Esaret 12 Bölüm Fragmanı 6 Aralık Salı – Hira Evlenmeyi Kabul Edecek Mi?

esaret 12

Esaret 12.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 12.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 12.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 6 Aralık Salı günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 12. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Orhun annesinin yaptıklarını öğrenmişti. Hiç tanımadığı babasına ise tam kavuştum derken kaybetmişti. Orhun’un intikamını alacağını geçmiş özetlerimizde anlatmıştık. Nitekim Orhun hiç zaman kaybetmeden harekete geçti. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Evlilik kararı! Orhun’un evlilik kararı konakta şok etkisi yarattı. Hira bir anda Orhun ile evlenecek olmanın şaşkınlığını yaşarken Afife ise ne yapacağını bilemedi. Afife için Hira hiç istemediği biri. Bir besleme olarak konakta görmeye tahammül edemediği bu kız şimdi oğluyla evlilik masasına oturacak.

Afife bunu engellemek için elinden geleni yapacak! Hem Hira’yı konaktan kovmanın yollarını arayacak. Hem de Orhun’u bu karardan vazgeçirmeyi deneyecek. Ancak Orhun’un inadının kırılması imkansıza yakın!

Hira ne yapacak! Orhun dışında bir diğer soru işareti ise Hira. Tüm yaşananları sineye çeken Hira evlilik konusunda oldukça şaşkın. Bu evliliği Afife gibi Hira’da istemiyor. Hira bu amaçla konaktan kaçacak. Ancak Orhun’un kararlılığı onu tekrar geri getirecek.

Kısaca toparlarsak çiftimizin yolu zoraki bir evlilik ile kesişecek. Burada Hira’yı çok zorlu günler bekliyor. Bu evlilik Hia’ya çok düşmanlar kazandıracak. Ancak ne olursa olsun onun iyi kalbi tüm sonları çözecektir.

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir