Esaret 101. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Mayıs Pazartesi

esaret-101

Eyvahlar Olsun Saadet Bombayı Patlattı!

Merhaba Esaret severler. Esarette bomba bir tanıtımla karşı karşıyayız. Saadet bombanın pimini çekti ve konağın ortasına bıraktı. Hira ve Orhun büyük bir hata yaptı! Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Esaret 101.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 101.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 1 Mayıs Pazartesi günü 101.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 101.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 1 Mayıs Pazartesi yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 101 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 101
Esaret

Esaret 101 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Esaret dizisinde sevdiğimiz heyecanlı anlar yaşanmaya devam ediyor. Sarı fırtına diziye bir girdi pir girdi. Yer yerinden oynayacak. Orhun ve Hira ayrılacak mı? Nurşah ve Afife bu durumu nasıl karşılayacak? Orhun bu durumda gerçeği açıklayabilecek mi?

Orhun Saadet’in Hira’yı terk edip Türkiye’ye döndüğünü asıl yeğen sevgisi değil miras sevgisi olduğunu açıklar. Hira gerçeklerle bir kez daha yüzleşir. Kan bağı can bağı olamamıştır. Ama Saadet kolay lokma değildir.

Küçük bir ayrıntı var ki Hira bu gerçeği duysa da Orhun’a inanamaz diye küçük bir şüphe duyuyordur. Lakin Orhun bunu açıklar açıklamaz Hira ona inandı. “Sen söylüyorsan doğrudur” dedi. Peki şimdi Hira’nın güvenini sarsacak olay ne olacak?

Orhun bu olaydan sonra Hira’ya yalnız olmadığını onu yalnız bırakmayacağının sinyallerini verir. Hira gözyaşları içindeyken ona destek olur. Orhun adeta ben varım der.

Hira Çok Yanlış Yaptı! Saadet, Hira’ya sokuldu ve geçmişteki hatasını telafi etmek için af diler. Şimdi öyle düşünmediğini açıklar. Hira ise bu sözlere hemen tav olur ve Saadet’in Hira’yı evden çekip çıkaracak kozu verir. Aylardır susan Hira en söylememesi gereken kişiye katil olduğunu anlatır. Bu kozu elde eden Saadet ise en doğru anda bunu kullanacaktır!

Orhun, Saadet’in defterini dürtüp kapatmaya yeltenir. Onu konaktan kovarken söz Saadet’e geçer. Aylardır Nihan’ın katili olarak Hira’yı zorla evde tuttuğunu işkence ettiğini herkesin içinde açıklar.

Orhun artık itiraf etmesi gereklidir. Afife ve Nurşah, Hira’nın üzerine yürümeden Orhun’un konuşması gereklidir. Lakin Orhun bu zamana kadar sustuğunu nasıl açıklayacaktır? Peki ya Afife ona inanmazsa Eda ve video, gerçekler… Gelecek bölüm konakta kıyamet kopacak belli oldu.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Esaret 101 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 1 Mayıs Pazartesi Esaret İzle!

Esaret 101.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 89

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir