.4

  Bir kabile adamı hırsızlık iddiasıyla tutuklandığında, karısı adaletin sağlanmasına yardımcı olması için bir insan hakları avukatına başvurur.

  İlkel bir kabile topluluğundan hamile bir kadın, polis nezaretinden kaybolan kocasını umutsuzca arar. Bir Yüksek Mahkeme avukatı, kocasını bulmak ve onlar için adalet aramak için ayağa kalkar. Adalet için verdikleri savaş başarılı olacak mı?

  Ayrıca filmin 1993 yılındaki gerçek bir olaydan uyarlanacağı ve Suriya’nın bir avukat rolünde olduğu belirtildi. Rolü, Irular kabilesinden bir kadın adaleti sağlamak için yasal bir savaşla karşı karşıya kalan emekli Madras Yüksek Mahkemesi Yargıcı ve eski kıdemli avukat K. Chandru’nun gerçek hayatına dayanıyor.

  Film Amozon Prime’da da yer almaktadır.

  Hindistan’da 2021 yılında en çok ses getiren film olduğu söyleniyor. IMDb’de puanı 9.4 olarak geçen filmin The Godfather’ı geride bırakan bir Hint filmi olması önemli bir ayrıntı.

  Filmin türü : Suç ve Dram

  Yayın tarihi2 Kasım 2021
  çalışma süresi164 dakika [1]
  ÜlkeHindistan
  DilimTamilce
  Başrol Oyuncuları:Suriya,
  Lijomol Jose
  Manikandan
  Rajisha Vijayan
  Prakash Raj
  Rao Ramesh

  2.Shershaah

  IMDb 8.7

  1999’daki Kargil Savaşı sırasında ün kazanan ve ünlü bir isim haline gelen PVC ödüllü Hintli asker Yüzbaşı Vikram Batra’nın hikayesi.

  Hint Ordusu subayı Yüzbaşı Vikram Batra’nın hayatına dayanarak, Hindistan ve Pakistan arasındaki Keşmir’deki 1999 Kargil Savaşı sırasındaki eylemleri nedeniyle Hindistan’ın en yüksek ve en prestijli cesaret ödülü olan Param Vir Chakra ile ölümünden sonra ödüllendirildi.

  Tür: Eylem, Biyografi, Dram ve Savaş

  Yayın tarihi12 Ağustos 2021 
  çalışma süresi135 dakika
  ÜlkeHindistan
  DilimHintçe
  BaşrolSidharth Malhotra
  Kiara Advani

  3.Radhe

  IMDb 1.9

  Korkunç gangster Gani Bhai’yi ele geçirdikten sonra, Radhe olarak bilinen ACP Rajveer Shikawat, kasabanın en zengin adamını gizlice suç örgütü yöneteni bulmak için bir insan avına çıkar.

  Giderek daha fazla gencin uyuşturucu bağımlısı olduğu ve canına kıydığı Hindistan’da uyuşturucu mafyası artmıştır. Mumbai polisi, şehri temizlemek için işe görevli Radhe’yi geri almaya karar verir. Radhe yakında ekibe katılır ve uyuşturucu işine karşı oldukları için el ele verecek ve şehri temizlemesine yardım edecek. Radhe’nin raporlama memuru komik ACP Avinash Abhyankar, Radhe’nin kredileriyle kaçarken Radhe, Avinash’ın kız kardeşi Dia’yı seviyor ve yaklaşan bir model gibi davranıyor. Uyuşturucu lordu Rana Mumbai’ye çıkan ve insanları uyuşturucu satmaya zorlayan ve yanında çalışan kardeşi Mansur’dan Dilwar’ı öldüren Radhe, aralarında uzun bir kedi fare yarışı başlatan Rana’nın izini sürmeyi başarır.

  Filmin bu kadar az IMDb puanına sahip olup aynı zamanda yılın en çok konuşulan filmlerden biri olmasını başrol oyuncularından Salman Khan’ın olmasını göz ardı edemeyiz.

  Filmin Türü: Eylem, Suç, Gerilim

  Yayın tarihi13 Mayıs 2021 
  çalışma süresi109 dakika 
  ÜlkeHindistan
  DilimHintçe
  BaşrolSalman Khan
  Randeep Hooda
  Disha Patani
  Jackie Shroff
  Megha Akash

  4.Bellbottom

  Imdb 6,2

  1980’lerin ortalarında bir Hint ticari uçağı teröristler tarafından kaçırıldığında, bir hükümet ajanı 210 rehineyi kurtarmakla görevlendirilir.

  Akshay Kumar, gerçek olaylardan ilham alan bu casusluk geriliminde Araştırma ve Analiz Kanadı (RAW) ajanını oynuyor. Hikaye, ‘Bellbottom’ kod adıyla giden bu yıldız gizli ajanı takip ediyor. Bir uçak kaçırıldıktan ve beş yıl içinde yedinci uçak kaçırma olayı olan Amritsar’a indikten sonra, günü kurtarmak için getirilir. Akshay’ın karakteri, 210 rehineyi kurtarmak ve dört korsanı etkisiz hale getirmek için cüretkar bir gizli operasyon planlıyor. Vaani Kapoor karısını oynarken, Huma Qureshi takım üyelerinden biri olarak öne çıkıyor. Lara Dutta, eski başbakan İndira Gandhi olarak neredeyse tanınmaz görünüyor.

  Film, Kumar ve Dutta’nın performansı, sanat yönetimi, hızlı anlatımı ve senaryosu, arka plan müziği ve sinematografisi övülerek karışık ve olumlu eleştiriler aldı, ancak aksiyon sahnelerindeki düşük kaliteli VFX çekimlerini ve zayıf doruk noktaları eleştirildi.

  BaşrolAkshay Kumar
  Lara Dutta
  Vaani Kapoor
  Huma Qureshi
  Yayın tarihi19 Ağustos 2021 
  çalışma süresi123 dakika 
  ÜlkeHindistan
  DilimHintçe

  Filmin Türü: Eylem, Gerilim

  5.Master

  IMDb 7.8

  Alkolik bir profesör olan John Duriraj, kendisinden habersiz bir çocuk tesisine öğretmenlik yapmak için kaydolur. Çok geçmeden suçları için çocukları günah keçisi olarak kullanan acımasız bir gangsterle çatışır.

  Master, Hindistan’dan bir gençlik reform okulunda üç aylığına öğretmenlik yapmak üzere gönderilen bir profesör olan JD hakkında bir aksiyon filmi. Kendi suç faaliyetlerini örtbas etmek için okulun genç mahkumlarını kontrol eden vicdansız bir adam olan Bhavani ile çatışır.

  Tür: Dram

  Yayın tarihi13 Ocak 2021
  çalışma süresi179 dakika
  ÜlkeHindistan
  DilimTamilce
  başrolVijay
  Vijay Sethupathi
  https://youtu.be/a3BA8L74zOo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir