Esaret 9 Bölüm Fragmanı 1 Aralık Perşembe – Orhun’un Babası Ne Saklıyor?

esaret 9

Esaret 9.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 9.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 9.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 1 Aralık Perşembe günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 9. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Esaret 9.bölümde Hira konağa gelişi ile beraber dengeleri değiştirmeye başladı. Mezarlıkta karşılaştığı Orhun’un babasını konağa getirmesi ve gerçeğin ortaya çıkışı büyük bir şok etkisi yarattı. Özellikle Orhun’un babası yaşadığı bu şokla kriz geçirdi. Peki Orhun’un babasının sakladığı sır ne? Gelecek bölümler bizi neler bekliyor?

Kayıp babanın sırrı! Orhun ve babasını karşılaşması büyük bir şaşkınlık yaratırken olaylar art arda gelişmeye devam ediyor. Orhun babasını uzun zaman sonra görmenin kafa karışıklığı içinde. Diğer yandan Afife ise neler olduğundan habersiz. Orhun ve Hira’nın yokluğu onu oldukça tedirgin ederken kayıp babanın varlığı şimdilik Afife’den saklanacak.

Burada kayıp babanın sakladığı sırrın hedef noktası Afife gibi duruyor. Afife oldukça sert ve güçlü bir kadın. Onun kafasında planladıkları işleri bu hale getirmiş olabilir. Ya da gizli düşmanlar da işin içine girebilir.

Konakta dengeler değişecek! Tüm bu ihtimaller doğrultusunda bakarsak kayıp babanın sakladığı sır konaktaki dengeleri alt üst edeceğe benziyor. Burada Kayıp babanın dönüşü en çok Hira’ya yarayacak. Hira Orhun ve babasını tekrar birleştirerek büyük bir başarıya imza attı. Gelecek bölümlerde Orhun’un babası her durumda onu koruyarak bu yaptığı davranışın karşılığını fazlasıyla verecek.

Diğer tarafta Afife’yi ise büyük bir hüsran bekliyor. Gelecek bölümlerde konakta Afife’nin düşüşünü izleyeceğiz. Onun yıkılışı hem Hira için bir fırsat olacak. Hem de Orhun’un gerçeği bulması için bir adım atmasını sağlayacak. Ayrıca Hira’ya yıkılan bu cinayetin arka planında ne olduğu da kayıp babanın gelişiyle açığa çıkmaya başlayacak. Orhun her geçen bölüm nasıl bir aldatmacanın içinde yer aldığını görecek. Konaktakilerin gerçek yüzlerini o zaman anlayacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Bir cevap yazın