Esaret 5 Bölüm Fragmanı 25 Kasım Cuma – Hira Kendini Orhun’a İspat Edecek!

esaret 5

Esaret 5.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 5.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 5.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 25 Kasım Cuma günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 5. bölüm izleme detayları sizlerle. .

Esaret dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Hira’nın konağa gelmesi ve hizmetçi olarak işe başlaması tüm dengeleri değiştirdi. Orhun’un omuzlarındaki yük bir hayli arttı. Vedat’ın ahlaksızlığı ise Hira’yı oldukça aşağılık bir duruma düşürdü. Peki gelecek bölümde neler olacak?

Hira’nın kaderi! Vedat’ın ahlaksız girişimi Orhun’un sert müdahalesi ile son buldu. Ancak bu durum Hira üzerinde bir travmaya daha sebep oldu. Geçmişte yaşadığı onca kötülük yeni geldiği bu konakta da onun peşini bırakmamış oldu.

Ancak Orhun’un sert tavrı bu durumu bir nebze düzeltecek. Hira Orhun’nun nefret ve öfkesine rağmen içinde iyi biri olduğunun farkına tekrar varacak. Çünkü Orhun onu ıssız çölde yalnız bırakmamış ve korsanların elinden kurtarmıştı.

Kaderi değişecek mi? Tüm bu yaşananların üstüne konağa gelen polisler huzursuzluğa sebep olacak. Burada Hira’nın büyük bir karar vermesi gerekli. Öncelikle saldırıya uğradığını söylerse tutsak olduğu bu konaktan kolayca kurtulabilir. Ancak Hira bunu yapmayacak. Orhun’u ele vermeyecek. Hira’nın bu davranışı oldukça değerli. Zira masum olduğunu bir şekilde kanıtlamalı ve bunun için savaşmalı. Tüm bu tezgahın baş mimarı Eda ise gelecek bölümlerde daha da kuduracak. Hira kendi kaderini kendi kazacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.