Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba

evlat 3

Celal’in Oğullarıyla İmtihanı Bitmiyor!

Evlat 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Evlat son bölüm izle! Evlat yeni bölüm izle. Evlat adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Haziran Çarşamba günü yayınlandı. Evlat dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz.

Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Evlat 3
Evlat Dizisi Kanal 7

Pakistan Dizi Özetleri Evlat dizisinde Bilal, anne ve babasının Muskan’ı istemeye gittiklerini öğrenmiş ve orada yaşananları duyunca sinirlenmiştir. Bu olay Adnan ve Bilal’in arasını bozacaktır. İki kardeş yumruk yumruğa kavgaya tutuşur. Zekiye ve Celal için bu ikinci bir yıkım olmuştur.

Farva kocası Adnan’a evin devrinin gerçekleşmemesi için nasihatlerde bulunur. Celal ve Zekiye ise çocuklarını yetiştirirken nerede hata yaptıklarını düşünür.

Ertesi günün gündemi ise gelen elektrik faturasıdır. Kuram’ın ödediği faturalar şimdi boşta kalmıştır. 3 maaşlı insan bir elektrik faturasını ödeyemeyecek haldedir. Bunun için ayrı bir dram yapılır. Anne diğer oğullarına sorumluluk yıkmaya çalışırken Farva buna karşı çıkar. Baba Celal ise diğer oğullarını kaybetmemek için iş aramaya koyulur.

Kuram ve Afren’in oğlu Ahmet top oynarken kafasından yaralanır. Afren oğlunu hastaneye götürürken kocası aramalarına yanıt vermez O da hemen Zekiye ve Celal’i arar. Celal hastaneye gitmeye hazırlanırken oğlunun yaptıkları aklına gelir ve karşı çıkar. Bunun yerine arkadaşıyla görüşmeye gider.

Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba Özeti Devam Ediyor

Farva’da Celal’in ne kadar taş kalpli olduğunu Adnan’a anlatır. Erkeklerin yüzünden annelerin acı çektiğinden bahseder. Oysa Celal gereksiz yere gerginlik çıkarıp karısını da alıp hastaneye gelmiştir. Aklı sıra evdekilere çaktırmamaya çalışıp egosunu dik tutmaya çalışıyordur.

Bay cimri ise karısına çocuğu pahalı hastaneye getirdiği için kızıyordur. Celal bunu duyunca sen nasıl bir babasın diyerek oğluna yüklenir. Taraflar yine gerilir ve birbirine laf sokarak dağılır.

Celal ve Zekiye torunlarını göremeden üzgün şekilde eve önünce bir de gelinleri Farva’dan laf yerler.

Diğer tarafta Muskan’ın annesi ise Bilal’i sıkıştırmaya ve tehdit etmeye başlar. Kızını başkasıyla evlendireceğini söyleyip Bilal’i köşeye sıkıştırır. Bilal’de korkudan annesine yüklenir ama annesi evi devretmeyeceklerinde ısrarcı olunca Bilal canına kıyacağını söyleyip oradan ayrılır.

Evlat Dizisinin Konusu Ne?

Evlat dizisinin hikayesi aile ve duygular etrafında dönüyor. Bu dizide özellikle ebeveynler ve çocuklar arasındaki ilişkiye odaklanılıyor. Temelde duygusal bir dramadır ve bu dizide ilişkilerin önemini göreceksiniz.

Bu dizi, çocuklar küçükken ebeveynlerle çocuklar arasındaki ilişkinin ne kadar güçlü olduğunu vurguluyor. Ebeveynler sevgili çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak için nasıl gece gündüz çalışıyorlar ve o çocuklar yetişkin olduklarında; ebeveynlerine çok kötü davranıyorlar. Hatta ebeveynlerinin temel ihtiyaçlarını gidermeyi bile ihmal ediyorlar.

Bu dizi aynı zamanda sadece erkek çocuğuna önem verenlerin eğitimine de yardımcı olacaktır. İzleyicilerine birden fazla ahlaki hikaye sunacak. Bu Pakistan draması aynı zamanda anne ve babasını ağlatan çocuklara da ders olacaktır. İlişkilere değer vermeyen insanların hayatta ne kadar acı çektiğini göreceksiniz.

Evlat Dizisi Oyuncuları Kim?

Mohammad Ahmed, Celal Ahmed rolünde mesleği itibariyle bir profesör ve hayatını güçlü ilkelerle geçirmiş basit bir insandır.

Marina Khan, Zakia Begüm rolünde, Prof. Celal’in iyi kalpli eşidir. Çocuklarını güzel değerlerle yetiştirdi.

Khurram rolündeki Hassan Niazi, erken yaşta başarıya ulaşan Prof. Celal’in en büyük oğludur.

Mooni rolündeki Qudsia, Prof. Celal’in özel büyük kızıdır. O, ebeveynlerinin en sevdiği çocuğudur.

Furqan Kureyşi, Adnan rolünde, ebeveynleri ve tüm kardeşleriyle ilgilenen sevgi dolu ve şefkatli ikinci oğuldur.

Bilal rolündeki Nabeel Zuberi, tüm aile üyelerinin en sevdiği Prof. Celal’in en küçük oğludur.

Roshna rolündeki Minsa Malik, annesine benzeyen Prof. Celal’in en küçük kızı; sakin, iyi huylu ve yüksek eğitimli.

Mah e Noor, Muskan rolünde, Bilal’in huysuz ve aldatıcı bir kız olan karısıdır.

Evlat Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Divane Gönlüm 14 Haziran Cuma günü final bölümü ile ekrana gelecek. Yeni Pakistan dizisi Evlat 17 Haziran Pazartesi günü 14.40’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Aulaad (Evlat) dizisi 31 bölüm olarak yayınlandı. Evlat dizisi 15 bölüm sürecek gibi duruyor. Buna göre Evlat dizisi 5 Temmuz Cuma günü final yapabilir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 18.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 18. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 18. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 18.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 18.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 15.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 15. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 15. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 15.bölüm özetinde Savi, Sonam tarafından yıldız fallarının değiştiğini öğrenir. Yine de kız kardeşini savunmaya devam eder. Her Halimle Sev 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 17.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 17. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 17. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 17.bölüm özetinde Naurez ve Meryem’in evliliği onaylanır. Meryem ise Azra’nın gerçek yüzünü görüp ona tokat atar. Öylesine Derin 17.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 14.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 14. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 14. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 14.bölüm özetinde Savi, Nityam için oruç tutarken Sonam Nityam’ı geri kazanmak için harekete geçiyor. Her Halimle Sev 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 11.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Nefes 11. Bölüm Full İzle. Nefes 11.bölümde neler olacak? Nefes 11.bölüm özetinde Kiran gözünü kararttı ve evdekilerin huzurunu bozmak için her yolu deniyor. Nefes 11.bölüm özeti devam ediyor.