Evlilik Hakkında Her Şey 11.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Neyran İntikam Peşinde!

Evlilik hakkında her şey 11

Evlilik Hakkında Her Şey 11.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Evlilik Hakkında Her Şey 11.bölümde neler olacak? Evlilik Hakkında Her Şey 10.bölümde Neyran herkesi şaşırtmıştır. Azra ise yaşam ve bebeği arasında seçim yapmak zorundadır. İşte Evlilik Hakkında Her Şey 11.bölümde neler olacak?

Neyran zengin güçlü tuttuğunu koparan şantaj yoluyla davalarını kazanan karakter olarak gösterilir. Herkesin korkarak uzaklaştığı bu kadın Yıldırım’in eski karısı olarak karşımıza çıkıyor. Yıldırım nasıl böyle bir kadını sevmiş ters köşe!

Neyran kendi gibi bir karaktere sahip olan Koray’ın avukatı olmuştur. Melisa ve Koray davasında Yıldırım ile Azra Neyran ile karşı karşıyadır. Neyran ikiliden intikamını böyle almayı planlıyor. Bu davanın çok sert geçeceği aşikar! Koray ve Neyran’ın her türlü şantaj ve sahte delil kullanacağına kesin gözüyle bakılıyor. Neyran ve Koray hızlı bir giriş yaparak Melisa’nın uzaklaştırma kararını yeniden gözden geçirmesini istiyor.

Melisa köşeye sıkışırken Azra ona destek çıkmaya devam edecek. Böylece iki kadının mücadelesini izleyeceğiz.

Azra, oğlunu kaçırmaya kalkan Jale’nin peşini bırakmaz. Yolun sonuna gelen Jale ise kötülüğünün bir sınırı olmadığını kanıtlar.

Erman ve Çolpan ise birlikte planlarına devam edip bu planlarını başarıyla sonuçlandırıp belki de aralarındaki buzları eritecekler.

Duruşmada Selçuk ve Eylül’ün söyledikleriyle derinden sarsılan Ural, Alina’nın öz kızı olmama ihtimalini reddeder. Sanem ise Selçuk’un açacağı babalık davasına karşı hazırlıklı olabilmeleri adına Ural’ı hızlı bir şekilde DNA testi yaptırması konusunda ikna etmeye çalışır.

Koray’ın baskısından kurtulan Jale yıllar sonra özgür bir hayatı deneyimlemeye başlar. İlk raundu kaybeden Koray ise intikam planlarını yapmaya çoktan başlamıştır. Azra’yı alt edecek çok güçlü bir avukat arayışına girer. Böylece hayatımıza Neyran Çelik dahil olur. Koray’ın bilmediği ise Neyran’ın, Azra ve Yıldırım’la görülecek geçmişten gelen bir hesabının olmasıdır.

Salı akşamları Fox TV ekranında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi de iyi bir çıkış yaptı. Ortalamanın üzerinde gelen reytingler ile bu dizi yeni sezonda kanalın ortaya koyduğu yeni projelerin en iyisi olarak öne çıkıyor. Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Şahin ve Sumru Yavrucuk dizinin başrollerinde yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.