Esaret 67.Bölüm Fragmanı – Esaret 14 Mart Salı

esaret 67

Hala, Konağı Birbirine Katacak! Orhun ve Hira’nın Aşk Kıvılcımları…

Esaret 67.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 67.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 14 Mart Salı günü 67.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 67.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 14 Mart Salı günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 67 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 67
Esaret

Esaret 67 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Esaret dizisinde heyecan devam ediyor. Orhun, Hira’dan vazgeçemeyecek. Orhun gözlerini artık Hira’dan ayıramıyor. Kaçamak bakışlar ikiliyi ele vermeye başladı. Nurşah’ta eros gibi oklarını her daim Hira’ya fırlatıyor. Hira ise kalbini Orhun’a kaptırmaya hazır.

Hira’nın halası konakta ağırlanacak! Hala beklediğimizin aksine konakta ters köşe yapmaya mı gelecek? Hira’ya destek çıkacak bir halası olması çok güzel olurdu. Afife, Eda ve Perihan’a karşı had bildiren bir hala hiçte fena sayılmaz! Bu gelen halanın suskun biri olmasını bekleyemeyiz.

Nurşah, Hira’ya abisinin onun için neler yaptığını görmesini ister. Hira gerçeği bilmediğinden aklı karışık ve Orhun’un gerçekten kendisine aşık olduğunu düşünmeye başlayacak. Bizce Hira gerçeği Afife ile birlikte öğrenecek! Eda konağa bombayı atıp Orhun evde yokken Afife, Nihan’ın katilinin Hira olduğunu öğrenince kapı dışarı edebilir. Orhun da Hira’nın peşinde koşacak.

Hira her şeyi bir kenara bırakıp son zamanlarda Orhun’un kendisi için yaptıklarını düşünecek. Ailesinden birini bulması, bulmak için çaba sarf etmesi Hira için çok önemli bir durum. Orhun’un evdekilere karşı tutumu, Hira’nın bu yaşına kadar görmediği desteği görmesi hoşuna gitti. Kölelikten gelen Hira nefes almaya başladı.

İlk Adım Hira’dan Geliyor! Orhun ve Hira yaşanan tüm kötülüklerin ardından güzelce sohbet edecekler. Üstelik bu teklif Hira’dan Orhun’a geliyor.

Meryem’in evlilik iptal oldu. Kenan bu sefer Meryem’i kaybetmedi. Çünkü Kenan tam vaktinde yetişti! Bu sayede geçmişin sırları aralanabilir.

Esaret 67 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 14 Mart Salı Esaret İzle!

Eda kötülüklerine doymuyor. Eda, Orhun’un bilgisayar şifresini buldu. Bilgisayara girip görüntüleri bulmak için zamanla mücadele ediyor. Ayrıca Eda Hira’nın sevincini kursakta bırakırcasına mutlulukla yapılan yemeğin içine de ediyor. Günün sonunda Hira yine Afife’den azarı işitiyor. Orhun ise annesinin bu davranışından mutsuz! Orhun annesinin bu kadar kötü oluşuna öfkeyle bakar.

Esaret 67.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 67

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın