Emir İçin Reyhan’sız Bir GELECEK! Özge Yağız VEDA ETTİ! Yemin Dizisi 233. Bölüm Özeti

Özge Yağız Yemin Dizisinden Ayrılacak Mı?

Yemin dizisi 233. bölüm izle! Yemin dizisi 233. bölüm fragmanı ve bölüm özeti yayında. Yemin dizisinde mutluluk dolu bölümleri beklerken Reyhan ve bebeğinin yaşadığı talihsizlik hepimizi çok üzmüştü. Maalesef Cavidan!ın da istediği olacak ve Reyhan hayatını kaybedecek. Dizinin başarılı oyuncusu Özge Yağız instagram hesabından bizlere diziden ayrıldığını duyurdu. Peki Özgesiz yani Reyhansız bir Yemin nasıl olacak?

Reyhan Yemine Veda Ediyor

Elbette Emir eşini kaybettikten sonra büyük bir bunalıma girecek. Tek tesellisi ise ondan geriye kalan bebeği. Cavidan ise mutluluktan uçuyor. Aslında sonu yaklaşmışken dört ayak üstüne düşmesi bizi yine şaşırtmadı. Bu sürete Emir’e en büyük desteği elbette babası Hikmet verecek. Hikmet’in de iyileşme süreccinde olduğu bir gerçek. Her ne kadar Reyhan’ı kaybetsekte Emir ve çocuğunun geleceğinin akibeti de merak konusu. Emir Reyhan’dan sonra nasıl bir yol izleyecek? Neler yapacak?

Kemal ve Narin İçin Zor Günler

Diğer yandan Kemal ve Narin geleceği de merak konusu. İkili bir adım ileri gittilerse iki adım geriye geldiler. İlişkileri her geçen gün aşama kat ediyor dedikçe ikli boşanmaya ayrılmaya kadar geldiler. Şu an için ise tek güvenceleri Masal. Oya’nın da oyunlarını düşünürsek Masal elbette tek başına Kemal ve Narin’i bir arada tutamayacak. Kısacası Emir ve Reyhan’dan sonra Narin ve Kemal’de yüzümüzü güldürmüyor. Dizide adeta tam bir yaprak dökümü var diyebiliriz. Sizin gelecek bölümlerle ilgili yorumlarınız neler. Dizide işler yolunda mı yürüyecek yoksa giderek daha da kötüleşecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.  Gelecek bölüm özetlerini takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir