Esir Bir Aşkın Öyküsü Esaret Yeni Bölüm Tanıtım Tüyoları

Esaret

BAŞROL OYUNCULARI BEĞENDİNİZ Mİ?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Yeni dizi Esaret’in tanıtımları tüm hızıyla gelmeye devam ediyor. Dizinin ilk tanıtımı oldukça gizemli bir şekilde başlamıştı. Hatırlarsanız zincire vurulmuş bir kadının ayağını görmüştük. İkinci tanıtımda ise bu gizem perdesinin arkasında iki başrol oyuncusu gördük.

Bu Haşinlik Tanıdık Geliyor! Cenk Torun karizmatik girişiyle karanlık bir hücreye girmiş ve zincire vurulmuş güzeller güzeli Mahassine Merabet’i kolundan tutarak kaldırmıştı. Peki tüm bunlar ne oluyor?

Öncelikle yönetmen dizinin tüm konusunun neler olacağını bu sahnede bizlere özetliyor. Acı ve kedere bulanmış, tutsaklığı yaşamış bir kadın. Ve onun aksine haşin sert bir adam. Ancak bu sert yüreğinin altında yumuşak bir kalp.

Zincirler Kırılacak! Yapımcının diğer dizilerine de bakarsak başrol oyuncularının karakter analizleri hep bu şekilde oldu. Sert, kırıp döken erkek ve onun zıttı iyi yürekli ve masum kız. Tıpkı Yemin dizisinin Emir-Reyhan’ı ya da Emanet’in Yaman ve Seher’in de olduğu gibi.

Esas oğlan ve esas kızımızın kesişen hayatları elbette bir kırılma noktası olacak. İkili birbirlerini değiştirecek. Aslında bedene değil yüreğe vurulmuş zincirleri kıracaklar da diyebiliriz. Şimdiden ilk bölümü sabırsızlıkla beklemeye başladık. Önümüzdeki ay başında başlamasını beklediğimiz Esaret dizisi hakkında yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın…

ESARET DİZİSİNİN KONUSUNU BĞENDİĞİNİZ Mİ?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

One Comment on “Esir Bir Aşkın Öyküsü Esaret Yeni Bölüm Tanıtım Tüyoları”

  1. Esaret érdektelen, újrahasznosított forgatókönyv! Nazmiye neve garancia a bukásra. Karamel Yapim a török dráma megszégyenítésének fészke.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.