Esaret 4 Bölüm Fragmanı 24 Kasım Perşembe – Hira İçin Asıl tehlike Afife!

Esaret 4

Esaret 4.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 4.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 4.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 24 Kasım Perşembe günü yaşanacaklar…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 4. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisi oldukça heyecanlı bir şekilde devam ediyor. Dizinin bölümlerini soluksuz izledik desek yeridir. Orhun kardeşini kaybetmenin acısını Hira’dan ağır bir şekilde çıkarmaya devam etti. Ancak işler bir anda bambaşka bir noktaya geldi. Afife’nin Hira’yı görmesi olayların seyrini çok ama çok değiştirecek. Peki gelecek bölüm neler olacak? Gelecek bölüm tahminlerimiz sizlerle…

Afife şoke oldu! Orhun Hira’dan kardeşinin acısını çıkarmaya kararlı görünse de Afife’nin ortaya çıkışı işleri tamamen değiştirdi. Orhun annesini Hira’nın yanında görünce ne yapacağını bilemedi. Orhun girdiği bu çıkmaz karşısında afallasa da üstesinden gelmeyi başaracak. Hira konusunda annesine yalan söyleyecek.  

Çünkü Orhun’un gerçeği söylemesi olayları çok tehlikeli boyuta sürükleyebilir. Afife kızı için dünyayı yakmaya hazır. Ona bunu yapanı bir kaşık suda boğacak kadar öfkeli. Bu yüzden Orhun annesini bu işten uzak tutmalı.

Hira zor durumda! Orhun’un yalanı Hira’nın köle bir kız olduğu yönünde olacak. Onu kurtarıp çiftliğe bakması için getirdiğini annesine anlatabilir. Ancak Afife kolay lokma değil. Hira’nın gerçekte kim olduğunu öğrenmek için elinden geleni yapacak. Onu kendine yakın tutmak isteyecek. Böylece Hira’nın kaderi konağa kadar gelmiş olacak.

Orhun ise işlerin giderek kontrolünde çıkmasından rahatsız olacak. Eziyet etmek istediği Hira konakta bir hizmetçi konumuna gelmesi onu çok kızdıracak. Orhun’un öfkesi her geçen gün artsa da annesinden gerçeği saklaması çok ama çok önemli.

Kısaca toparlarsak sır ve gizem dolu gelecek bölümler şimdiden çok heyecanlı olacağa benziyor. Bu heyecanı kaçırmamak, her saniyesini izlemek oldukça keyifli. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.