Emanet Dizisinde Şok Gelişme! Yayınlanmayacak Mı?

Emanet Dizisinden Kötü Haber… Sette Koronavirüs Paniği!

Emanet dizisinden kötü haber geldi. Kanal 7’in sevilen günlük dizilerinden biri olan Emanet de son yaşanan gelişmeler izleyicileri üzdü. Sette yaşanan koronavirüs vakaları sebebiyle sete ara verildiği söyleniyor. Peki yaşanan bu son gelişmelerle birlikte akıllara yeni bölümlerin ekrana gelip gelmeyeceği.

Başrollerini Sıla Türkoğlu, Halil İbrahim Ceyhan, Rüya Coriç, Melih Özkaya isimlerin paylaştığı dizinin seveni ve takip edeni azımsanmayacak düzeyde. Yaşanan son bölümde Seher restini Yaman’a çekmişti.

Dizinin Bu Hafta Yeni Bölümü Bekleyenlere de Kötü Haber Var!

Heyecanlı giden bölümler sonrası Emanet setine ara verildi. Kanal 7’nin merakla takip edilen Türk dizisi Emanet dizisine ara verildi.  Sette koronavirüs testi pozitif çıkanlar nedeniyle diziye ara verildi.

Seher’in Sabrı TAŞTI! Yeter YAMAN!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 136.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 136.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 136.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 136.bölümü 15 Mart 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman’ın Seher’e karşı sert tavrı ve küçük düşürücü hareketleri bitmek bilmiyor. Bırakın Seher’i artık izleyenlerde bu duruma pes etti. Nitekim Seher’inde artık canına tak etti ki sebebini bile bilmeden Yaman’ın artık ona kötü davranamayacağını ilan söyledi.

Yaman ise gerekten uslanmak bilmiyor. Arif babanın tüm cabaları, Seher’in sürekli ısrarla neler olduğunu sormasına rağmen Yaman susmaya kararlı. Bu durumsa en çok iki şeytanı mutlu ediyor. Artık cadı demiyoruz çünkü seviye atlayarak şeytanlık noktasına geldiler. Yaman’ın Seher’e kötü davranması hem İkbal’i hem de Zuhal’i adeta zevkten uçuruyor.

Peki her şey bu kadar güzel giderken bir anda iki düşmana dönüşen Seher ve Yaman aşkında bizi neler bekliyor? Öncelikle ikilinin bu haşin ve savaşçı durumları epey bir sürecek gibi. Gerçeklerin ortaya çıkışı ise Yaman tarafından olacağa benziyor. Ancak Yaman gerçeği öğrenince bu seferde gerçekleri anlatmak yerine susabilir. Kısaca dizide bu büyük karmaşa er ya da geç sonuçlanacak ama biz izleyenlerin Seher ve Yaman aşkına henüz doyamadan böyle bir karmaşanın başlaması dizinin reytinglerini kötü etkilenmesiyle sonuçlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir