Esaret Dizisi Başrol Oyuncuları Belli Oldu!

Esaret başrol

Kanal 7’nin yeni dizisi Esaret ne zaman başlıyor? Esaret dizisi oyuncuları kim? Esaret dizisi fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7’den yeni yerli dizi haberi gündeme hızlı bir giriş yaptı. Yemin dizisinin finalinin ardından yeni gelecek dizi merakla bekleniyor. Merakla beklenen Esaret dizisinden kısa bir kesit yayınlandı. Dizi severler küçük ipuçlarını birleştirmeye başladı bile.

Asıl merak edilen konuysa başrollerinde kimin olacağıydı. Bu sorunun cevabı da geldi. Mahassine Merabet ve Cenk Torun başrolü paylaşıyor. Cenk Torun’u hepimiz Çılgın Bediş dizisinden Oktay karakteriyle yakından tanıyoruz.

Mahassine Merabet’in ilk oyunculuk deneyimi diyebiliriz. Türkiye’de bulunduğu yıllar içinde birçok markanın reklam yüzü oldu. Oldukça donanımlı ve eğitimli. İngilizce, Arapça, Fransızca biliyor.

Mahassine Merabet Kimdir?

24 Ocak 1999 doğumlu.

Yetenekler: Yüzme, Modern Dans, Oryantal Dans

Eğitim: Tümay Özokur Akademi Kamera Önü Oyunculuk, Medya ve İletişim, Nişantaşı Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde yüksek lisans.

Küçüklüğünden beri Türk dizilerini büyük bir ilgiyle takip eden Mahassine Merabet, Türkçe’yi izlediği dizilerle öğrendi ve geliştirdi. Bir dönem Türkçe-Arapça çevirmenliği de yaptı.

Cenk Torun Kimdir?

24 Mart 1974 doğumlu.

Televizyon hayatına ilk kez Yıldız Tilbe’nin “Delikanlım” adlı şarkısının klibinde yer alarak başlamıştır. Daha sonra  Çılgın Bediş adlı dizide Oktay karakterini canlandırmış ve doksanlı yılların en ünlü oyuncularından biri haline gelmiştir.

2013 yılında Sabah gazetesine verdiği bir röportajda “Askere gitmeden önce ‘Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar karakterini oynamak için teklif aldım ama kabul etmedim. En büyük pişmanlığım, Hayatımın hatası diyebileceğim bir işti. Olsaydı ne güzel olurdu; dizi hâlâ devam ediyor. ‘Mafya dizisi tutmaz’ diye düşündüm. O dönemde yakışıklı jön rolleri üzerime yapışmıştı. “Benden mafya adamı nasıl olur?” diye endişelendim açıkçası” diyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

4 Comments on “Esaret Dizisi Başrol Oyuncuları Belli Oldu!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.